• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, meli jsme jet na tu chatu? :wink:
18. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Maji, přesně tak :slight_smile: :slight_smile:

Tak a teď mi povězte, co způsobilo, že sám náčelník vydával tak zvrácené rozkazy? :grinning: :grinning: Ne, tak co bude? Domluvíme se někdy a teď už opravdu?
18. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
jani, ja su stale pro, krome pristiho brezna a dubna, to uz budu doufam rodit :grinning:
18. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
maji :sweat_smile:

jani ja jsem taky pro, ale kdy budu rodit opravdu netusim :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj, díky za palce, mám to, ale byla to jedna z nejdivnější zk, co jsem zažila - zkoušel nás 3najednou a bylo vidět, že ho to nezajímá! Trochu surfoval, spal :sweat_smile: a pak nám dal všem 2ku. Ne, že by mi záleželo na známkách(i trojku bych brala s chutí :grinning:), ale neřešit známky a všem dát dvojky... No, ale ví se to, takže ti co jedou na stipko šli raději k jinému :grinning:

včera jsem koukala na tu AP diskuzi a když nebudu komentovat tu jistou záležitost, tak se mi hrozně líbila,co tam napsala anima o tom tisknutí při plakání.
18. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: .
Zrovna jsem se vrátila z pošty, byla jsem posílat první přihlášku k práci :grinning: , jsem zvědavá, jestli se mi vůbec ozvou, chtěli totiž samozřejmě i ověřenou kopii diplomu, jenže promoci mám až 11.7. a to už by bylo hodně pozdě, po termínu, tak jsem jim to napsala a poslala aspoň okopírovaný potvrzení o ukončení školy.
Jinak taťka teda zůstává v nemocnici, ale nic moc nevíme, dělali mu jen ta vyšetření, dnes třeba budeme vědět dřív.
Jani taky mě to hned trklo, jak jsi napsala co mělo být tento víkend :wink: . A popravdě toho na tento víkend je (mělo být) dost :sweat_smile: . Sestřenka má svatbu, dělají maličkou svatbu, ale chtěla jsem se jít mrknout na úřad, nakonec, ale stejně nejdu. Ale budeme s Vaškem malovat domek a taky vystěhovávat, jé to bude práce :sweat_smile: . No a pátek sobota, neděla jsou vedle ve městě slavnosti města, jako je fakt, že letos to bude stát za prd, podle programu, ale večer určitě půjdeme zatančit :slight_smile: .
18. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Jani a ty bys chtěla nějakej slez už teď o prázdninách? Nebo později? Prázdniny mám vždycky hrozně nabytý, pořád nějaký oslavy, hody, zábavy :sweat_smile: ,a le snad by to šlo :sweat_smile: .
18. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Tak kdo by chtěl vidět ostatní, tedy udělat nějakou slez, pište, kdy máte volno :slight_smile: nemusí to být o prázdninách, to bychom nesehnali už asi ani ubytování (ehm, jak se jmenovalo to, kam jsme chtěli???), ale prostě kdy máte (nebo spíš nemáte) čas....
18. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
ja mam cas od zari furt :grinning:
18. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
a chcete jen na vikend? protoze jestli na dyl tak ja teda od zari urcite nemuzu, o prazdninach bych se jeste mohla prohodit v praci nebo neco, ale az zas zacne i skola, proste nemam kdy :frowning2:
18. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
aerin ja taky od zari nemuzu, muzem byt spolu:grinning:
18. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
emo :grinning:

tak nevim, neco vymyslete...

ja se minimalne hodlam nasackovat na nekterej vikend za holkama ostravackama, respektive za jancou, maji, budes mit nekdy o prazdninach cas aspon na kafe?:slight_smile:
18. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
ja nikam nejedu...:grinning: aby mi pak nekdo psal, ze vymyslel plan, jak to udelat, abych se tam nevterla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
aeri, ja o prazdninach skoro vubec v ostrave nebudu... :frowning2:
18. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Aer, já bych to taky viděla asi jen na víkend, možná nějaký prodloužený víkend... ale ještě uvidíme, co napíšou ostatní...

Jinak aer s tebou počítám, už mám pár nápadů, co pěkného ti tady ukázat :grinning: :grinning: :sunglasses:
18. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Em, my vymyslíme geniální plán, aby ses nám nevtěrla :grinning: :grinning: :grinning: i když budem na srazu, budeme vlastně u počítače a dělat, že jsme doma pomocí geniálních vět typu: jdu do obchodu pro jogurt, nad ostravou bouřka, jak je u vás v brně? a tak... :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
jani, tak jsme na to samy:wink:

teda ledaze by emca potlacila svoje ego a chtelo se ji i s pupkem dojet :grinning:
18. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
tak teoreticky mam volno cele prazdniny, ale prakticky uz nebudu mit na to jet s batohem nekam na vikend..:grinning:
takze by mi vyhovoval sraz v Ove, odkud bych byla zase za hodinu doma...:grinning:
18. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
jani????
18. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
já janey lákám kdovíjakdlouho do Prahy a pořád nic :angry:
18. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
no vsak do brna jezdi taky jen za skolu, takze v klidu tan :grinning:
18. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Pardon, furt odbíhám :D
Emi, to abychom tu naši Ostravjenku někam přesunuli, nějak blíž k Praze, ne? :D

tan, s Prahou počítám... jen ještě uvidím, kdy, ale o prázdninách, takové dlouhé volno :D až se bojím, že ho bude zas málo :grinning:
18. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
myslela jsem za skolou, jako do skoly, ne ze chodi za skolu :grinning:
18. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
to abych si pořídila fakt diář :sweat_smile: :sweat_smile:
aer, s tebou v Ově počítám, jestli se chce ještě někdo přidat, jste vítáni :slight_smile:
do Prahy dojedu, vždyť já Prahu žeru :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
hele, vy se vsechny scuknete beze me o prazdninach :frowning2:
18. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
aer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
maji co se da delat :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
ja vim :frowning2: az do smrti budu znat jen jednu vyslouzilou dvacku...
18. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Maji a kde jsi vlastně celé prázdny, u rodiny? Nebo u Martinovy rodiny? Asi tak průběžně, co...
18. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Juj, to je super, jak je pěkně, můžu sušit prádlo venku :slight_smile: :slight_smile: venku - rozuměj šest drátečků na historické obrubě vyvěšené z kuchyňského okna, abych došáhla na ten poslední, stála jsem na parapetu :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.