• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Radši ani nechtěj vědět :grinning: víš, jak vypadaj uši kokršpaněla? :grinning:
5. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
vim:grinning:
5. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
No tak s něčím takovým se smiřuju :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
hm.....tak hodne stesti :grinning:

tak ze mam byt rada za svoje lentilky pod kobercem, jo?:grinning:
5. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Jo :grinning:
5. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
achoj kocky,
co mi uteklo? aer, co ten profil? povidej.

emi,kdybys mela zajem, docela dobra cena :wink::
http://www.babymax.cz/emitex-zimni-fusak-emitex-combi-3v1-kolekce-20082009-detske-zbozi-3131.html

a v postylce mam povlecenou deku a tim vzdy julcu prikreju
5. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
say, po tel. mi sestra rekla, ze mam vsechny hodnoty v norme az na zvyseny testosteron, jdu tam v pondeli, tak jsem zvedava, k cemu s mudrou dojdeme:slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak to bude v pohode :wink:
5. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
juchuuu, mam za C z rectiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
aspon nejaka pozitivni zprava dneska :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
gratuluju :wink:
5. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
kujiii :grinning:
5. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
aer pridavam se ke gratulacim :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Aer hutú tutú gratuluju :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Tak, na facebooku jsem se přidala k protestu proti státním maturám :slight_smile:
5. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
kuk do alba:grinning: (opět to nejsou // )
5. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
hezkyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
say dekuji, ale ja uz krasny fusak mam a jiny nechci:slight_smile:
aer gratuluji a jdu si asi docist....:sweat_smile:
Say co Julik?
6. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
aer super :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
julca je zlaticko, spinka dobre a place jen kdyz ma hlad. jen ji mam porad u prsa :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Oops, aer změnila ikonku, te´d se v tom zas nebudu moct vyznat :grinning:
tak koukám že babal už vyklopila, to jsem zvědavá, jestli je v té porodce co já a jestli nešla domů dobrovolně, nebo natrefila na nějakého cvoka,...
6. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
hehe, aerin si mění profil 3krát denně? :slight_smile: Tý jo, taky jsem si říkala, že bych mohla zkusit šátek :slight_smile:
Tak já si dnes koupila nový mobil :sweat_smile: Vůbec na to nejsem, mám vždy ten nejobyč, velmi mě nebaví takové to: odeslat zprávu, volby odesílání, opravdu chcete odeslat? Ok... no a světe div se, koupila jsem si LG s dotykovým displayem :confused: úplně neuvěřitelné, jak šly ty ceny dolu, s tarifem mě stál 2500. No, jinak kupujeme brusle, kočárek, tenhle měsíc je to peněz jak za poslední půlrok :sweat_smile: a to je na konci června koncert mé oblíbené kapely, asi za 800. Vím, že když tam nepůjdu, bude mi to ještě pár měsíců líto :wink:
6. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Tanuki tak pak referuj, jak se sžíváš s dotykovým displejem, jarek má samsung a pár tlačítek taky dotykových, když jsem ho poprvé obhlížela, nechtíc jsem zavolala na první číslo v seznamu (byla jsem zvyklá, že když mobil zasunu, oba máme vysunovací, tak se to ukončí, ale prd :grinning: ), což byl náš autoopravář. Na to, že bylo 11 v noci :grinning: :grinning:

My byli včera zas na zkoušce naší kapely, Kika nějak nechtěla spát, Jarek s ní byl vedle, ale na konci zas přišli a když jsme hráli poslední song, tleskala a normálně do rytmu :grinning:
6. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
další mladá basačka :wink:
Mně se tak hrozně nechce učit :frowning2: Koukala jsem do diskuze epi-no, někdo tam používá nějakou anální náhražku ze sexshopu :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :grinning: To bych se teda bála :sweat_smile: a hlavně bych jí asi ani nedokázala jít koupit :grinning:
6. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
A, koukám, že brána má nový web :slight_smile:
emčo pěkné, ale já bych šla asi teď do CT, ty modré maskáče se mi líbí :slight_smile: a asi bych měla přibrat ještě jedny svrchňáky, Kika dneska hodila čtyřikrát "ehm", 4 svrchňáky v prádle a musíme tudíž používat záložní, co už má skoro malé. Nechápu, kde se to v ní bere, to samé s čuráním, ráno pod ní byla obrovská skvrna na prostěradle, totálně pročuraná, a když jsme to z ní sundali, vyčurala se ještě jednou k nám do postele :grinning: :grinning:

tanuki řekla bych, že v tomhle nosili naši mě, ještě to u nich můžu pohledat... akorát naši měli takovou tmavě zelenou vojenskou barvu... nebo hnědou? :sweat_smile:
s tou nahrážkou - taky bych asi neměla odvahu na koupi :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
jani,jsem i tu :grinning:

co sabs a obla? nevite o nich nekdo? dlouho tu nebyli
8. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Say :dizzy_face:
o nikom nevím...
hehe, kika se naučila plivat jak lama, prvně začala špulit pusu, to se jí líbilo, pak do toho začala foukat a pak zjistila, že z toho jdou i sliny :grinning:
8. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
to je holka sikovna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
me ted juli usina v lehatku. hlavne ze mama konikuje :sweat_smile:
8. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
hm,tak uz spi. no, jsem to ale matka,kdyz jsem netem byla tak zaneprazdnena ze jsem nepostrehla ze klimba :fearful: :zipper_mouth: :sweat_smile: :pensive:
8. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.