• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, vubec jsi nas neodradila :slight_smile:
premyslim nad tim uz delsi dobu :slight_smile:
kdyby clovek nejak mohl predbehnout cas aby vedel,jake to jeho dite bude,co? kdybysme meli taky takovou sikulu jak je Kikula,tak bysme to jiste zvladli :slight_smile:
holky a co svatba? nebo uz jste vdane?
9. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
jani,jsem rada ze uz je lip :wink:

tak to ja uz jsem aer stara :sweat_smile:. je mi 23 :grinning:

adel,ja jsem vdana,od zari :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
stejne obdivuju,jsem takovy lempl ze jsem stastna ze jaks taks zvladam juli a domacnost, natoz skolu :sweat_smile: :zipper_mouth:
9. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
:slight_smile: to je fakt, že to je taková sázka, člověk neví, jestli mimčo bude hodné, spací, klidné, aktivistické...
Kika je dobrá že je friendly ke všem, takže jí člověk může vyslat na hlídání, když je ke komu. Ale zas je taková nespací... Kámoš mi včera chtěl radit, jak bych se nejefektivněji měla učit, kdy bych měla jít spát já a kdy malá a kdy bych měla vstávat, abych měla čas a abychom obě byly vyspané... ono to tak fajně znělo :sweat_smile: :grinning:

ale jo, dá se to :slight_smile: můj optimismus dosáhl opět stabilizovaných hodnot...

Svatba? V tom som už starý chren. Beremko byla napsalo: byla 7.7.2007 :sweat_smile:
9. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
adel a ja se asi nevdam nikdy :grinning:
9. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Díky say... :wink: zvládala bys to taky :wink:

ty jsi opravdu stařešina say... v takovém věku, už pomalu postproduktivním, si ještě pořizovat dítě? Styď se :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
ja chtela povzbudit aer :sweat_smile:
ale stara se necitim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale je pravda ze kdyz jsem nedavno premyslela,tak jsem stastna ze mam juli tak brzo. nedovedu si predstavit mit dite az ve 30-ti. asi bych uz byla pohodlna a zvladala hur :sweat_smile:

jani,ja bych skolu asi vzdala,ale rikam, je to tim ze jsem lempl. vzdyt ja nedodelala vosku ani dalkove jen pri praci. po pul roce jsem to vzdala, byla jsem ve druhaku :pensive:
9. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Tak já se musím přiznat, že my jsme vždycky přemýšleli, že dítko tak až budu ve třeťáku ve škole, to by mi bylo tak 22-23. Pak byla varianta že když půjdu na mgr tak až po něm, ale to už by se chlap cítil stár na první dítě (to by mu bylo tak 30).
Chtěla jsem být maminkou tak nějak brzo po škole, nevím, jak by se to vyvíjelo, kdybych měla třeba vidinu dobré práce, jestli by na mě přišly biologické hodiny nebo ne... já totiž nikdy neměla zkušenosti s malýma dětma, nikdy jsem nehlídala, ani jsem nekoukala do kočárku a nechválila miminka... Takže jsme to moc neřešili... a ono se to vyřešilo samo.

Ale rozhodně bych nechtěla čekat nějak do 30... ale chápu, jak to může bolet, když se někomu dlouhá léta nedaří a on má obavy z toho, že to jednak nevyjde, jednak z toho, že to bude zvládat hůř než mladé mamky a do toho kolem sebe slyší pomluvy, jaký je kariérista...
9. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
ahojte devcatka :slight_smile:
ja jdu statnicovat taky se dvema :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
maji? uz? :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak ja uz jsem gratulovala.....:slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
pridavam se ke gratulacim :slight_smile:
to je supeeer
planovane?
9. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
co? ja jeste ne... :grinning: teda nevim, uvidime za dva tydny :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
aha :grinning: tak to jo :slight_smile: treba se zadari napoprve :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
hele tak ja to nechapu....tak jio nebo ne?
9. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
aeri, uvidime, ja to jeste nevim, su 14DC, jestli zitra stoupne teplotka jeste vic, tak jsem vcera mela ovulku a snazili jsme se dooost poctive, tak se nechame prekvapit... :grinning:
9. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Maji, držím palce :slight_smile:

Jo, jinak musíme bezpodmínečně o prázdninách do zoo, a to aspoň 3krát. :sweat_smile:
Poslala jsem totiž muže, aby mi koupil studentský kupon na mhd, chtěla jsem zóny 1 (my) a 3 (městský stadion, kam jezdíme na bazén, už je totiž trojka). A on koupí zony 1,2,3 - dvojka jsou nějaký přiblblý Bartovice, Michálkovice, Koblov a jánevímco ještě, v životě jsem tam nejela. Ale aspoň to zoo je dvojka, tak abych nějak zúročila tu stovku navíc :sweat_smile: :angry:
9. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
hehe, jani, kokam, taky te nechava kika se ucit...hele, uz mam cely dny volno, tak nabizim hlidani, staci napsat, ju?
9. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Ach, jím koblížek a la Homer Simpson, Maja nabízí hlídání - přece jen je dneska pěkný den :slight_smile:
Díky za nabídku, zvážím, jak moc to je akutní (zítra to bude maso, ale příští středa už nebude tak hrozná). A někdy se musíme domluvit na ten aerobik a tak vůbec :wink: :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
jj, uz se tesim, jen nevim kolik toho nahopsam, jestli su tehu :sweat_smile:
klidne si kiku vemem uz zitra jestli potrebujes klid na uceni... :wink:
9. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
No, jestli jsi těhu, tak to je banán :slight_smile:
Jsi moc hodná, ale já už jdu zítra na popravu :slight_smile: v pravé poledne :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
aha, tak drzime vsech osum palcu :grinning: urcite to zvladnes!
9. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Děkuju :dizzy_face: vypínám křápa...
9. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
kdy se nam vzdava ta Maja?:slight_smile:
10. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
emo, krásná fotka, jsi fakt kočka :slight_smile:

juj, já jsem se dnes skvěle vyspala- po půlnoci byl budíček opravdu po hodině :sweat_smile: 1:15, 2:15, 3:15, 4:15 (to už jsem myslela, že mě omejou) a od 5:15 spala vkuse až dorána, ale já se periodicky budila sama :grinning: že přijde tchán hlídat a mám ještě poklidit :rolling_eyes:

Jani a kdy vy plánujete druhý? To je má oblíbená otázka :angry: hnedka po "kdo dnes hlídá Verču?"
10. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
tan dik..jedna holka se me ptala, kde beru porad ty paruky..tak nevim, co si mam myslet:grinning:
10. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
tanuki me uz serou otazky jako "kde mam pupek"...to budu po porodu poslouchat zase dalsi originalni otazky, jo?:grinning:
10. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
My druhý neplánujem :slight_smile: v dohledné době ne, rozhodně bych chtěla, až Kika bude větší a až trochu dodělám školu :slight_smile: ačkoli dneska se mi ve snu zdálo, že Jarkovi oznamuju... zas tu úžasnou zprávu :grinning:

a vy? :wink: :sweat_smile:
10. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
ahojte zeny :slight_smile:
10. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
ja bych druhy hned,ale rozum (a manza :rolling_eyes: ) rika ne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.