• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
co?:grinning: jako v praci? no tak, normalka:grinning:
22. led 2009 v 19:01  • Odpověz
ja vam musim neco rict....nemam to dite s Filipem....
22. led 2009 v 19:01  • Odpověz
emi ???
22. led 2009 v 19:02  • Odpověz
zase vtipkujes? :sweat_smile: :confused:
prosim? :confused:
taky me to napadlo.... :sweat_smile: :confused:
mam to s vietnamcem a hrozne miluju kung pao :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 19:03  • Odpověz
cim to ze jsem cekala neco podobnyho :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 19:04  • Odpověz
22. led 2009 v 19:05  • Odpověz
jste cekaly nejakou pikantnost vy svine ze?:grinning:
22. led 2009 v 19:06  • Odpověz
ale v tomhle se nezertuje :wink:
22. led 2009 v 19:06  • Odpověz
ale prosim te ..se smrti taky ne a asi umru prezranim....:grinning:
22. led 2009 v 19:07  • Odpověz
emi, emi... vzdyt bude mit sikmy ocicka, chudak... :grinning:
22. led 2009 v 19:51  • Odpověz
maji ale ja za to nemuzu...:frowning2: asi mu dam jmeno Tamagochi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: Nevidela si nahodou dokument Jezis je nejlepsi?
22. led 2009 ve 22:47  • Odpověz
nn, nevidela, o cem to je? :slight_smile:
22. led 2009 ve 23:13  • Odpověz
nejhorsi dokument vsech dob...:grinning: to nevis, jestli se mas smat, nebo brecet...:slight_smile:
je to takovy pohled na viru..ale spis takove uzavrene skupinky vericich, kteri delaji treba meetingy...ehm..sila....zenske se tam trepou, nejaky fanatik tam rve na cely sal BUUUUUH JE TADYYY BUUUUH NAAAAAAS CHRAAAANIIII a podobe prdy...nejaka "ucitelka" ve skole uci deti o tom, ze Buh je borec...ze je totalne super (doslova:slight_smile:)..decka nejdriv zpivaji, pak breci na zemi a podobne...no hnus..muzu vypalit a poslat, nebo poslat odkaz...:slight_smile:
22. led 2009 ve 23:36  • Odpověz
posli.. :grinning:
23. led 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
bré ráno :slight_smile:
23. led 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Teda vám ta huba jede... kde všechny jste? :confused:
23. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
ja tu jsem, ale kdyz neni s kym psat.....:slight_smile:
ty prebalujes, say bali, maja a anet se asi uci, a emci uz docista zmekl mozek:grinning:
23. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
ale ne, já tu jsem :slight_smile:
super, zrovna zveřejnili rozvrh na další semestr a vypadá to, že ty povinné předměty na žurnalistice, co jsem se jich tak bála, že je absolvuju za 5 let, protože mají povinnou účast a taky víc částí a totálně rozházených v rozvrhu a fakt nemůžu být v brně celý týden, tak ty jsou na tenhle semestr tak pěkně za sebou, že mi snad nic nebrání oba dva si zapsat :slight_smile: sice se mi kryjou s dalším povinným na MV, ale tam snad nebudu muset být a dvě hodiny kdy se píše test, to zas zbulám tu žurnalistiku :slight_smile: jsem nadšená :slight_smile:
teď ještě vyřešit hlídání malé :grinning:
23. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak mi ji hod jani:slight_smile:))muzes is ji brat na vikend :grinning:
23. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
a přemluvit systém, aby mi je ve vhodnou chvíli zapsal a nebyly nacpané :confused:
23. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
super, jani:slight_smile: s hlidanim ti neporadi, skoda ze jeste nejsem na RD, to bys dojela i s Kikou, soupla ji mne a bylo by:grinning:
23. led 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
emi :grinning: výborný nápad :grinning:
s tím braním na víkend jsi mi připomněla jeden příběh, co jsem kdysi četla, bylo to docela dojemné, já tohle zjistit, tak si jdu hodit mašli...

aeri dočkej času, mé studium zdaleka není hotovo :grinning:
23. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahojky,
manza ma odpoledni, tak to ja chodim na pc az kdyz odejde :wink:
sbalena jeste nejsem :grinning:
23. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
say já taky čekala, pořádně jsem se balila až nějak chvíli před termínem, ale jako tašku jsem měla vytáhnutou a v ní hozenou košili a zubní pastu...
23. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
jani tos nam moc z toho pribehu nerekla:slight_smile:
say uz sivymyslela jak sem das ty fotky?:slight_smile:
23. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
zkusím ho ve zkratce říct teda...
23. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Nějaká ženská, pro zjednodušení Mary, asi kolem 40 potřebovala nový pas, bylo to ve Státech, a jak to tam maj vachrlaté, že nemají občanky a snad ani pořádně rodné listy nebo co, tak si ze svého rodného státu nechala nějaký rodný list poslat. a přišel jí s tím, že to je nějaký náhradní, co ji dali při adopci. Ji to málem porazilo, netušila, že je adoptovaná. Její rodiče už nežili, a ona se rozhodla vypátrat svou skutečnou matku. najala si detektiva.
Ten tu její matku našel, Mary ji zavolala, radostné setkání a tak, a ta matka jí řekla, že na její zavolání čeká už 40 let.
Vylezlo z toho, že: matka měla Mary v poměrně brzkém věku, otec nikde, a tak se rozhodla pracovat a Mary nechávat u jedněch hodných lidí na kraji města. Každý večer po práci ji vyzvedávala. Pak už to začalo být neúnosné, tak se s nima dohodla, že si ji bude brát na víkend. No a jednou v pátek k těm lidem dojela, lidi nikde a její dítě taky fuč... ani stopy, celý život hledala, ale Mary najít nemohla. Až za těch 40 let, když jí Mary zavolala.
Takže ti Maryini "adoptivní rodiče" ji vlastně unesli, když byla malá, měli ji tak moc rádi, že ji nechtěli dávat ani na víkend a pomocí asi nějakého mírného úplatku si ji nechali uznat za svou a vyprli se na jeji pravou matku..

snad tomu jde rozumět, ten příběh byl samozřejmě daleko hezčí, jen jsem si na to vzpomněla, jak jsi říkala, že Kiku na víkend :grinning:
23. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.