• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, prvne olomouc a chystani jedne svatby, pak k tchanovcum a chystani druhe svatby, v srpnu tyden libanky, tyden na chate a asi 14 dni u znamyho na farme...a mame zari :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
To budete mít žůžovní :slight_smile: :slight_smile: ty líbánky zní dobře :slight_smile: :slight_smile: můžu se zeptat kampak se chystáte?
18. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Já taky myslela na víkend, snad budu už pracovat, tak bych stejně na víc nemohla :slight_smile: . Nebo klidně jen sraz na den... Já fakt netuším, jak to budeme mít v létě. Červenec vypadá, že každej víkend něco, v sprnu chceme jet s Vaškem na víkend spolu někam. Jako ráda bych vás někdy viděla, doufám, že to bude dřív, než budu mít desetiletý děcka :sweat_smile: .
18. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
jani, jedem do Ceske Kanady..uz se tesim...to bude nejhezci cast svatby :grinning:
18. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Anet, budem se navštěvovat jako důchodkyně, to budem mít už i ty dráhy zadarmo :grinning: :grinning:

Maji, musela jsem to vygůglit :slight_smile: vypadá to tam pěkně :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
taky se mi to libi, pojedeme vlackem, trochu turistiky, pujcime si kola, zajdeme se okoupat do rybnika...stejne nebude moct byt moc narocnej program... :wink:
18. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
ty uz sis ten test delala nebo co? ja jsem nejak mimo misu
18. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
neee, berem Tobika, takze nejakych 50 km na kole apod. nehrozi :grinning:
18. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Maji, to zní suprově, fakt :slight_smile:
Taky jsme s mužem nedávno plánovali, že vždycky vezmem stan o prázdninách, spraťouchy a pomašírujem, někam po té naší vlasti :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
ale vy asi ve stanu nebudete, že :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
jani, tak to my zase uvazujeme nad morem..za rok, za dva, podle situace.. :grinning: jeste jsem u more nikdy nebyla totiz...
v Ceske Kanade byl tata na kolech nebo peso, uz nevim, ukazoval mi fotky, vypadalo to nadherne
jani, ja bych do stanu sla, ale jedine do kempu... :slight_smile: mame zamluvenej bytecek v rodinnym domku v takove malinke vesnicce primo uprostred kanady :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
aeri, to rada slysim, prijde mi, ze to tam neni tak znamy jak treba cesky svycarsko (tam je kraaaasne, doporucuju), tak jsem se trochu bala, jaky to bude... :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
My jsme zas u moře byli na svatebce :slight_smile: přiznám se, že já se u moře docela nudím. Nedokážu ležet celý den na slunci a opékat se. Jednak bych umřela nudou, jednak mi to nedělá dobře na kůži. Oba jsme se s Jarkem drželi ve stínu, a stejně on byl rudý jak praha za komančů, já měla asi alergii nebo co, na nohách fleky, co vypadaly jak jaterní skrvny :grinning: :grinning:
u moře jo, pokud by to bylo kombinovaný, že se dá dojít i za nějakýma památkama, nebo výlet na hory, na kolo... 14 dnů v Chorvatsku, kde byl jen hotel a široko daleko nic moc, už asi ne. Jediným vyžitím bylo cestovat busem do města a jednou rafting na řece... takže my plánujem spíš Sever :slight_smile: a někdy asi nějakou francii, tam se to u moře dá (teda, na jihu Fr. jsem nebyla, ale tak co vím...)
18. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
holky,hlasim ze ockovani jsme zvladli :slight_smile:. mame 7,35 kg a 61 cm :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
pristi rok se chystame do skotska, na segrinu a svagrovu promoci...snad to s miminama zvladnem :grinning: a pak uvidime, moc se mi s malinkym mimi k mori v lete nechce, takze kdyby tak az na podzim az nebude takovy horko a davy turistu :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
say, ty jo, kolik ze je Juli? jdu se podivat kdy jsme meli 7,5 kilo :grinning: moment...
18. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
heh, 7,5 jsme meli v 10 mesicich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Say, myslela jsem na tebe a očkování a na něco si vzpomněla, došlo mi to až dnes - po první hexe byla Kika rozmrzelá, bylo vidět, že ji bolí nožka, tam kde měla vpich, a nemohla kvůli tomu usnout... dali jsme tenkrát mírnou dávku Paralenu a když zabral, usla hned. Při dalších očkováních už nebylo myslím nic, nebo to mělo sestupnou tendenci, ta reakce. To jen pro info :slight_smile:

7350 mám v průkazce přesně, datum 11.2., takže to měla... půl roku a necelý týden :slight_smile: A u nás doktorka vůbec neměří délku, jakto? Já bych to ráda věděla, doma to tak změřit nejde, vrtí se, bere mi metr.. :grinning:
18. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
jani, nase delku taky nemeri.. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Maji, to je divné, ne? Pak se všude v grafech udává váha ne s věkem, ale s délkou, a co já s tím? :rolling_eyes: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
my si o delku musime vzdy rict at ji zmeri :wink:
jsme otesanci :grinning:. na to ze jen kojim, tak mazec. ja mela v roce 8 kg :grinning:
18. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
To je zajímavé, co všecko člověk nezjistí... náhodou jsem narazila na téma cestovní pojištění pro těhotné - těhule pojištujou asi jen některé pojišťovny a těhule by každopádně měla říct, že je těhule.
My jak byli minulý rok v Maďarsku, já byla 30. tt, neměla jsem o tomhle ani páru a švagr nás pojistil normálně :confused: :confused:
18. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Say, vždyt to je paráda, že jen kojíš a ona fajně přibírá :slight_smile: kdybys jí dávala knedlíky, to už by byla jiná :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
holky musim jit pouklizet, za hodinu ma prijit navsteva a takovej bordel neni ani v tanku... :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Skvělý, podařilo se mi vylít kalíšek na kalhoty (když jsem odháněla Kiku ze mnou okupovaného záchoda) :grinning:
18. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
janey :sweat_smile: jediné+, že jste doma :sweat_smile:
Say, závidíme :dizzy_face:

Takže Tobík je taky žížaloid? Já to nechápu, verča měla porodní váhu přes 3,5kg :frowning2:
18. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
tan, to je fakt, já se koukla do kalíšku, říkám si, supr, ms skoro žádná, to se hodí na dovču, že, no a pak kouknu na kalhoty :grinning: :grinning: my totiž máme u záchodu štětku a to bylo předmětem zájmu :grinning:
18. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
ehm..já zas teď zjistila, že jsem byla ve městě s jednou vylezlou bradavkou z podprdy=prosvítající přes triko :sweat_smile: A muž mi právě oznámil, že to viděl, než jsem šla, ale že mi nic neřekl- že se to určitě bude někomu líbit. Já ho..zabiju :sweat_smile:

Janey, berete jen alpino nebo jste pořídili krosničku?
18. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.