• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Ach, vyhrála jsem :grinning: :grinning:
gratulace k výročí... taky bych se měla zahrabat k učení :unamused:
3. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Co jsou ty CT? To mně nějak minulo :sweat_smile:
Já si teď užívám Verunky :dizzy_face: Pořád jsem u dětí, co je jim přes rok a umí to, co Veru, nebo jim je stejně a umí mnohem míň :frowning2: je to zázrak mít zdravé mimi!
Včera jsme spali u kamarádů, Verunka šla spát ve 22 a noc pokračovala 00-2.30-3.30-4.30-6.-7. jóoo já se mám :angry:
Koupila jsem si knížku Aby ědtem chutnalo a tam to tak krásně formulují. "nemá hlad, jen chce být s Váma v kontaktu" :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
CT jsou cushies tushies, nový hit :sweat_smile: (teda, nový zas tak ne :grinning: koukni na bránu k AIO)

Světe div se, včera jsme malé udělali jídlo podle receptu z knížky, salátová okurka, brambor, trocha kuřecího, trocha hrušky a všecko to v ní zmizlo i dneska, i včera :sweat_smile:
3. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
jani a dáváš normoš kuře? Já se snad konečně dopracovala k čerstvému králíkovi :dizzy_face: Předevčírem jsem vařila brambory s hráškem a taky velký úspěch :grinning:
Nicméně ten Váš recept zní velmi extravagantně :wink:

Plínuše nádherné, ale u nás, když přebalujeme stále, by to asi byla škoda peněz :frowning2:

Včera na oslavě bylo sushi, nejdřív jsem byla nakrknutá, co je to za parodii na studenstký život, objednávat si tuhletu superdrahou exotiku.. ale dobré to bylo :slight_smile: teda to obyčejnější..
3. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Jo, kuře bylo normoš.
Hrášek snad ještě neměla, ale taky ho máme v programu. Když teď nic nechtěla jíst, tak jsme si říkali, že teda úplně obměníme, zkusíme něco neobvyklého z knihy (vaříme pro miminka a malé děti).
Jo, zní to extravagantně, ale chutná to tak... svěže... nebo jak to říct. FAkt toho splácala neskutečné množství.

Kdybys měla zájem, tak:
suroviny na 5 porcí (my jsme toho dělali asi na 2, kdyby to nejedla)
500 g salátové okurky
300 g brambor
100 g kuřecích prsíček (nebo krůtích)
1/4 l slabého mátového čaje
1 zralá hruška
řepkový olej (my dávali olivový)

Okurka se omyje, atd, nakrájí na kousíčky, oškrábané brambory taky, kuřecí taky. Přivede se k varu v mátovém čaji. Dusí se asi 15 minut. Hruška se taky nakrájí a nakonec přidá. Vše se rozmixuje, ke každé porci pak trochu oleje.
Chutnalo to i mě :grinning: :grinning:

sushi jsem teda snad ještě nejedla. kámoš jel v pendolinu první třídou a tam hit!!! každý čtvrtek sushi! ale on je konzervativec... a tak to sbalil a doma dal Mikešovi (kocourek) :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
kukuk.
co podnikate Kikulu posloucha?
ja jsem prave dodelala dort:slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
já se chystala učit, ale zatím nic... myslela jsem že malá bude spát, ale nechystá se na to :grinning:
jé, jaký dort?
4. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahoj! a okurka se také vaří?! :sweat_smile: :sweat_smile:
Já dnes bulela ve škole, ale enbyla jsem jediná, bylo to dojemné..
My jsme měli úžo dort na té oslavě, recept z apetita, náklady asi 400 :angry: ale bylo to opravdu něco extra. Polovina z těch 400byla za čokolády lindt :pensive: :pensive:
4. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Jo, vaří se i ta okurka :sweat_smile:
Co se dělo dojemného ve škole? Já tam někdy akorát měla chuť brečet vzteky... zrovna koumám, jak to udělat další semestry, kdy končit, kde narvat praxi...
4. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
okurku smažil M. jednou omylem místo cukety :grinning:
Ve škole se jeden neereagující (apalický) pacient usmál. Brečela bych kdykoliv si na to vzpomenu. Bylo to totiž ještě ke všemu dítě...

Praxi mám v létě taky :frowning2: a ještě zkusím zk, co sjem původně chtěla nechat na září, začátkem července, takže bude bomba, až mě vyhodí, a zabiju tím kus prázdnin na začátku i na konci :wink:
4. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Já budu mít praxi asi příští léto - v redakci, bude to jakoby normální práce. V létě se mi tam sice nechce, mohla bych to mít i přes semestr, ale takhle bych v tom semestru nemohla dělat nic do školy a jen praxovala, tak to asi dám na to léto...
4. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
zeny potrebuju deku?:slight_smile:
myslim neco takoveho http://www.slune-cz.cz/fehn-deka-darkova-beruska/ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses:
4. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky potrebuju radu.
Shanime chladnicku s mrazakem za nejakou rozumnou cenu, nevite o necem?
4. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Emčo tak něco na přikrytí asi potřebovat budeš...

Adél tak to nevím, my máme pouze ledničku s výparníkem...
4. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
mno to by i stacilo, da se to,ne?
Jak jsi s tim spokojena,Jani?
A kolik vas to stalo?
4. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Jo, dá se to, stačí nám. Někdy je úplně prázdná, někdy úplně plná :grinning:
Je to přibližně tahle: http://www.eproton.cz/Asp/DescrView.asp?IDAView=401536490566500501&NNZ=a5x2518
4. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Chlap vzkazuje, že si máte pořídit něco s automatickým rozmrazováním :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
my budeme kupovat neco takovyho:slight_smile: http://lednice.elektromedia.cz/electrolux-enb-32000-w/

ja bych teda do lednicky s vyparnikem nesla...my mame normalni mensi lednicku s malym mrazakem nahore a fakt nam to nestaci (myslim ten mrazak), kupujem do zasoby parky, kureci prsa, sem tam i jiny maso, vzadu mame narvanou jahodovou dren, sem tam mam chut na zmrzku...a jeste davame do mrazaku pecivo... takze chcem prave kupovat neco s vetsim mrazakem
4. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Aer, to my taky :grinning: velkou většinu času tam byla nějaká mražená zelenina, kuřecí prsa, špenát, odsátý mlíko :grinning:
ale moc se toho tam nevleze, to je fakt...
chjo, chtěla jsem se učit, ale zrovna píše kámoš, a poslal mi takovou skvělou písničku :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Tak dneska další jídelní inovace - mrkev, kuskus a tahini pasta :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
já už chci zkusit lepek, ale pořád nevím, v které formě :wink:

Ach jo, ten chlap mě štve, je týden na mateřský, když uklidim, udělá bordel..aspoň udělal k obědu palačinky. Vytahá nadoma 2trika, třetí na běhání... A já furt jen peru plíny a jeho oblečení +trochu mého :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže chodím do školy, starám se o domácnost a učení moc nedám :pensive:
4. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
To mě mrzí...
4. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
uf, dneska byla noc :unamused:
5. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Aer, tak jsem díky šmírování různých diskusí (pač sem už nikdo nechodí :unamused: ) zjistila, že už máš ty výsledky toho profilu... tak přeju at to s mudrou nějak vymyslíte a at to je dobrý :wink:
5. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
diky jani:frowning2: no nadsena z toho nejsem:frowning2:

a co bylo u vas v noci?
5. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Děs, Kika pravidelně vřískala, takže záhy putovala k nám do postele, ale vřískala i tam, devastovala mi kozu... Tak já nevím, že by jí rostly ještě další zuby? Nechce ukázat ani za nic :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
joj, tak snad ji to zas brzy prejde :sweat_smile: a koza zustane cela :grinning:
5. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
No jo, ale v jakým stavu :sweat_smile: :grinning:
5. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
no to ja nevim :grinning:
5. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.