• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Sakra... musím volit nezávislé... ostatní lístky... jaksi teď padly :grinning: :grinning: to je tou volnou výchovou :grinning: :grinning: ne, dělám si srandu, jen jsou hodně skrčené.
Aer. průběžně vás šmíruju, takže to je starořečtina? Mazec... ale ta latina na mateřské by nemusela být vůbec špatná :slight_smile: a copak dělá madlisek přesněji? píše mezinárodní vztahy, to mě zajímá :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
no madli pokud vim dela neco s jizni amerikou...napis ji IP, ona je uplne v pohode:slight_smile:

ta latina, prave ze by mi uznali vsechen spolecnej zaklad, dva semestry dejin, dva semestry rectiny (pokud teda tenhle udelam:grinning: ), mytologii, 4 semestry literatury......a nevim co jeste, takze uz by mi tam zbyla fakt "jen" ta mluvnice a prekladovy seminare:slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Aer tak to by bylo fajn :slight_smile:

ok, jdu na tu ip :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
ahojte, zase sem na chvilicku nakukuju...musim se jit ucit, jeste nic poradne neumim a v patek mam tri zkousky ze ctyr...ach jo, jestli proletim a budu cekat celej rok na druhej pokus, tak budu vazne nastvana :grinning:
2. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
maji, ty se tu vždycky jen zjevíš :sweat_smile: copak bylo včera, žes byla smutná?

My se teď koukli na Hudbu složil, slova napsal, docela to ušlo :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
jani, ale nic moc, jen jsem byla sama doma a padl na me nejakej splin... :slight_smile: uz je lip...
jee, na to jsme se taky nedavno koukali :slight_smile: ¨
musim zase koncit :frowning2: tak zas zitra nakouknu :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Hehe, chlap čte malé Krtečka a čte to tak procítěně, dojímavě a s takovým přednesem, že když se krtkovi rozbilo autíčko nebo tak něco, málem jsem běžela pro kapesník :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
holky baly jste se na zacatku byt s mimcama samy doma? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
emi, se mnou byl eda 14 dni doma,pak uz sama. slo to v pohode. me to spis komplikoval jeste pes. jinak mit jen julcu,tak to byla pohoda :sunglasses:
3. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Jarek měl taky 14 dní volno, ale Kika prakticky neustále spala, takže jsme se dívali na filmy a tak :grinning: Když jsem měla být prvně sama, byla jsme trochu vyjukaná, ale to je tím, že jsem ještě nic nevěděla o nošení a ap...
Děsila jsem se toho, že bude brečet v postýlce a čím já ji budu bavit, jednou jsem jí dokonec v zoufalství ukazovala pohledy, což ji samozřejmě nezajímalo :grinning: no, ještěže mě pak osvítilo a došla jsem k nostítkům a tak...
3. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Tak jsme byli u mudry, má 8130 gramů. Máme fakt dobrou mudru, vždycky se jen poptá a nikdy neprudí :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
no me vcera tuklo do hlavy, ze co kdyz se Dorce neco stane, kdyz s ni budu sama doma:sweat_smile: :sweat_smile:
ze to asi nezvladnu:grinning:
3. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Toť :grinning: :grinning:
a Filip nebude doma?
3. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Ženské, těch barev....
http://www.tuly-tuly.cz/latkove-pleny/balicek-tuly-komplet/
Málem jsem si ustříkla do gatěk :grinning: :grinning: :grinning:

nicméně jsem Kikušce udělala radost (dobře, sobě jsem udělala radost) a objednávám toto:
http://www.tuly-tuly.cz/obrazky.php?zbozi_id=36&foto=891314
http://www.tuly-tuly.cz/obrazky.php?zbozi_id=36&foto=891306
3. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
jani, tak nad tou sadou bych i uvazovala, samy vymazleny kousky :dizzy_face:

a ty dalsi dve....uaaaaa :dizzy_face: ta kvetinkova je boziiiii!!!! kdybys ji pak chtela prodavat, rezervuju si ji:grinning:
3. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
na latkovkach hrozne chvalej tenhle prefold, nad tim dost uvazuju, snad je bude mit brzy i lu na brane:slight_smile:
http://www.tuly-tuly.cz/doplnky-k-plenam/vkladacka-cuddle-fold-s/
3. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
jezis a koukni na ty vlnaky, ty jsou kraaasny:grinning:
http://www.tuly-tuly.cz/svrchni-kalhotky/vlňacky-cuddlewilly/
3. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Aer, myslím, že se do ní zcvoknu :grinning:

Zaslechla jsem že se chystají nové IB na bráně, máš nějaké info? Já totiž látkovky III nečtu zas tak pravidelně...
3. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
ty jo a co teprv tenhle balicek...to je palky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.tuly-tuly.cz/latkove-pleny/balicek-tuly-parada/
3. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
Bombovní... že já si nepořídila obchod s plínama :sweat_smile:
3. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
o novych IB nevim, ale uz jsou na sklade CT a vic barev nez posledne, koukni na branu:slight_smile: ja bych si tak 2 - 3 chtela koupit:grinning: jenze to je 1000 - 1500....:grinning: a vyplata mi dojde az kolem 15. a to uz zas nemusi byt:frowning2:
3. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
no ale rozhodne mi dej vedet az ti dojdou, jak jsi s nima spokojena:slight_smile:
3. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
a plánuju poslat teda dál ty IV bioflanel a taky vv popo větší velikosti - nějak jsem se nechala unést, straší mi tu půl roku, ale říkám si, že když vv stejně dávám do čč, budou mi stačit ty malé.
Jj, vědět dám :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Jé, tos mi snad ani neměla říkat, ty modré vzory jsou super :slight_smile: no, možná si ještě někdy udělám radost :grinning:
aer, kdybys je extra moc chtěla, můžu je objednat nebo zaplatit za tebe, a až budeš mít prachy, tak mi to vrátíš :wink: :wink:
3. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
jeej, to ne:grinning: Vaskovi prijde mozna uz v patek nebo v pondeli vyplata, bude mi posilat prachy na jidlo, tak je zaplatim z toho:grinning: 300 na jidlo urcite potrebovat nebudu, nez prijde cca o tyden pozdeji vyplata mne:slight_smile:

porad, jaky???????:grinning: a je to moc blby je kupovat......? :unamused:
3. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
melo tam byt 3000 :sweat_smile:
3. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Místo jídla plínky :grinning: :grinning:
No, mě se líbí ta dalmatiní, hnědá s puntíkama a úplně nejlepší je to modré khaki (to je blbost, co? Modré khaki... ale víš co myslím :grinning: :grinning: )
3. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
vim:slight_smile: modrej maskac:grinning:

no ja bych chtela tu prouzkovanou (co vypada jako BE), tu hnedou se zelenyma puntikama.....a mozna tu dalmatini :grinning:
3. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
Jo, maskáč jsem myslela :grinning:
My si jdem něco zahrát :grinning:
to snad není možné, jak to dítě slintá :sweat_smile: :sweat_smile: bernardýni by se měli co učit :grinning: snad ji nelezou ještě další zuby :grinning:
3. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
jani :grinning:

ja jdu asi za ctvrt hodky domu, chci to vzit pres mesto a koupit Vaskovi aspon kesu v cukru....kdyz mame toho 5,5 roku:slight_smile: a pak me ceka zase az do noci uceni, ach jo:frowning2: ja bych tak rada zasla aspon na pohar nebo neco:frowning2:
3. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.