• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Ale, dyť usnula sama, kdyby tě potřebovala, určo zavolá a ty přijdeš :slight_smile:
Kika je dneska mamánkovací, furt jen mamamama a leze za mnou... a nejspíš se chce furt kojit :sweat_smile:
8. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
ja jsem docela rada ze spi,posledni dny doma vubec nespala,jedine v kocarku :sweat_smile:
kdyz ona byla beruska porad tak hodna,hrala si a najednou koukam a ona spi :sweat_smile:

ty jo,tak kika uz takhle mluvi, na to se moc tesim, az bude chodit a mamamama :dizzy_face:
8. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
a co maja?
8. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: u nás to vypadá podobně, přes den to je slabota, a v kočárku už taky někdy neusne, je třeba koukat ven :sweat_smile:

Kika žvaní pořád, ale spíš takové slabiky nebo patvary, možná už si spojí to mamama se mnou, ale jistá si nejsem.
8. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
stejne to leti jak blazen. nam uz budou v nedeli 3 mesice. a to si pamatuju jak jsi jeste byla tehotna ty :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
fakt se to na tech detech pozna nejvic.
no,ja uz musim kolikrat poslat edu s julcou, protoze jinak doma neudelam nic :sweat_smile:
8. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
No to je fakt, před rokem jsem plašila s porodem a tak :slight_smile: když se kouknu třeba na kámoše, tak oni byli před rokem stejní, nic se u nich v podstatě nezměnilo, ale pak se kouknu na sebe - před rokem panděro a teď tohle :grinning: anebo kamarádce se narodila holčička přibližně v době, kdy jsme spolu začali s Jarkem chodit... mě se to zdá jako nedávno... ale včera jsem holčičku viděla, velká, samostatná... za rok jde do školy!

Páni, tři měsíce, to se fakt nezdá... pase koníky? To byla sranda, jak Kika začínala pást a ta hlava jí klimbala :grinning:
Já mám doma šílený bordel :(((( když posílám ty dva ven, tak se hlavně učím... anebo to vzdám a sedím na netu :pensive:

o maji taky nevím, asi se učí? asi jí zkusím teď někdy napsat...
8. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
leti to silenou rychlosti. konicky pasem uz nekolik tydnu krasne, miluje chrastitka, nejradsi je v lehatku :grinning:. je to sikulka. v noci spi nadherne.od 21:30 do 6 a pak vetsinou jeste spi. tuhle nas cely tyden nechala az do 10 a o vikendu dokonce do pul 11. takze v tom opravdu pohoda. uz ani nechce byt tolik na prsu, tak je to fajn. no a ja jak vidim jak roste, tak se ji snazim porad mackat a pusinkovat,dokud me neodhani :sweat_smile:

ty blaho,10 mesicu, to snad neni ani mozny :sweat_smile:

aer, co u tebe? neco novyho?

emi, co dorka? uz mas vybavicku? kdy mas kontrolu?

no tak,holky,kde jste?
8. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Tak to spí fakt žůžově :slight_smile: Jojo, taky si říkám, že si mačkání a pusinkování musím užít, je to fakt super, jak má hebkou kůžičku bez vady, takové vlásky, no prostě ňuňuňu (hehehhehe) :grinning: :grinning: :grinning: ale není to žádné voňavé miminko, jak se vždycky říká, tím, že se dost potí, taky dost tento, tak je to spíš smradlavé a různě jídlem zkidané miminko, ale to vůbec neva :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
say vypada to, ze nemam vybavicku?:grinning:
ja ani nevim, kdy mam nejakou kontrolu:grinning: :grinning:
a sabs nic:grinning:

hm, ja zatim zuzlam jen zarostleho tatku..uz se taky tesim na tu jemnouckou kuzicku:grinning:
8. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Hehe, kůže jak dětská prdelka :grinning: :grinning: někdy mi připadá, že ten slogan vymýšlel někdo, kdo děti neměl... připadá mi, že ať Kiku myjem sebevíc, stejně je občas na určitých místech furt "zažloutlá" a vůně taky přetrvává, když je výsledek obzvláš´t skvělý :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Holky, musím vám tu něco prásknout :sweat_smile:
8. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
a co jani?:slight_smile:
8. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Hehehe, nebo možná se objeví inkriminovaná osoba a práskne to sama :grinning:
aer, co u mudry?
8. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
tak ja uz asi vim....tak ze maje gratuluju:slight_smile:

no u mudry nic, nikam jsem se nepohla, TST mam zvysenej jen trosku (norma je do 2,9 a ja mam 3,2), takze se s tim nic delat nebude, mam dal vyckavat....jeste aspon tak 3 mesice a pak mi mozna nasadi clostil :pensive:
8. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
jojo, víš správně :slight_smile:
aha, tak to ses moc nepohla... k čemu je clostil?
8. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
na vyvolani ovulky

no nic, jdu se ucit, tady uz budete vsechny zaslouzily matky, nez ja se dockam prvniho:slight_smile: tak at mam aspon ten titul, ze :pensive:
8. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Tak zdar učení, taky se průběžně šrotím :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Tak taky gratulujeme :grinning: jen úplně nevíme k čemu, zda se to týká absolutoria nebo sourozence?

Aerin a nějaké alternativnosti jsi zkoušela? bylinky.. Jestli to není proti tvému převědčení, tak s Cl. ro snad nebude tak hrozné :slight_smile: v pátek jsem byla na prochajdě se dvěma maminkama tady z MK a obě mimi jsou po něm. Před érou HA asi tolik rozhašenejch ženských cyklů nebylo :-/

Jojoj, jsem abs.bez studijní morálky a to jdu na zk, kde se mi moc líbilo, kde bych teoreticky chtěla pracovat a tudíž bych měla udělat dojem :pensive: tak to asi udělám..ale ne pozitivní :zipper_mouth:

Začínám kšeftovat s plínama, už se mi ozvalo pár zájemců :slight_smile: teď ještě nastudovat, jak je to s tím posíláním- jak moc velké můžou být ty "doporučené dopisy"...
8. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
tan, jo, porad zkousim nejaky bylinky :unamused:
ona by teoreticky asi byla ochotna mi ten clostil nasadit hned....asi jsem na to mela kyvnout....... :unamused:
uz me to fakt nebavi :pensive: fakt obdivuju holky, co se snazi roky, ja jsem fakt sracka :pensive:
8. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
teda, co na to říct, nalívat možná falešný optimismus? :unamused: Na takhle mladou holku je (z biologického pohledu) půlrok už dlouhý. Jasně, že to není přírodní a je tu "riziko" dvojčátek :sweat_smile: Ale jestli smutek z neúspěchů je hlubší než radost z milování a potenciálního plození, tak je asi čas s tím hnout. Protože nemyslet na to-až to příjde tak to přijde by tu asi nefungovalo :wink:
8. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
tanuki dekuju:slight_smile:
jo, nemyslet na to mi nejde....a to chodim do prace a je zkouskovy :sweat_smile: leto si fakt uziju :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
a surfuju a kupuju výbavičku :grinning:
8. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
ahojte holcinky, po strasne dlouh doe jsem se sem konecne zase na skok dostala...
tak tedy...muzete mi gratulovat k memu prvnimu titulu v zivote (DiS.) :grinning: :grinning: :grinning: jedna starost z krku a ted jeste doklepat vysku... :grinning:
no a s tim sourozencem uvidime... :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Tan, s tou studijní morálkou jsme na tom stejně. Kika teď navíc nemůže usnout, takže jsem uspávala já, teď Jarek, zachvíli beztak zas já... když jsem začínala uspávat, měla jsem dokonce "chuť" do učení, zpracovala jsem se tak, že jsem se těšila, co se dozvím... teď mám chuť akorát tak spát :angry: :confounded:

Maji, k prvnímu titulu z řady :sweat_smile:

aer, souhlas s tan... vím, že s bylinkama děláš co můžeš, takže kdybys šla do toho clostilu, at už teď nebo za tři měsíce, nedělej si výčitky.

no nic, chlap už je nevrlý, tak zas jdu :angry:
8. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
téda, tak ještě jednou gratulace:slight_smile: bude pálení učebnic a rozbíjení nástroje? :grinning:

no já asi dnes nic neudělám, dítě konečně spí, taky dnes nemohlo usnout..a já si tu dělám testy na facebooku (jsem to dnes objevila...) v kostce: jsem nejlepší máma, co může být, ale jinak jsem nudná(počnu dítě v posteli) a taky se za 9let zastřelim :grinning:
8. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Tak to máš ještě 9 let života :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Dobré ráno...nebo tak něco :sweat_smile:
9. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
ahojky holky,
maji,ja myslela ze tehulis :sweat_smile:. ale i tak k titulu gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aerinko,nejsi sracka. musi to byt hrozne tezky a vubec si to neumim predstavit :pensive: . mas muj obdiv!
9. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Maji gratuluju a závidím...
Já mám za sebou teda jen 2/3 státnic :sweat_smile: . Dnes jsem úspěšně zdolala druhou a bylo to v pohodičce. Měli jsme super komise, vytáhla jsem moc dobrý otázky :sunglasses: . Takže to minulý Céčko se mi teď vylepšilo Ačkem :grinning: . No a ještě týden, snad to přežiju, ale už mě to fakt hrozně nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
9. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
anet,gratuluju :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.