• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
16. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
jani a kam by klesala? vsak kramy mam dostat az za sto let :grinning:
16. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
aerin mi k tomu urcite povi vic :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
to je hrozny,ty bys taky mela breznatko,ale uz 2010, toto leti :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
jj, 2.3.2010, to je hezkej termin porodu, ne? :grinning:
16. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
nn,14.3. je hezci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
16. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
holky,jak jsou na tom vase mrnata s reakcemi po ockovani? jdeme ve ctvrtek a mam z toho trochu strach :unamused:
16. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
hele, tak jako prenaset kvuli tobe teda rozhodne nebudu :grinning:
say, my jsme meli teploty a byl rozmrzelej, ale dalo se to zvladnout, zuby jsou horsi :grinning: dnes jsme taky po ockovani, tak su zvedava, byl trochu protiva a ted spi... :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
no, jsem na to zvedava :sweat_smile:. doufam ze se mnou pujde eda,jinak budu brecet s ni. jsem na ni hroznej cita :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
say, nebudes, neni to tak hrozny, nevim jak to bude u vas, ale ja jsem Tobikovi drzela tu nohu aby necukl a tak jsem se na to soustredila, ze mi doslo, ze rve az kdyz to mel za sebou :grinning:
16. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
Maji, vy jste byli na spalničkách atd, že?

Say, byla celkem v pohodě, co si pamatuju, nebyla nijak extra rozmrzelá... tak uvidíš. No jo no, mohli by ten očkovací kalendář trochu pozměnit.
16. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
maji, to me neznas :sweat_smile:. ja jsem na ni hrozna, nechci ji ani pujcit pochovat :sweat_smile:. to je moje holcicka :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
jani, myslim, ze jo, ale jista si tim teda nejsu :grinning:
16. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Say, tak ještě možnost nechat si to posunout :slight_smile: ale jinak to píchání je v pohodě, když jste zvládli náušničky :wink:
16. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
posunout ne,to at to zas ma jak to ma byt. tim bych si stejne nepomohla :grinning:. ale ona je sikulka :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
holky,me ten eda tak s.re posledni dobou. me uz to tak nebavi :pensive:
16. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Say, žádné zlepšení? Vždyt jsi tu nedávno psala, že se snaží, tak jsem myslela, že je to lepší :confounded:
16. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
snazi jak kdy
posledni dobou se zas porad mraci a asi uz mu vadi jen to ze tu s nama musi byt. ja kdyz jdu za mamkou nebo za holkama,tak hned padi za kamaradama nebo brachou a sedi v hospode. kdyz neco reknu, tak pry nebude sedet doma sam kdyz ja jsem venku :rolling_eyes:
prej ze ode me nevidi snahu, furt za nim lezu a pusinku a neco hezkyho (az mi to leze krkem :pensive: ),ale on pry zadnou snahu ode me nevidi. sexujem tak 2-3 tydne, ale to je pry malo, tak nevim.
kolikrat uz si rikam ze by mi bez nej bylo lip :pensive:
16. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Hm, kdyby byl takový na mě, tak nesexujem vůbec, asi bych nebyla schopná sexovat s chlapem, co se chová takhle...
nemáš to lehký :frowning2: nevím, co ti poradit, chyba není v tobě... S tou hospodou je to blbý, přijde mi to... takové... nezralé počínání od něho :confounded:
16. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
prej proc by se mnou byl doma kdyz jsem jen protivna. pritom me neprijde ze bych byla :sweat_smile:. naopak se fakt snazim a uz se snazim ani nedavat najevo ze bych byla nejak nastvana nebo neco.
sexuju ne pro to ze bych mela chut,ale aby byl spokojeny a stejne se clovek nezavdeci.
nechapu to, driv jsem ho musela vyhazovat aby jednou za uherak sel pokecat s kamaradama a ted by s nima byl nejradsi vic nez se mnou :frowning2:
ja zas vidim ze rad nas ma, tak vubec nevim.
ale vim ze uz me to prestava bavit. uz nemam ani chut se snazit
16. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
A můžu se zeptat, podle čeho usuzuješ, že vás má rád? Asi vás má rád, jenže možná jen to nestačí :confounded:
16. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
my bysme meli krasny vztah kdyby byl jen o sms-kach a volani :sweat_smile:
tak treba ted si chce delat prezkouseni aby se nebal nas vozit v aute, coz je od nej hezky a byl to jeho napad. nebo kdyz nekam jede,tak neco priveze,pro radost, rika ze me miluje
nebo nevim, ze by to rikal ze zvyku... :cry:
16. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
To si nemyslím, že by to říkal ze zvyku, s tím řízením to je od něj hezké, že něco přiveze pro radost...
Možná je to... že by chtěl hodně brát a málo dávat... full servis, abys byla pořád veselá, všecko udělané, spokojená Julinka a dostatek času na jeho zájmy. Jenže s mimčem to tak nefunguje a asi ho to zaskočilo...
16. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
on hlavne na julcu dost zarli. sam rekl ze vse je v pytli od 14.3. (julci narozeni)
doma servis nema, k usmevu moc duvodu nemam (jen julcu),varit-nevarim- nevim co, nerekne si a vetsinu neji, tak ja nevim co mam delat. uklizet me nebavi. nejak jsem se na vse vybodla a uz je mi to jedno. staram se jen o julcu a zbytek jde posledni dobou mimo me.
v tom je mozna chyba u me,ale ja uz nemam silu :frowning2:
16. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Say, ale to je pochopitelné, že se ted staráš hlavně o mimčo, a každý rozumný chlap to chápe, že prostě nemáš čas na to dělat poskoka... mmch, rozmyla jsem nádobí a pak tu sedla, že to udělám pozdějc... no a už je umyto, a proto zbožňuju chlapa, že nečeká ode mě žádné zázraky a že se o všecko podělíme...

A to nečekal, že miminko bude vyžadovat pozornost, a to hlavně od mámy? čekal panenku, která se dá do postýlky a když bude chut a čas, tak se na ni kouknem?
Já nevím, možná jsem moc vášnivá, cholerická a neberu si servítky, ale s větou, že všecko je v pytli od narození dítěte by u mě pravděpodobně skončil.... :cry:
16. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Nic, musím jít... je mi to líto, say :frowning2:
16. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses: ,
tak už mám konečně po státnicích, sice jsem myslela, že to nemůžu zaboha přežít, ale je to tam :grinning: . Akorát jsem zase patřila do skupiny s nejhorší komisí, hlavně na obhajobu (máme speciální komisi a téměř nikdo tam nemá ani vedoucího ani oponenta...), měli jsme tam dva největší dementy ze školy, hrozně urýpaný (možná si pamatujete, jak jsem vám psala o první zkoušce, tak toho chlapa - a jedna naše Judr. řekla, že ten chlap není normální, podle toho, jak se chová ke zkoušeným...), snažili si prostě každýho jen na něčem dostat, dokázat, že mají navrch, no děs. Ale všichni jsme udělali a teď už se těším na promoci :sunglasses: :grinning: . A od učení mám na chvíli pokoj :sweat_smile: .
Zkoukla jsem všechny fotky, moc hezky :dizzy_face: :slight_smile: . Say Julinka na té poslední fotce úplně celá ty, jako by ti z oka vypadla :grinning: .
16. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Say taky mě mrzí co se u vás děje, hlavně byste to měli nějak vyřešit (konečně), takový nervy pořád, to není žádná sranda :frowning2: .
16. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
anet,gratuluju a dekuju :wink:

to eda taky poklizi,i uvari, to zas jo. ale nejak jsme to vzdali oba :frowning2:
16. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.