• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
hm, tak informatika v seste tride u nas znamenala "kliknete dvakrat na slozku HRY a ja za chvili prijdu"...za dve hodiny:sweat_smile:
a na stredni nas "naucili" vyrobit si mejla no:grinning:
a pak jsme pani ucitelce museli poslat mejla z nasi schranky a cau pipi:grinning:
29. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Jojo, v rámci výuky na základce - Malování - program roku :grinning: s těma chcíplýma myšma (myšima) stejně nešlo nic kreslit - a to byla součást předmětu pracovní výchova - pozemky (na pozemcích školy jsme teda nebyli ani jednou :grinning: :grinning: ) Ale já pak měla infošku jako nepovinný předmět a tam už to bylo lepší, kompů jsme měli dost :slight_smile:
Na gymplu to bylo ok, naučila jsem se vychytávky v excelu a programování v html, měla jsem i vlastní stránku :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
jani tak to u nas nehrozilo:grinning:
my meli mejla a mohli jsme si je posilat mezi sebou...:grinning: :grinning: :grinning:
ale docela me bavila domacnost..to mi prislo jako fakt predmet k necemu:grinning:
29. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
A co to obnášelo, ta domácnost? My to měli jako povinně volitelný a v podstatě to bylo jen vaření
(sýrová pomazánka - nastrouhejte sýr, smíchejte s tatarkou :grinning: :grinning: :grinning: ) ale dělali jsme i složitější věci (špagety :grinning: :grinning: )
29. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
tak ja jsem zadny vareni, domacnost, rodinku, pestitelky, dilny atd..........nemela :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Hehe, rodinka, to byla dobrá prdel, měli jsme na to takovou starší komunistku: "kondom je základní výbavou mladého člověka" :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
no varili, sili, zasivali, pletli, mluvili o detech a vybave...:sweat_smile:
rodinka,.tam bylo spis pravo a tak...
dilny, tam jsem pilovala a vyrobila mamce prkynko na krajeni ve tvaru cibule:grinning:
v pestitelkach jsme vytrhavali plevel:grinning:
zakladka byla super:grinning:
29. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
My jsme teda v domácnosti dělali ty pomazánky, děti a výbava nic...
v rodince mluvila o sexu, rodině, ale takovým divným způsobem, co taky vysvětlovat pubošům ze sídliště
dílny - na tu úču a rašple si pamatuju dodnes v bezesných nocích
v pěstitelkách jsme seděli na tom malování :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
emy, testni :wink: mně to tak chybí! :grinning: už jsem testila od porodu 3krát, nechci a nesmím teď otěhotnět, ale i tak my to bylo nějak líto, tam vidět jen tu jednu. To je tak vzrušující, ty vteřiny..naběhne-nenaběhne :slight_smile:

Ze včerejška mám velký zážitek. Vypadala jsem, ehm.. mastné vlasy, asi trochu zpocená, na břiše V. a na zádech krosnu(šla jsem vrátit kamarádce mimoblečení) a balil mě chlap :grinning:
29. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
reklama nic moc :unamused: přemýšlela jsem už předtím, že ti admini to musí mít placené, ne? Kdo by vysedával hodiny u koníka, projížděl a mazal fotky z alb, zavíral diskuze jen tak? :confused: :sweat_smile:
Ale docela mě zaujal tam napravo ten test mužské plodnosti!?
29. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
Peti, tak to máš fajn :sweat_smile:
prý to admini nemaj placené... ale taky jsem si říkala, že proč by to teda dělali, z té reklamy jsou prachy, když na to někdo klikne, ne?
My jedem zas do ikei :grinning:
29. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
nechcete mi tam koupit ty brindáky? :wink:
29. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahojky holky
pocasi venku hnus,ale asi dnes budeme muset vylezt,uz 2 dny jsme s julcou venku nebyli :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
ty reklamy jsou placene, ale nevim, komu jdou prachy...tohle je normalne regulerni reklama..u nas na webu taky jsou treba reklamy na akce, poradatele daji prachy za to, ze to ti lidi vidi...:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Tak dneska měl tchán tu šedesátku, ale dalo se to přežít, hlavně proto, že jsme byli často venku...
Třeba reklamy, když si uděláš blog na www.blogspot.com a dáš tam ty reklamy povolit, běží tam reklamy které nějak souvisí s tím blogem (vyhledává to podle podobných slov) a když někdo na ty reklamy klikne, peníze jdou tobě :slight_smile:

a středeční zkoušku pro velký úspěch nutno opakovat :confounded: :grinning: :frowning2: :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
jani,tak to zvladnes priste :wink:

¨je fajn ze oslavu si prezila :wink: :grinning:
30. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
tady je posledni dobou zabava :cry:
30. kvě 2009 ve 23:42  • Odpověz
dobre rano holky:slight_smile:
31. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno!
aerin, co teplotka nebo??? :confused: :slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
to neni fér, jsem hrozně zvědavá! kam jsi zmizela??? :grinning:
31. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
teplotka je dole a me boli zada v krizi jak cert....co nevidet se urcite prida bricho a pak se tu budu do vecera svijet v bolestech :grinning: takze z uceni asi nic nebude....a muzu jen doufat, ze zitra v praci uz budu pouzitelna :grinning:
31. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
no a pak muzu vesele cekat zas 50 dni na ovulku ze ktere zas nic nebude :pensive:
31. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
ach jo, to je teda cyklus.. a zkoušíš nějaké bylinky? Já pila kontryhel..
31. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
no uz jsem pila kontryhel, pak nejakou zenskou smes, taky femigard...tento cyklus jsem neuzivala nic, pristi sobotu budu mit hotovou tinkturu z drmku tak snad to k necemu bude, a zitra si zavolam na gyndu a objednam se na hormonalni profil, tak se uvidi, co mi zjistej:frowning2:
31. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
holky kuknete do alba:grinning:
31. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
aer. to je kraasne :slight_smile:
jinak vis co bych ti mohla poradit na upravu cyklu? Kup si sarapis, ja to brala skoro rok,hned po prvnim mesici se cyklus upravil (cyklus predtim anovulak)
puvodne jsem brala 2tbl denne,ale je to docela draha zalezitost,pozdeji jen 1tbl a ted jen obcas.
Zkousela jsi koupit treba V. nejake vitaminky? Nekdy to postaci :slight_smile: muj bere selzink :sunglasses:
31. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahoj ady:slight_smile: V. ma koupeny CEM-M Zdravi muze, ale uz hodne dlouho ho nebere, musim ho zas dokopat brat to pravidelne :angry: ja ted uvidim, co ten horm. profil a ten drmek, ale diky za tip:wink:
31. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
hezke, ja cekala carky :pensive: :frowning2: :unamused: :frowning2:
1. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
vidis, to me ani nenapadlo, ze to nekdo pochopi takhle :sweat_smile: emi, ver mi, ze to nikoho nemrzi vic nez me, ze // nejsou :pensive:

zitra v 7:30 jdu na ty odbery, tak jsem zvedava, snad mi nezjistej nic hroznyho :confounded:
1. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
no tak se to alepson nekam pohne...
uz vis, kdy budes mit vysledky?
1. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.