• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say, kdyz pises to srovnani s porodem, tak jsem si vzpomnela na jednu epizodu Pratel :grinning:
17. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Taky se snažím jít na to učení :grinning:

My jsme ve snažilkách z historických důvodů, a je pravda že už jsme pomíchané. Ale to je tak asi všude, z každých snažilkovských témat se stane jiná diskuse, ne? :grinning:
Ale AP je název tématu :sweat_smile:
17. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
to je jak kdybyste me poslaly do prdele s tim, ze uz mam decko..:grinning:
a jak kdybych rekla adelce, ze je nova, ze to tu zahlcuje...:grinning:
me teda vubec nove holky nevadi:grinning: :grinning:
a taky tady spis smiruju no...:grinning:
17. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
aeri...my uz se snazime :grinning:
17. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
maji a kdy uz to budeeee?:grinning:
17. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
aer,taky se mi ted ta epizoda vybavila :grinning:
17. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Já myslím, že to už je směšování dvou věcí döhromady, to není o tom, jestli je někdo nový, nebo ne.
Adélka sem patří, protože je vysloužila dvacítka. A svým názorem, postojem sem patří, a noví jsou vždy vítáni.

Na AP nevadí, že je někdo nový. Ale těm holkám šlo o to, že nové AP pipky sice sympatizují s AP, ale nemají zkušenosti a nemají co říct k tématu, a tudíž dřív nebo později se už nebaví o šátcích a látkovkách, ale přejdou na "to jsem měla k večeři" "manžel dnes přijde později" a tak.
17. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
tak jo holky jdu :slight_smile: uz se nemuzu dockat az si zas pomuchluju malinky miminko... :grinning: :grinning: :grinning: pokud teda maminka dovoli :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
jani myslim, ze kazdy kdo ma iq vetsi nez 50 pochopil, co tim chtely rict:slight_smile:
17. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Emi jo? Mě to tak nepřišlo :grinning: :grinning:

Maji, tak si to užij :wink:
17. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
17. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
No ale to je jedno, kašlem na to :grinning:
17. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
to uz ani neni sranda:grinning:
17. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
jezis to je hrozna fotka, jsem se uplne lekla :grinning:
17. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: nemaťte mě!!! víte, co je to pro takový vykojený mozek jako mám já? :cry: :cry: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
tak me napada, sedi kika u kojeni?:grinning:
17. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
jani, povez:grinning:
17. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
emi, ty puntikaty bodicka jsou boziiii :grinning: ty si zamluvuju! :grinning:
17. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Sedí... spíš neposedí - ona tak nějak neposedí u ničeho :grinning: ale jestli se ptáte konkrétně na její polohu při kojení, tak ano, kde jsou ty doby, kdy jsem řešila, že umím kojit jen vleže a co jak půjdem na procházku :grinning: myslím, že by se dokázala kojit, i kdyby visela hlavou dolů :grinning: :grinning: je to strašný savec :grinning: :grinning: říkám si fast food :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Say, moc děkuju za vysvětlení :slight_smile: . A prosím tě, to určitě zůstane v nemocnici? On mi totiž volal, že čeká na rentgen a že doufá, že půjde domů. A právě taky říkal, že mu dali injekce a že už ho to právě přestalo bolet. Ale řeknu ti, že když jsem ho viděla jak hrozně trpí, jak se svíjí bolestí, tak jen si vzpomenu a zase mám slzy v očích. Jako seš dobrá, že jsi sestřička, já bych takovou práci fakt nedala :frowning2:.
17. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
aerin taky si pripadas, jako idiot?:grinning:
17. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
jooooo :grinning:
17. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
:confused: :confused: :confused: jestli myslíte to, co já...
17. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tri idioti na jednom smetisti?:grinning:
17. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Já si nepřijdu jako idiot, pač já jsem externistka :grinning: :grinning: mě to přijde logický :grinning: :grinning: a jak říká hercule poirot, z psycholoického hlediska předvídatelné :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ani nevim, jakou mam funkci...:grinning: a ONA?:grinning:
17. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
koukam janca se pilne uci :grinning:
holky ja uz se tak tesim az budu mit malickaty miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
maji, mou roztěkanost znáš :grinning: ale momentálně se fakt učím :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
ja taky maji :dizzy_face:

no a vidite jak ja pisu tu praci :pensive: zhruba za 4 hodiny bych to potrebovala mit hotovy a odeslany a prace jak na kostele, totalne jsem se do toho zamotala:frowning2:
17. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
aer, at se daří odmotávání,,, mě kika usla, ale na mě a v zajímavé poloze :grinning: píšu jedním prstem :grinning:
17. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.