• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say, moc me to mrzi, jak to u vas vypada:frowning2:
podepisuju se pod vsechno co napsala janca... vzhledem ke sve povaze a k tomu, ze Vaska mam tak "vychovanyho" (vite jak to myslim, on je proste poklad), takovyho chlapa bych vedle sebe fakt nesnesla:frowning2:

maji, na grafu zatim neni co vykoukat, je moc brzy:slight_smile: ale drzim palce:slight_smile:
16. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
ja bych to taky tak rdiv videla

ale nechtela jsem to rozbit nejak unahlene a ted uz nemam silu ani na to, ani na to...
16. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
anet, gratuluju a zavidim :grinning: :grinning: :grinning:

say, fakt nevim, co na to rict...samo se to bohuzel asi fakt nevyresi, ale naprosto chapu, ze uz nemas silu ani chut neco delat:frowning2:
16. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Say, taky děkuju :wink:
16. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Aer taky díky, si ani neumíš představit tu úlevu :grinning: (ale ještě dva ročky na mgr. budu muset přežít)
16. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
me az prijde ze jsem se dostala do nejake divne deprese. jediny ceho jsem schopna,je se starat o julcu a jinak me nic nebavi :sweat_smile:
16. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
say a ta manzelska poradna nepomohla?
16. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
anet, gratulace velika, tak si uzivej volna a klidu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aeri, no ja to cekala, ale tak zkusit jsem to mohla, ze jsem treba neco prehlidla :grinning:
16. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Anet, jsi šikula :wink:

Say, musím říct, že to máme v ledasčem podobné..akutní to není, ale že bysme spolu byli do konce života si nemyslím :frowning2: říkám si taky, že to nemám zapotřebí.. Například dnes byl tak protivný, že se má starat o Verču místo, aby si šel večer zahrát..a zítra musí hlídat, když budu na zkoušce místo zas jiné věci.. Tak jsem ho nechala se vyspat (noci s V. fakt náročné a to k ní nevstává, jen ho to zlehka probudí :angry: :angry: :angry: ) a rázem byl jak milius, mně začal vykládat jak jsem pecivál, ať se jdu učit ven. e to na mě doma působí blbě..Hm... U nás je to částečně způsobené nedostatkem sexu, nicméně i když je, tak si pak stejně stěžuje, že "mě to nebaví" a podobně. Kolikrát mám chuť utéct, třeba teď..
Pecivál, super..jak ráda bych někam šla, jenže když se zrovna nemusím učit, mám tolik práce doma..
16. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
a především jsem fyzicky tak vyčerpaná, že jsem opravdu vděčná, když jde s V. někdo odpoledne na procházku a já se natáhnu
16. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
no holky, u nas byl jedinej problem taky kvuli sexu...hooodne dlouho jsem nesnesla ani kdyz mi chtel dat pusu, natoztak neco vic a Martinovi to samozrejme vadilo...ale zhruba po roce uz to bylo ok :grinning: takze chudak mel temer dvouletej nedobrovolnej celibat, jesteze je tak chapavej a tolerantni, ze po me nic moc nevyzadoval a cekal az se hormony uklidni :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
to taky občas okomentuje, že s těhotenstvím je to dlouhý celibát :wink: jenže já měla chuť akorát v II.trimestru, ale pak jednou cca ve 28.týdnu jsem měla poslíčky (ale fest-dokonce jsem cítila takové to "nutí tě to měnit dynamiku dýchání"ale zaspala jsem to), což mě hrozně vyděsilo..a už jsem zas nechtěla.

Say, jak jsem si tak trochu pročítala předchozí příspěvky, přijde mi, zda Eda není chorobně žárlivý (jako psychiatrická diagnóza) Měli jsme jednu takovou známou (už se s nima nestýkáme, protože na nás začala ž.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) No a partnera stále prudila (bezdůvodně) a pak žárlila i na jejich vlastní dceru :pensive:
16. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
tan, no my to meli zakazany uz od nejakyho 6.tydne, protoze mi hrozil potrat a pak ve 4. mesicu znova, takze fakt za cely tehu od te doby co jsem to zjistila ani jednou :sweat_smile:
16. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
jéje, no tak to je zlatej :slight_smile: a můžu velmi osobí dotaz? Tobík je plánovaný?
16. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
tan, jj je :slight_smile: proste jsme se rozhodli, ze ho chcem a na nic necekali a ono to hned vyslo :grinning:
16. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
mám hroznou chuť udělat něco demonstrativního. Třeba nejít zítra na zkoušku :grinning:
16. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
aaale prosim te, jenom pekne bez :grinning:
mam stejne osobni dotaz...vy jste verunku planovali? :grinning:
16. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Verča taky, ale najednou se v nás obou zmítají různé pocity - jako, že už nikdy neprožijeme ty krásné začátky vztahů.. Já např. potkala svou platonickou lásku z raného mládí..mražení jsem cítila..a to jsem vdaná mamina :grinning:
16. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
ale Verče teda předcházelo ne úplně plánované početí (ale ne zas tak překvapivé :wink: ) které se moc nerozběhlo..a trvalo asi 5tt. A pak zmítání se ve varianách řešení - Erasmus, rozchod, mimi...
16. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
16. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
njn, ničím nepodložená varianta plodných-neplodných dnů se nevyplácí :wink: říkala jsem si, že 28.DC už bude před MS a klid.. :grinning: ale jestli se to odrazilo na (ne)kvalitě vajíčka? nebo hnusná chemie, co jsem si patlala na hlavu, protože nám Martin přivezl z festivalu vešky :angry: bylo to hrozné..ale dopadlo to nakonec báječně. Ale upřímně, nenarazit tady na toho MK, možná by vyhrála jiná varianta :pensive:
16. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
podle moji mudry pozdni ovu nicemu nevadi (pokud ji teda umis urcit a zaridit se podle toho), a vzhledem ke sve situaci doufam, ze to tak opravdu je:slight_smile:
16. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
aeri a ty ses na tom jak? :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
no nijak jak vidis :sweat_smile:
16. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
ja mam totiz naprosto idealniho partnera, tak bych toho holt asi uz chtela prilis :rolling_eyes:
:slight_smile:
16. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
To je velmi důležitý předpoklad :wink: teď ještě aby měl i naprosto ideální množství ideálně pohyblivých malých kamarádů :grinning:
16. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Já si říkám, že se mám vlastně tak dobře, že si to ani zdaleka nezasloužím :pensive: :pensive: :pensive:

Anet, moc gratuluju :dizzy_face: to je moc fajn :slight_smile: :slight_smile:

Say, přidávám se k dotazu maji o manželské poradně... protože jestli to chceš vyřešit, to už asi není na pokec mezi kamarádkama nebo i mezi váma dvěma, to by chtělo někoho, kdo na to umí bez emocí nahlédnout a má zkušenosti - tedy nějakého profíka...

Tan, to je škoda, že to tak vypadá... ale tak u vás se to dá spravit, ne? Zcela chápu Martinovu touhu jít si zahrát, vážně :grinning: jenže, když to jde na úkor tebe... :pensive: :pensive:

Co se týče sexu :grinning: Jarek je fakt taková "želva", ta přezdívka na něho sedí. On bez toho dokáže v pohodě vydržet. Jestli se říká, že chlapi myslí jen na to jedno, tak v tomhle případě to neplatí. A kromě toho mu věřím, že je dost unavený, on potřebuje hodně spánku a toho se mu ted nedostává :pensive: a někdy večer je jeho jedinou touhou padnout do postele. takže někdy si spíš připadám jako nymfomanka. :grinning: :grinning:
A někdy to berem tím stylem: dlouho nic nebylo, tak dneska... a pak to dopadá tak, že končíme v záchvatech smíchu, protože si připadáme jako dvojice v kameňáku (ta scéna, jak jeden ten "borec" šel do toho Veselého domu a za svých pár šušní se mohl dívat na souložící dvojci přes dírku ve stěně... baba obírala smítka z prostěradla :grinning: :grinning: :grinning:) no, aspoň že se zasmějem :grinning: :grinning:

Jinak vás musím pochválit, po dlouhé době jsem musela dočítat :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
jani :grinning:
kika uz spinka? nebo ju po odpolednim spanku nemuzes dostat do postele? Tobik sel teprve ted :grinning:
16. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
bojim, bojim :frowning2: zas jedna hrozná zkouška :confounded: já tam nechciii
16. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
tan a jani, drzim pesti!
a ostatnim dobre ranko :slight_smile: nedela dnes jeste nekdo zkousku, ne?
17. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.