• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
to netusim, ale snad to nebude trvat moc dlouho:slight_smile:
1. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
ar. vysledky hrom.profilu budou do tydne.
nemej strach, kdyz ti neco najdou,tak se to rychle upravi hormony a budes mit klid.
Tys jeste nebyla na HP?
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
aer,at zjisti co zjisti,tak se to aspon pohne :wink:
1. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
nebyla adelko, proc? :confused: to se prece nedela zas tak automaticky, ne? :confused:
1. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
aer, tak držím palce, at je profil co nejlepší :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
dik holky :sweat_smile:

mne se tak nic nechce, jsem v praci, mam sebou tu rectinu, protoze o vikendu jsem se nenaucila zhola nic...ale tady to stejne moc nejde, se ucit :confounded:
1. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
aer. ne to nerikam, ale vim,ze jsme se o tom uz bavili kdyz jsi resila toho sveho ne moc dobreho gyndare.
ja jsem byla na HP kvuli cyklu, zdalo se mi, ze mam hodne nizke teploty v LF coz muze byt zpusobeno spatnou fci zluteho teliska,tak jsem sla na HP a pry vsechno v pohode.
Me ale ten HP delali tak jako divne,no :grinning: byla jsem na odberech jen jednou 4DC v tom prvni odberu se kontroluje FSH, LH a estradion no a progesteron, ktery jsem potrebovala zkontrolovat mi uz nekontrolovali,protoze ten jsem mela v krvi az po ovualci,takze si myslim, ze by ti meli vzit krev jeste nekdy po ovulce.
ale dulezite jsou i tyto hormony, takze uvidime :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
aha, tak to je zajimavy:grinning:
mne dr rikala, ze bude testovat na prolaktin, hormony stitky a zbytek si nepamatuju :sweat_smile:
a teploty mam taky celkem nizky, ale jsem presvedcena, ze je to tim, ze merim ve 4:45
1. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
aer. jojo, tobe doktorka sleduje konkretni hormony, mne delal doktor HP na pozadani, spis pro moji jistotu :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Jo, dámy, když jsem tak popřála kámošovi k svátku (ne, není Laura :grinning: ), tak si říkám, že popřeju i vám, dneska máme všici svátek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak si to užijte :wink:
1. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
dekuji janicko a napodobne :grinning:
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
dííííky :grinning:
1. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
taky vsechno nejlepsi :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Holky, co byste řekly chlapovi, kdyby si často psal sms s holkou, dneska s ní už dvakrát telefonicky mluvil (celkem to dělá hodinu a čtvrt) a domluvil se s ní na pivo?
1. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
zabila bych ho a ji asi taky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jde o jarka?
1. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Do prčic :grinning: :grinning: ne, jde tak trochu o mě, dneska jsem celkem v kontaktu s kámošem, tak jen, jesi se mám pak divit, že se Jarek diví :grinning: :grinning: (chceme spolu otextovat nějaké písničky, je to ten, jak jsem s ním byla už jednou na pivu a ta jeho holka to nedávala...) Takže není to normální? Budu si to pamatovat :grinning: :grinning:

dneska mám výbornou náladu :dizzy_face: kdo chce, pustte si, my tu s kikušou paříme :grinning:
http://www.myvideo.ge/?video_id=374546
http://www.youtube.com/watch?v=cgsk78_Rps0
1. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
1. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
nooo jani, tak asi fakt vseho moc skodi :grinning:
1. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
jana je neznabozka, to nima mozne :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Hele, emčo neštvi, vždyť říkám, že je to kamarád, jen chci předejít případným nedorozuměním... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
Božatko malé... snad bude velký silák a zvládne to.... takové fotky mě vždycky dostanou a rozesmutní :pensive:
1. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
me taky :pensive:
1. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
Tak zatím, my jdem na úřad (zapsat Kikuši do pasu) a pak na poštu vyzvednout kolečko ke kočárku.
1. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
halo, jste tu nektera??? :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
no tak!!! je mi smutno a ani tady si nepokecam :frowning2:
1. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj:slight_smile: Tak jsem byla na krvi, v patek si mam zavolat:slight_smile:

Maji a copak te trapi???:frowning2:
2. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kde jste kdo? :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
holky poradte, chci koupit V. k narozkam holici strojek a nevim jakej:grinning:
2. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Jej, tak to nevím... a jako nějaký elektrický? Já se v tom totálně nevyznám, chlap má ty svoje žiletky (něco jako s čím si holím nohy, jenže pro chlapy), a protože se holí tak jednou za 14 dnů, vydrží mu krutě dlouho :sweat_smile:
2. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.