• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Aer ať se daří..
možná tvé přání bude vyslyšeno, teda aspoň mě to blbne pořád...
15. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Ha, už to jede, škoda :grinning: :grinning:

Zrovna jsme přišly, byli jsme na plavání, pak na pojištovně sjednat si připojištění do zahraničí, proplatit bazén a zařídit přístup do výpisu od doktorů... pak vyzvednout pas... uff, jsem úplně chcíplá...
15. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
Íiiiijuchůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: zkouška ze středy udělána :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
jé, jsi šikula :wink:
Nepojedete na občanku? :slight_smile: výpis z pojišťovny? To by mohlo být zajímavé.
Mně dnes začala ta gynda, vůbec to nevnímám profesionálně, ale spíš citově a osobně :grinning:
15. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky, to je dneska na prd, co?:grinning:
jani gratulace:wink:
15. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
já ji v občance nemám, tak radši aby nebyly problémy, nechala jsem si opici zapsat do pasu, za pajcku, jen tam vlepili papírek :sweat_smile:
Na ten výpis jsem zvědavá, mělo by mi to zachvíli online přijít (pro mě i malou...) zajímá mě hlavně minulý rok - porodnice.

Jinak na pojištovně jsem ze sebe udělala úplného idiota - prostě se už neumím vyjádřit :grinning: o tom výpisu z pojištění jsem měla propagační leták, přijdu k babě za přepážkou a říkám jí: "Já jsem tu onehdá vzala takový ten leták (mávám letákem) a tak bych si chtěla zařídit... to... víte... " :grinning: ženská ze mě měla srandu,pak jsem sjednávala to pojištění, ona mi dala papír a at s tím zajdu k pokladně a vrátím se. Já myslela, že mi dá ještě jeden papír, tak tam čekám, ona něco vypisuje... a ona: "S tím papírem už můžete k té pokladně" :grinning: :grinning: Připadala jsem si, jak bych neměla dodělané ani základní vzdělání :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
a paní si říkala, chudák holka, ještě má mimino :grinning:

hele a to je fakt potřeba? :sweat_smile: to mi nějak uniklo.. my jedeme ve čtvrtek/pátek. A na to pojištění bych taky úplně zapomněla :angry: :angry: :angry:
15. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
myslím to s dítětem vepsaným nebo vlepeným :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
No, radši pro jistotu. Kdyby tě chtěli kontrolovat, tak ty se můžeš prokázat občankou, což ti uznají, ale nikde nedokážeš, že to dítě, co je s tebou, patří tobě. Byla tu o tom taky diskuse.
15. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
holcicky moje!!! mame pocitac!!!! jupi!
15. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Maji, dobrá zpráva :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Musíme se zas někdy domluvit... akorát tenhle týden toho mám požehnaně... leda že by se ti chtělo nachvíli zabavit tu mou Opici :sweat_smile:
15. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
jani klidne, kdy chces :slight_smile: akorat teda ve ctvrtek muzu jen do 4 a patek uz ne... :wink:
15. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
A co zítra? Já mám tu zkoušku totiž už ve středu...
15. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
haha, jani, koukala jsem na fotky, to ti tak usina v zidlicce normalne? :grinning:
zitra klidne, v kolik?
15. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
To byla náhoda :slight_smile: zrovna dojedla, utřeli jsme jí pusu a pak dělali něco dalšího, ještě ji nechali v židličce a takhle to dopadlo :sweat_smile: jinak má židličku ráda, má z ní rozhled, když vaříme :sweat_smile:

Nám je to vcelku jedno... někdy dopoledne? a u nás, nebo u vás?
15. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
slo by to treba u nas at mas doma klid, ze bys mi ju sem nekdy rano dovezla a my bysme ju privezli zpatky, hm? a fakt si rekni jak potrebujes, klidne udelam aj dve porce svacinek a obeda :grinning:
15. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Jé, jsi moc hodná :dizzy_face:
Snad toho zas nebudu šrotit tak moc, uvidíme, kolik toho ještě stihnu dneska. Buď to teda uděláme tak, jak píšeš, anebo že bych se uklidila třeba na váš úžasný balkon, tam si dala půlhodinku nalejvárny, pak něco společně podniknem, a pak třeba ještě půlhodinku? Já se totiž neumím učit nějak moc dlouhodobě, u mě to musí být krátce přiměřené porce :grinning:
15. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
to by slo taky :grinning: tak v kolik? 8,9,10? :grinning:
15. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Madam teď vstává trochu později, tak bych to viděla tak na 10, ještě asi upřesním ráno :slight_smile: díky moc :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
tak jo :grinning:
15. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
stejne jsme vas chteli pozvat na navstevu, protoze se Tobik chtel Kice pochlubit novyma hrackama, co jsme nekde vyhrabali :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Jůůůů... tak to se těšíme :slight_smile:
a ještě jedna inovace: Kika dneska začla jíst kukuřičné křupky... asi proto, že jí je na plavání nabídl jeden moc sympatický tatínek :sweat_smile: tak neodolala :grinning:

Jdem vařit :slight_smile: tak zítra :wink:
15. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
haloooo :grinning:
15. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
ahoooj holky
mame internet :slight_smile:
vcera i dnes jsme objeli sna vsechny obchody s nabytkem a pokoupili co bylo potreba, jeste nam toho hodne chybi,ale jsme uuplne unaveni,takze jdeme do perin :slight_smile:

Tak dobrooou noc :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
dobre ranko, holky, zazrak, mame za sebou (presne po roce a dvou mesicich) prvni noc, ve ktere se Tobik ANI JEDNOU nekojil! :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 06:57  • Odpověz
autor
Maji :slight_smile: tak to jste vyspinkaní do růžova :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
no budil se jak na kojeni a vecer jsme meli rvavou, ale uspech, ze mu stacil dudel a jednou si cucnout caje :grinning: tak jak to vidis? akorat teda bude doma aj Martin jestli ti to nevadi, zapomnela jsem ze uz ma uterky volny... :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Jej a nebudem vás tam nějak rušit? Neměli jste jiný program?
Já furt nevím, jestli vám tam nechat Kiku... nebo se učit tak nějak průběžně...
16. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
rusit urcite nebudete :slight_smile: martin bude stejne nekde zalezlej a ucit se, tak me je jedno jestli mam jedno nebo dve deti...aspon to natrenuju :grinning:
jak ti to vic vyhovuje, jestli ju tady chces nechat a v klidu na to sednout, vadit mi to urcite nebude a jestli se chces ucit po chvilkach, taky fajn :grinning:
16. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.