• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
chachacha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: normálně se tu řežu :grinning: :grinning:

Berem jen alpino. A kočárek - požadavek mamky (jedem s našima). Nevím, jestli se dá na slavkovský štít vyjet s kočárkem? :grinning:
18. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
janey, přece nepojedete lanovkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak jsem koukla na tu Kanadu a my tam byli předloni na čundru :slight_smile: jednokolejkou z Jindřichova Hradce, tam, kde vyhodili Járu Cimrmana z vlaku :grinning:
Maji, kdybyste chtěli půjčit naší káru za kolo, tak kbychom jí na týden klidně oželeli :wink:
18. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
:grinning: žádné lanovkou, šup do kopce :grinning: bydlíme na hrebienku, tak se aspoň zkrátí nástupní doba :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
pokecáte s polskými turisty v sandálkách / lodičkách :wink:
My jedeme jen na 3dny, nevím, zda jednoprdkovat nebo látkovat..
18. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
My jak jsme byli na 3 dny, tak jsem jednoprdkovala... nechtělo se mi tam mít kýbl s vodou, kde budu podělané plíny skladovat, nebo skladovat nasucho... vzhledem k tomu, že jsme tam byli s partou kámošů...

kdybych jela někam s vlastní koupelnou, asi bych zkusila látkovky... ale ted na týden mám alany.

S polskými turisty? Ti jsou všude, to je fakt :grinning: :grinning:

Hehe, dnes AP v praxi: Kika byla v kočárku, šli jsme z procházky a byli tak 10 minut od domu a ona najednou řev. Tak jsme ji nenechali ječet v kočárku, ale vzali do náruče a ona měla v puse krev, asi se kousla nebo nevím... :confounded: ale u mě se uklidnila :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
já jsem si původně říkala, že to tam přemáchnu ve vodě a bude, ale co když nebude svítit sluníčko..to pojedeme s těžkýma taškama :grinning: Mimochodem, Alany stály 209 a co je na ně ten kupón (který my teda nemáme :angry: ) tak stojí 219.

V. se dnes 3krát švihla do hlavy :frowning2:

Náš včerejší zážitek: řekla jsem V., že jí miluju a ona, ačkoliv byla polospící, tak se na mě usmála a dala mi pusu :dizzy_face: (svou ocucávací)
18. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Maso...
částka, kterou proplatila pojišťovna nemocnici za můj porod + dny v porodnici: cca 10 000 Kč!!!
Z toho jen tak pro zajímavost: vedení porodu 1602 Kč, revize dělohy 376, šítí hráze 515, utz 1706... :slight_smile:

samozřejmě ve vyúčtování kachny jako telefonické konzultace (asi od gyndaře), které se nekonaly a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
To je pěkné s tou pusou :dizzy_face: :dizzy_face:

Kristýnka byla ve vyúčtování kvalifikována jako zcela imobilní pacient :grinning: :grinning: :grinning: kdo by to řekl (mmch já taky, asi to, jak mě vezli ze sálu, za to chtěli cca šest stovek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Za Kristýnku v porodnici asi 4500 Kč.
18. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
zdá se ti to hodně? 1500/den pobytu v nemocnici je vzhledem k okolním státům s tak dobrou péčí jako my opravdu miminum. Jeden náš asák měl super historku o tom, že na veterinární klinice stojí den hospitalizace ke třem tisícům a že je napadllo, zda by teda nebylo lepší nechat toho psa za 1500na interně :grinning:

Telefonické konzultace jsou velmi oblíbené, to tam měla kamarádka také, nějak 150? ještě pohovor s rodinou :grinning:
18. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Tanuki, asi tak: zdá se mi to hodně v porovnání s tím, jak málo jsem tomu věnovala já (240 Kč). Já jsem pravicového smýšlení :sweat_smile: a proto nechápu, když lidi říkají, proč my bychom měli platit 30 Kč, tak hodně, to si nemusíme platit zdravotní pojištění - jsem pro! At si to ti lidi platí ze svého a neplatí zdravotní... ale nepřála bych jim skončit víckrát třeba na ARO, nebo na nějakých složitých operacích, to pak musí být teprv pálky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je na jinou debatu a já se nerada bavím o politice :grinning:

a koukala jsem, že jak mi dělali odběry krve a zjišťovali to železo, tak to bylo dost komplexní a taky pěkné prachy.
18. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
ještě jedna poznámka - PA si za domporod řekne 8000a to vyšetřuje, odrodí a zkontroluje... žádné náklady na řekněme běžnou péči..celkem dobrý business :wink:
18. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
To jo, no... ony jsou pak vedeny jako co, podnikatelky?

Jako v těch nemocnicích to chápu, přístroje, to něco stojí, že... ale třeba šití 515? Co na tom může být tak drahého? Jako neříkám, že to je málo nebo moc, ale zajímalo by mě, jak třeba konkrétně dospěli k té částce.
18. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
částky jsou hozené divně.. těžko říct, kdo to kdy vymýšlel :sweat_smile: "na divokém západě" platí, že kolik stojí činnost toho přístroje+materiály, tolik stojí i práce. U nás bývá ta práce podhodnocená. že šití je víc než revize - divné :wink:
Technika a materiál jsou až překvapivě drahé. Můj největší šok byla klávesnice - jakoby ta nejobyčejnější, tak do 500. Nicméně má atest ve zdravotnictví a stojí 20 000. Zdravotnictví je prostě černá díra :pensive: každý škvaří jak může, především firmy..
18. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Nemáte někdo tip na mýdlo na sliz? Nemůžu sehnat klasického jelena (tady jsou jen řetězce, jediné kde, tak droxi, ale tam ho poslední dobou nemají vůbec) teď ho mám z lanzy, ale má takovou výraznou "vůni" :unamused: a pak se ještě prodává Palma- jádrové mýdlo, takové dohněda a to je úplně nejhorší :angry:
18. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Já zatím používala jen jelena, lanzu mám na předepírání a ta se mi do toho moc nelíbila... Já kupuju jelena v rossmanovi (jestli to tam máte), anebo v kauflandu - tak pokud se tam někde objevíš a budou ho tam taky mít, zkus pohledat. Jinak fakt nevím, já vždycky dělala s jelenem...
18. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz
autor
Nový AP web - dobrý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a s vlákny... to zas budu mít mánii vše dočítat... no nic, mizím spát :slight_smile:
18. čer 2009 ve 23:56  • Odpověz
jani prosim te co ten tvuj poirot tam? :sweat_smile:
19. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
Aer, chápeš - večer... přišlo mi že se blbě registruju, tak jsem dala novou registraci - no a samozřejmě tam jsou obě, že :grinning: ale už jsem žádala pap o zrušení :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
nefunguje mi to tu nejak
19. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
aaa, uz, dobre ranko
19. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Maji, co... slepičárna?

Juchů, dneska mi přišla Olivová kuchařka, tak ji musím kuchnout a zkouknout :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
jaka slepicarna? :sweat_smile:
19. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
My jsme se tu s aer bavily o novém webu AP - slepicarna.cz a tys napsala, že ti to nefunguje (tu jsem přehlídla :grinning: :grinning: )
19. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
aha, mrknu na nej... :slight_smile: ale az v klidu jak tobik usne :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Mrkni, přihlaš se :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
prihlasena su, ale pocist jsem si jeste nestihla :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Myslím, že po dobu tvé nepřítomnosti se nic zvláštního nestalo :wink:
19. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
ach jo, su hrozne utahana...vcera jsme meli ten vecirek, bylo to fajn, a ani mi teda nevadilo, ze jsem sedela s jednim vinnym strikem a par dzusama celou noc, zato nekteri jini se tam teda zridili pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: holkky, uz jen 4 dny...ja uz bych si ten test udelala nejradsi dnes :grinning:
19. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
A, povídej :slight_smile: jaké to bylo? Měli jste nějaký spešl program, nebo to bylo o chlastu? :grinning: :grinning: a co kluci doma, zvládli to?

Hehe, tak ho můžeš zkusit udělat :wink:
19. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
jani, nemuzu,kdyby byla jen jedna /, tak bych z toho byla akorat zklamana a furt si lamala hlavu jestli to nebylo jen brzo, takhle to bud dostanu nebo ne a bude to jasny...
19. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.