• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahoj holky:slight_smile:
teda jste holky sikovny:wink: gratulace obema!:slight_smile:

ja uz tady premyslim, jak se pristi tyden vyvliknout z prace, abych mela aspon mizivou sanci napsat tu rocnikovku :confounded:
9. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
a asi jsem se rozhodla, ze zkusim tenhle cyklus (kez bych mohla rict mesic:grinning: ) s tema vitaminkama, treba se zadari....a kdyz ne, asi pujdu zadonit o ten clostil, treba mi ho da.
9. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Anet, veeeelká gratulace, vy jste fakt šikuly :slight_smile:

Aer, to je podle mě fajn postup... jak to vypadá s měřením tenhle cyklus?
9. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Hehe, kidla jsem Opici do misky jogurt a dala jí lžičku a ona se normálně krmí :grinning: s většími či menšími ztrátami, ale jogurt je v puse :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jani takto:grinning: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=5

Kikuska je moc sikovna holka:wink: (ehm, to neni moc RaBR, ze?:grinning: )
9. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Já dneska vůbec nejsem RABR... jsem nějaká najedovaná, protože se opakuje tradiční situace zkouškového - dítě je nervní, kdoví z čeho, noci strašné, a chlap chodí domů pozdě :angry:
Furt se po mně sápe, pobrekává, a když mám na klíně, kousne mě do ramene...vypadám jak by mě přepadl nějaký ratlík :sweat_smile:
ale jinak pěkně papá lžičkou :grinning:

pěkný graf... vypovídající :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
chtelo by to novy fotky holky:wink: sup sup:wink:
9. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Já asi žádné nemám...
mmch pěkná profilová, ještě jsem si nezvykla :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
a já proč se u nás tak špatně spinká- když máme zkouškový celý rok :grinning:

gratulujeme ke státnicím i k samostatnému jedlíkovi :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
dik jani:slight_smile:

jak zkouskovy celej rok? :confused:
9. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Tan to bude tím, oni to cítí :grinning: ... dneska se vzbudila snad 10krát :rolling_eyes: a největší sranda je, že už jsme tak vyšťávení, že nevíme, jak se vlastně ocitne u nás v posteli... jestli ji tam přenesu já, nebo jarek, nebo doleze sama... fakt nikdo neví :grinning:

Ehm samostatný jedlík - měla jsem chuť strčit ji celou do pračky :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky děkuji :slight_smile: , ale ještě nemám vyhráno... ještě jedna pořád zbývá (plus obhajoba bakalářky). Má to ale pozitivum, ten týden, co se pořád jen učím, vždycky hrozně rychle uteče, takže ono to stejně bude co nevidět. A pak bude další náročný krok - hledání práce :confused: . No a přes prázdniny budu psát tu druhou bakalářku :grinning:... , jejda já už chci pokoj od toho učení... :angry: :sweat_smile: .
9. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Anet mluvíš mi z duše, taky bych už to nejradši měla z krku... jenže pak zas budu zakrňovat :grinning:
No vidíš, rychle ti to uteče... a jakou práci bys nejradši?
9. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Jani já bych nejraději šla někam na úřad, na sociální odbor (rozhodování o dávkách a tak), zrovna včera vypsali na krajským výběrko, tak tam příští týden zavolám. Chtěji totiž poslat doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání a já dostanu ten papír až 11.července (promoce) a oni to chtějí do asi 25.června, tak jako jestli by to nevadilo, že bych to dala později případně. No a pak bych zkoušela okukovat různý sociální organizace, jestli neshání soc. pracovnici, raději bych něco administrativnějšího, případně nějaké organizace zaměřující se na pomoc maminkám, dětem, ženám atd. Přiznávám se, že s bezdomovci, feťáky a ani s postiženými bych dělat nechtěla :sweat_smile: :confused: . No a když to nevyjde v té sociální oblasti, tak zkusím pohledat někde nějakou asistentku/sekretářku (nejlépe bez znalosti AJ, protože moje znalost je chatrná :sweat_smile: ).
Naplánovaný to mám pěkně, co :grinning: , teď ještě aby něco vyšlo :sweat_smile: .
9. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Něco vyjde :wink: i nějaká organizace s ženama by se mi líbila (kdybych teda vybírala já...) S alkoholiky, bezdomovci a tak to musí být hodně složité...
9. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Právě jak jsem byla v tom Domově pro matky s dětmi, tak tam se mi moc líbilo :slight_smile: . Třeba ti alkoholici by mi nevadili, tam je problém to, že nejdou vidět moc výsledky (hodně jich zase k alkoholismu spadne), což může být demotivující. Ale bezdomovce prostě nemám ráda, asi je to tím, že několik let se pohybuju po Brně...a někteří ti mlaďoši, co by mohli jít makat a raději žebrají a každou kačku utratí za chlast a cigára :angry: . A závislý na drogách bych nemohla, protože z nich bych měla strach, často mají různý nemoce z těch jehel, je to hodně nebezpečná práce. A s postiženými bych nemohla dělat, protože jich mě je hrozně líto, byla jsem párkrát v úsp pro postižené a měla jsem co dělat, abych se tam nerozbrečela :cry: :frowning2: . Jako vydávat dávky všem těmto lidem by mi nevadilo, ale myslím přímou práci s nimi - to je hodně psychicky náročný.
9. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
Cháípu...

Za....nej den. Nejradši bych se na všecko vyprdla a rozmlátila sadu talířů :angry: :angry: :angry: kika je rozmrzelá, celý den, fakt celý pobrekává, furt je nespokojená, hračky se jí nelíbí, když je u mě, taky není dobře, když se kojí, je chvíli klid a pak mě kousne tak, že mi vyhrkly slzy :pensive: už jsem jí jednu plácla přes plínu, protože jsem se neudržela a vybuchla :pensive: je tu bordel jak v tanku, nemůžu si zajít ani na záchod bez řevu... s učením se na to rovnou můžu... chlap říkal, že bude v práci dýl, pak dal vědět že přijde o půl páté... hádejte, jesi už dorazil :angry: :angry: jsem nasraná, totálně vyštavená a když si představím, že mě čekaj blbá skripta a pak uřvaný večer, mám dost :cry: :cry:
9. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
kdyz to tak ctu studovat s mimcem je fakt zahul
dneska jsem nad tim takpremyslela a budeme muset jeste nejakou dobu pockat.
jani ty jsi ve 2.rocniku,ze? Malou jsi mela hned v prvaku?
9. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
jo, taky me to trochu desi.... :sweat_smile:
jani, ale nemenila bys, ze ne?:wink:

ady, proc pockat? a jak dlouho?
9. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
no jeste min. rok. chci mit aspon pulku studia za sebou vis? nevim,jak bychom to s drobkem zvladali, muj je porad v praci, opravdu mnohdy az do vecera, casto jezdi na sluzebky...
pokud by se podarilo a otehotnila bych pristi rok v lete, nebo lepe na podzim tak bych porodila nekdy v obd. zkouskoveho (to neni moc dobry napad) no ale prirode neporucime :slight_smile:
Nechci delat zadne zavery, uvidime jak se na drobecka budeme citit, no co ti budu povidat, nejradej bych ho mela hned...
9. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
jo, je fakt, ze ja prece jen uz koncim druhak (ach jo, to uz jsem stara, vzdycky jsem chtela byt v tomhle veku uz mama :sweat_smile: ) :frowning2: urcite by se to zvladnout dalo,ale samozrejme zalezi na tom, na co se citite:wink:
9. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
aer tak ono u nas jde taky o tu financni stranku... znas to, byt mame ale v nem nic...
miminko bychom uz chteli,ale vim,ze kdyz bude pozdej,tak to bude krasnejsi, nebude tolik starosti a vic si to materstvi uziju.
9. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
vsak ja to chapu...vzdyt mi na tom taky nejsme ruzove, videla jsi, kde zijem a nase to neni, takze budem muset brzy vypadnout i odsud :sweat_smile:
9. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
kdybych koncila druhak tak nevaham, se máš :slight_smile:
zitra jedu do Brna :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
super:slight_smile: skoda ze se musim ucit:frowning2:
9. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
prijedu stejne az vecer.
Jinak mam dobrou zpravu na kafe to budeme mit od sebe cca 1minutu :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
aer, my máme od loňska bloky místo semestrů= předmět 1-5týdnů a pak hned zkouška.. s tím, že na zk můžeš jít až s jiným kruhem...
jani, tak se držte. Mně už také jednou stekly nervy :cry:

Taky bych neměnila, ale nutno podotknout, že je to risk :wink: mít nějakého "protivu", co prořve první měsíce 24hod denně, tak jsem v depresích, že bude opravdu problém dostudovat... Ale být mladá máma jsem chtěla vždy :wink:
Teď si říkám, že roční dítě ke státnicím bude docela masakr :sweat_smile:
9. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
tanuki, kamaradka sla ke statnicim se dvema detmi :slight_smile:
uvidime jak to nakonec bude.
taky jsem chtela byt vzdycky mlada mamca,ale to budu i ve 20,21 :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
tan, aha:slight_smile:

no, ja uz ani 20 ani 21 nestiham :grinning:, uz je jisty, ze budu rodit nejdriv ve 22 :unamused:

kdyby se nam zadarilo ted nebo brzy, statnicovala bych akorat tak s 3 mesicnim mimcem a mensim :sweat_smile:
9. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Já vás nechtěla odradit :slight_smile: , chlap nakonec přišel, vzal opici, já mu řekla, ať se nevrací před desátou :grinning: a teď jsem tomu hoďku věnovala, tak snad to bude mít nějaký výsledek.

Aer, neměnila bych, ale Kika je naštěstí pohodář, to jen teď má nějaké divné dny... a jsem vděčná, že je taková, jaká je, protože mít nějaké úzkostnější miminko, nebo jak jsem tu četla o dráždivých dětech, to by asi opravdu bylo horší... teďka, když tu není a je klid, tak to člověk hned začne vidět v růžových barvách, ale je pravda, že jakmile člověk tráví osmou hodinu s ubrečeným mimoušem, co leze jak stíhačka, kouše jak tygr a je nesnesitelný jak politici, hned má před očima černo :sweat_smile:
Tsss, a to jsem si říkala, že bych z mezinárodních vztahů přece jen mohla státnicovat s mým ročníkem v řádném termínu, tudíž za rok, a odložila jen žurnalistiku... a teď se mi jeví státnice jako naprostá utopie :confounded:

Adél jo, jsem ve druháku, otěhotněla jsem třetí měsíc na škole.
9. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.