• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
holky rodilky, jak velkou tasku jste mely do porodnice?:sweat_smile:
17. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
obrovskou :grinning: :grinning: sestřička se smála, co to táhnu :grinning: :grinning: ale tak ty balíčky vložek atd něco zabraly no...
17. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
jo..tak to do kabelky asi nedam..:grinning:
kufr na koleckach je nepripustny?:grinning:
17. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
emi, ja jsem mela taky velkou :grinning: ale pulku zabral hunatej zupan, kterej jsem nepouzila ani jednou :grinning:
17. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
proč ne? já měla takovou tu tamanskou tašku, fajně se v ní hrabalo. batoh by udělal taky dobrou službu, ale abych ho furt prohrabávala, kde mám kalhotky, kde čistý ručník, to by asi nebylo ono... v porodnici holt nebyly skříně na vybalení :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
no nakonec si budu muset jeste poridit tasku pro sebe, ne?:grinning: to je gol..:grinning:
17. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Nebo si vem několik igelitek :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
nebo ikea tasku, ne?:grinning:
17. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
No, to je ono :grinning:
17. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
aer, tak mi pak prosím dej vědět, jak to dnes vypadá, ju? :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
holky jste tu nektera???? potrebuju aby si nekdo precetl tu moji rocnikovku nez ji to poslu:frowning2: dost jsem umazavala a tak a bojim se, jestli mi tam nezustaly nejaky bludy, jako odkazy na neco co tam uz neni....ja si toho, vzhledem k tomu, ze jsem to psala a vim i to co tam neni primo napsany, nemusim vsimnout....
17. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak se to vyresilo:sweat_smile:
aerin uz si to poslala co?
17. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
prave ted:slight_smile:
17. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
ale pocitam s tim, ze mi to vrati, tak jeste budete mit sanci :pensive:
17. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
ja si to precetla az pozde..ale stejne bych ti nepomohla, co?:sweat_smile:
17. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
kdokoli by mi pomohl, prave ze nekdo nezasvecenej nejvic:slight_smile: cetla si to elitera, ale dalsi nazor by bodnul:slight_smile: no jak rikam, stopro mi to vrati, tak mi to pak muzes zkritizovat i ty :sweat_smile:
frcim za jancou, pa:slight_smile:
17. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
Maji, tak třeba se mění hormóny a už mu nechutnalo :wink: ale je to chlap paličatá: vše nebo nic :wink: Mimochodem jedna teorie je, že se má kojit max do konce 1.trimestru..s čímž by asi pipky nesouhlasily :slight_smile: ať je pravda kdekoliv, tak podle mně je záhul na jedno tělo živit plod i dělat mlíkárnu..
17. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
tan, vsak ja jsem ho chtela stejne pres prazdniny odstavit, tak se to vyresilo samo...zacinam se s tim szivat a zitra vyrazim pryc na temer celou noc, tak su zvedava jak to kluci bez maminky zvladnou :grinning:
co zkousky???? myslela jsem na vas na obe a drzela pesti :grinning: :grinning: :grinning:
aeri, taky jsem si to precetla az ted, promin..jestli vrati, su prvni, kdo se hlasi na cteni :grinning:
17. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
dobre ranko, jste tu nektera? :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj:slight_smile:
18. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj aeri :slight_smile: hele muzu se zeptat? posledni dva cykly jsem pred ms asi 10 dni spinila a ted mam 5 do ms a furt nic...neni to nejaky divny? :sweat_smile:
18. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:
Maji dík za držení pěstí, doufám, že to budu mít, napsala jsem toho rozhodně víc než posledně (to byla oprava té jedné zkoušky,co jsem nedala).
18. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
jani, to su rada, ze se darilo :slight_smile: jeste te neco ceka nebo mas hotovo?
18. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
maji, nevim :grinning: uvidis:slight_smile: kolik dni mas po ovulce?
18. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
aeri, 9 :slight_smile: to je na test jeste brzo :grinning:
18. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Už mám hotovo - tedy, ještě musím poslat jedné vyučující takovou mini seminárku, aby mi dala zápočet (jinak u ní mám 3x áčko, tak doufám, že je to jen taková formalitka - mmch je to předmět čeština, a máme popsat nějaký jev, tak hodlám napsat o nových variantách slov v češtině - těhulka, snažilka, prďácký tričínko a tak - jak si s tím poradí ta "stará"čeština z pravidel pravopisu a gramatiky? :grinning: )

A i kdybych tohle zas neudělala, opakovat to ted nebudu, ani nemám kdy, takže bych si to kdyžtak zas zapsala za rok :slight_smile: takže vlastně skoro hotovo :slight_smile:postup do dalšího semestru mám jistý :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
jani, tak to zavidim...ja jeste nemam na vysce nic a vubec se mi nechce jeste neco delat...mela bych se na to vrhnout, ach jo..
18. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
jeste tak aspon dva tri dny vydrz, no:grinning:

jani, tu seminarku bych si pak rada precetla:grinning:
(stejne jako ten tvuj clanek o matkach studentkach! :angry: )
18. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Aer, článek o matkách studentkách dodám. Já furt čekala, že to bude na netu a hodím vám sem odkaz (slibovali nový web), ale asi se nic neděje :angry: :angry:

o seminárce pouze přemýšlím, musí mě osvítit, abych ji splácala :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a jinak, trochu jsme to včera s aerin nanesly - víte, co mělo být tenhle víkend?
18. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
A pokud máte nějaké nápady - co nezapomenout na týdenní dovolenou v tatrách? :sweat_smile:
18. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.