• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Maji díky :slight_smile: já to mám až v šest večer, takže se snad ještě něco naučím, pak předám vrťochu a pak jedu :slight_smile:
Kika usla kupodivu celkem brzy :slight_smile: tzn. asi v těch 9 :sweat_smile:
17. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
vite co? Tobik se mi den ze dne odstavil :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a me je to lito :cry: :cry: :cry: :grinning:
17. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
nechces kiku pohlidat? :grinning:
17. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
maji,vzdyt si kojila dlouho :wink:. sam si rekl kdy uz ma dost :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Holky děkuji za gratulace :slight_smile: . Vůbec vám nezávidím ty zkoušky :frowning2:
U nás docela psycho. Ráno mě už v sedm vzbudil taťka, že má hrozný bolesti ledviny, tak jsme jeli k doktorce, dojela si pro něho záchranka a teď je v nemocnici. Já místo toho, abych už byla v klídečku, užívala si, tak takto :cry: . Má prý ledvinovou koliku :frowning2: :unamused: . Ach jo ach jo.
17. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
say, 14 mesicu na den presne :cry: ach jo, ja to snad orvu :grinning:
17. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Anet, taťkovi přeju uzdravení co nejdřív... drž se...

Maji, spousta ženských co má přísavky by ti takový "hladký" průběh asi záviděly, ale chápu, že tě to vzalo. Já si nedovedu představit, že by se Kika odstavila...
17. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
anet, to me mrzi, budu na vas myslet at je tatka brzo v poradku!
17. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
A díky za nabídku, ale dneska už to snad zvládnu, ještě spí, tak hurá na to :grinning:
17. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
jani, ja jsem ho chtela odstavit pomalu o prazdninach, uz jsem na to byla psychicky pripravena a ono to prislo samo a uz ted :frowning2: ale na druhou stranu je fakt, ze to aspon bylo bezbolestny...
17. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Holky děkuji :slight_smile: . Nejhorší, že je to teď po státnicích, když jsme ještě tak blbě psychicky rozpoložená... V čekárně když dojela záchranka (tři lidi :fearful: ), tak jsem se ptali sestřičky, co je s taťkou a ona, že dobrý, no a pak slyším, jak říká doktorka záchranářům, že jim tam zkolaboval. No to jsem začala brečet, jsem se musela klidit z čekárny :cry: . Sand to bude ok. Jdu se něčím uklidnit.
17. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
tak supej a at ti to leze rychle do hlavy :slight_smile:
my za chvilku vyrazime ven, jsem domluvena s kamaradkou a jdeme povozit miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Maji :sweat_smile: tak miminko :sweat_smile: :sweat_smile:

Anet, tak držím palce, at je to ok co nejdřív...
17. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
anet, v nemocnici se o tatku postaraji, ma tam nejlepsi moznou peci a ted uz bude dobre :slight_smile: ale znam ten hnusnej strach co se deje :pensive:
17. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Mě se do toho tak nechce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

No, chtěla jsem aspoň dočíst AP diskusi, vždycky byla podnětná, ale teď už to je fakt o ničem :rolling_eyes:
17. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jani nekecej, ze te nebavi:grinning:
17. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
jani, ty docti usa a blizky vychod nebo co to :grinning:
17. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Nebaví mě :unamused: Kdyby mě bavila, tak tam chodím... doby, kdy jsem dočítala, protože jsem se fakt vždycky něco dozvěděla, se táhnou už od dob AP IV. To byla diskuse na hodně vysoký úrovni. A já blbá si myslela, že to tak bude vždycky, škoda, že jsem si nějaké výborné příspěvky nekopírovala. To už je te´d dávno pryč.
Ty starší se o AP rady už moc nedělí, a ty mladší mají prd zkušeností. No a pak to je tlachárna :grinning: :grinning:

Maji, to je fakt :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
dneska musim dopsat a nejlepe i poslat tu praci...uffff :confounded:

jani a tan, drzim palce na zkousku:slight_smile:
anetko, at je tatinkovi brzy lip:slight_smile:

a AP.....no, jako me se to co odstartoval vcerejsi celkem utocnej prispevek docela dotklo...a taky jsem tak uplne nepochopila duvod :sweat_smile: fakt mi neprijde, ze by to tam ted byla vetsi plkarna nez driv a rozhodne se keca min nez driv, takze dulezity prispevky maji podle me mnohem vetsi sanci byt vyslyseny....proste bych rekla, ze tam nektery holky maji dvoji metr, co napise stara pipka neni chapano stejne, jako by totez napsala pipka nova :sweat_smile: no ale co uz:slight_smile:
17. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
no ja si po vcerejsku taky rekla, ze uz tam prispivat nebudu...ale tezko se muzu jit zeptat jinam, jak to teda je, kdyz mam dite nechat samo se posazovat a tak, kdyz jinde mi reknou, ze ho mam podlozit polstarema:sweat_smile:
nevadi, prisla mi ip, ze to neni mysleno ani na me ani na nikoho jineho....:grinning:
(snad chapete, co tim myslim:grinning:)...nevadi...jak rekla gedren, mam si cist a nepsat, kdyz nemam dite:slight_smile:
takze si budu cist, co delaji dvoulete deti...a za dva a ctvrt roku budu praktikovat...:slight_smile:
17. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Ale některé příspěvky měly naprostou pravdu (ty včerejší). :grinning: :grinning: a větší plkárna to teda je o hodně - ale to porovnávám s dobama dávno minulýma.
No, to je jedno, nebudem si to tu zahlcovat :grinning:
17. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Emi a na koho to teda bylo myšleno, když vlastně na nikoho? :grinning:
17. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
tak se tadx muzeme bavit jen o snazeni, kdyz jsme ve snazilkach.
17. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
holky, tak si predstavte, my se snazime :grinning: tobik se snazi usnout, martin se snazi udelat zkousku a ja se snazim odlepit od pc a jit ze sebe udelat cloveka :grinning:
17. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
a ja se zase nesnazim:grinning: sedim jak smudla u kompu a cekam, az Filip necha odvest odpad a umyju se u drezu...:grinning:
17. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
anet,
renalni kolika je bolestne srovnatelna s porodem, mozna o to horsi, ze kdyz tatka "porodi sve mimino " (kaminek), tak neciti takovou radost jako zena po porodu :sweat_smile:
urcite uz dostal injekci na bolest a v nemocnici ho napoji na infuze kde bude mit taky lek na bolest.
u nas se to tak delalo,navic by dnes mel absolvovat vysetreni,ultrazvuk, rentgen a event CT kde se zjisti jak je kaminek velky a kde je ulozeny. kdyz bude prijatelne velky a na prijatelnem miste, budou se snazit aby ho vycural. tzn ze bude hodne pit, chodit, skakat po schodech a curat do dzbanu pres sitko. kdyz to nepujde, tak zvoli operacni reseni. v celkove narkoze mu zavedou cevku a ultrazvukem kaminek rozbiji, moc. cesty vyplachnou, takze tam nic nezustane. pak by cca 1-2 dny mel cevku,musel hodne pit. za 3 tydny by sel na vyndani stentu.
bohuzel se koliky muzou opakovat. je dulezita prevence. PIT,PIT a PIT a STRIDAT mineralky
17. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
pocet prispevku za den se x krat snizil a to prosto, ze hodne pipek prestalo chodit....a tim padem to bylo samozrejme na ukor konkretniho AP, protoze jak rekly ema se zdenkou, co mame asi tak psat, kdyz jeste nejsme matky :pensive: jde proste o to, ze kazdej si to predstavuje jinak, holky co maji doma jedno a vice deti, tak se chteji lognout a najit pokladnici informaci (v cemz je dalsi problem, protoze uz toho asi neni tolik co objevovat) a nemuset docitat atd., my, co detma zamestnany nejsme, chceme alespon tu plkarnu na urovni (protoze co si budem povidat, ja se citim dobre tady, tam a na jare, kdyz nakouknu jinam, obcas se nestacim divit...ty holky jsou OBCAS jak z jine dimenze, bez urazky), kde citime, ze jsme na stejne vlne a kde nam jeste ke vsemu nekdo poradi ohledne toho AP, kdyz se zeptame :sweat_smile:

snad jsem svuj nazor napsala aspon trochu srozumitelne:slight_smile:

a ted bych mela jit svyma vejsplechtama plytvat jinam, takze pa:slight_smile:
17. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
a presne tak devcata, jedina, kdo se tu snazi, jsem ja:slight_smile:
a dobre, brzy taky maja:grinning:
17. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
snad jsem ti pomohla, u nas na oddeleni jsme koliky meli. snad nebyl den aby nekoho neprivezli. bohuzel, ty lidi by opravdu bolesti nejradsi lezli po zdi. ale leky brzy zaberou. tak at je tatkovi lip :wink:
17. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
ja se snazim jit neco delat dokud jula spi :grinning:
17. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.