• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahojky,
teda ten odkaz,broucek malinky, to musi byt hrozny. uplne mam husinu :frowning2:
vcera jsme byli s julcou venku od 14 do 22 hod,ale meli jste videt jak v noci krasne spala :grinning:
taky jsme dnes doma orientacne vazili a vaha ukazala 7,2 kg :sweat_smile:

Maji,copak je?

aer,to nevim,v tom se nevyznam :sweat_smile:
2. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
no Vasek ma taky ziletku (Mach 3, ja jsem o tridu vys, mam Fusion, damsky jsou na dve veci :grinning: ), a holi se taky jednou za cas, coz mi vadi, protoze mu ty vousy nerostou vsude :grinning: a porad se vymlouva na to, ze to ziletkou neoholi, dokud to neni dost dlouhy :rolling_eyes:
2. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
a tak ja se na to asi zatim vyprdnu, stejne tam ma jeste furu gelu na holeni a tak.....

ty jo ale co mu teda mam koupit? :grinning:
2. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
say :grinning: julča předežene Kiku i Tobíka :grinning:

aer, a co říkali u mudra? jen nabrali krev?
2. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
say, ty mas fakt misto mlika smetanu, ne? :grinning:

s mudrou jsem vubec nemluvila, predpokladam, ze jak si zavolam na vysledky, rovnou se objenam, abych se s ni domluvila co a jak:slight_smile:
2. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
jé, aer, tak aspoň hod recenzi, jaké je fusion?

chjo, to je taková otázka, se kterou bojuju furt, co koupit :sweat_smile:
2. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
jani a kolik vazi kika? mam fakt hruzu abysme nemeli otesanka :sweat_smile:. ale kdyz je jen kojena tak to nijak omezit nemuzu ne?
jo a dnes je to 9. den co nekakala, je to normalni? mam ji nejak "pomoct"?

aer a co nejakou hru? :sweat_smile:
2. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
jani, Fusion je super, mam ten na baterky a je fakt bezva:slight_smile: lepsi nez mach 3 a lepsi nez venus:slight_smile: jinej jsem nemela, takze srovnani s ostatnima znackama nemam

hru jako myslis na pc nebo stolni??? s pc hrou bych byla sama proti sobe :grinning: a stolni mame carcassonne a to jumbo a skoro nehrajem:frowning2:
2. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Say to je dobrý nápad, co třeba nějaká příloha ke karkasonům :slight_smile:
Kika váží ted tak něco přes osm, zítra jdeme k mudře, tak jsem zvědavá, jestli jako nebude mít nějaké námitky :sweat_smile: pokud je kojená, tak se tím nijak nezabývej, to se spraví samo, vždyt ji nekrmíš zákuskama :wink: :sweat_smile:
A trápí ji to, že nekakala, nebo je v pohodě? V nějaké chytré knize psali, že to může být i 14 dnů, co kojená mimča nekakaj. A kdyby tě (nebo ji) to nějak trápilo, tak v kojencích je téma "Jak pomoci dítku, aby se vykakalo" :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
jani, mame ty rozsireni tri a jedno jsme jeste nevytahli :grinning:
2. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Tak to my hrajem strašně rádi a často... tak to jinak fakt moc nevím...

a propos, když už jsme u toho jídla. V sobotu byla ta tchánovcova oslava a vedle nás seděla nějaká sestřenice, co má mimčo staré asi necelých 9 měsíců. Celkem mi přišlo dobré, že pro něho má golfky, které se dají složit do absolutně neuvěřitelné velikosti, ale sama sestřenice přiznala, že jsou dobré tak na nakupování a když chce, aby malá spala, tak musí stejně jezdit s něčím jiným, protože tyhle se nedaj sklopit a ta malá v nich neusne. Tož na co je pak takový kočárek? :sweat_smile: Autosedačku už taky mají tu, kde sedí mimčo po směru jízdy, i když by ještě nemělo, protože má pořád slabé ty svaly na krku, takže v případě nárazu by mu to asi moc neprospělo. Holt, jiný kraj, jiný mrav. :grinning: ale co bylo nejlepší:
co jsme jedli, to té malé dala, prý ji dávaj už všecko. Takže polívka, masová roláda, bramborová kaše, zákusek, svíčková, knedlík.... :grinning: a pak se ostatní divili, jaktože váží tolik. Byla to celkem sranda, ta malá tam seděla a jen otvírala pusu na jídlo, které teda přicházelo často, zatímco kika lozila všude možně a absolutně odmítala nechat se nakrmit :grinning:
2. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
dobry Jani:grinning: no malej taky dostava uz rekla bych skoro vsechno :frowning2:

tak timhle bych se V. urcite zavdecila:grinning: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051K007R000000P0J
2. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Hezkýýý :grinning:
2. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
kuk... jste tu někdo?
2. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
jj:slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
copak děláš? Já interaktivní anglinu :grinning:
2. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
ja se snazim ucit rectinu :grinning:
2. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
vida :grinning: je to aspoň pěkný jazyk? Já myslím že zní docela dobře :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
jo? koukni na jaro:grinning: na muj predposledni prispevek:slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky, jen se hlásím, že žiju, ale pilně studuju :sweat_smile: . Dneska jsem měla první státnicovou zkoušku, takže jsem o krůček dál, ještě dvoje... už aby to bylo, už mě to učení fakt nebaví. Ale co nadělám.
2. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
anet, super!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslim na tebe:slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Anet držíme palce :slight_smile: svěř se s dojmy, máte to písemné, nebo ústní? My totiž máme i státnice písemné a to by mě mohlo urvat, u ústních bych aspon hned věděla, na čem sem, vyblila to na ně a bylo by... takhle to budu smolit na papír a kdovíjak dlouho čekat na výsledky :angry:

aer, opravuju... po delší době intenzivního učení tohoto bych měla silné deprese :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
jani, ja chci taky pisemny statnice, pro me je kazda ustni zkouska ctyrnasobnej stres oproti pisemne :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
aer a vy máte ústní? Mě by to fakt vyhovovalo jako matura, i když jinak jsem byla spíš za písemné zkoušky. člověk nemusí nosit hezké hadry a tak, že... ale u státnic, to zas budu stresovat, jak jsem dopadla :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
No, ehm. Měla bych se spíš soustředit na dolezení ke státnicím :grinning:
2. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
jo, my mame ustni:frowning2:
2. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky děkuju :slight_smile: .
No máme ústní státnice (a teda koukám, že jsou někdy i písemný, ještě jsem o tom neslyšela :confused: ). A máme je práve roztahaný do tří týdnu. No dojmy... Byla pro mě určena nejhorší komise, s lidi co se hodně vyptávají i mimo danou otázku a navíc ze včera dva lidi vyhodili a celkově rozdali nejhorší známky (máme celkem tři komise). A prostě opravdu si člověk nemá říkat co nechce, protože mu to fakt padne :sweat_smile: . Dělala jsme z práva - trestní je skvělý, byly tam asi dvě otázky, co jsem nechtěla, no jistě, že jsem jednu dostala. Chlápek se mě ptal úplně na něco jinýho, než jsem si připravila a nic moc jsem mu neřekla :sweat_smile: . Z občanskýho práva jsem si taky vytáhla jednu z těch co jsem nechtěla :sweat_smile: , ale tam jsem mluvila pěkně. No a pak byla teorie práva, tam jsem si vytáhla super otázku, ale zkoušel to s prominutím blb. Řekla jsme je torzo toho co jsme měla důkladně rozepsaný a ptal se mě celou dobu na úplný ptákoviny, na svobodnou vůli, ať to definuju, příklady, pak do mě valil i něco se svatbou, no jako úplně o něčem jiným. Každopádně jsem uspěla, dostala jsem C. Akorát mám v plánu se dostat na Mgr. bez přijímaček, no a na to potřebuju dobrej průměr :grinning: , takže teď potřebuju nejhůře dvě B. Ale i když to dopadne hůř, hlavně, že to udělám, ty přijímačky si klidně zkusím :sunglasses: .
2. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
A jsem hrozně nevyspaná, sice jsem šla do postele v jedenáct, ale ještě ve dvanáct jsem čučela na mobil, pak se ještě 3x v noci vzbudila a vstávala jsem 4:40. No a to se musím začít učit psychologii, nad tím asi usnu :sweat_smile: .
2. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Gratuluju :slight_smile: ty jo, jak to čtu, mám úplné osypky, jsi borec, jak to zvládáš :wink:
2. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
ja asi v zivote zadnou statnici neudelam :sweat_smile:

anet, jsi fakt dobra:slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.