• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jinak, meli jsme spolecnou veceri a pak se povidalo a pilo...vyhodili nas odtamad v 1 a decka sly jeste nekam, ale ja uz jsem to zabalila a sla spat, nejak me nelakalo se potloukat s bandou opilych pubertaku nocni ostravou :sweat_smile: kluci zvladli prej docela v pohode.. :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Máš pravdu... ty jo, dobrý, že máš takový pravidelný cyklus, já to na dny nemohla počítat nikdy... ale jsem nadšená, že ted mi končí ms, před dovčou se to hodí. Tak snad mi fakt končí a nečeká mě nějaké blbé překvápko.

Jojo, pařit na stodolní, co? :sweat_smile:
19. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
ja si teda na cyklus nemuzu stezovat, s vyjimkou tehotenstvi a sestinedeli mi uz 12 let slape jak hodinky :grinning:
19. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
No, já měla začátky krušný, pamatuju si na svoji téměř 4 týdny trvající ms a pobyt v nemocnici, cpali do mě hormony, pak to jakž takž šlo, od 15 občas dost silná ms, kdy jsem nemohla ani do školy...
Ale třeba nějaké velké bolesti, křeče nebo tak jsem neměla nikdy.
19. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
ty jo, nezavidim, ja jsem zacala v 10 a fakt naprosto pravidelne, sice silnejsi a 8 dnu, ale opozdila se mi za celou dobu asi 3x :grinning:
19. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
já začla ve 12, no a o pravidelnosti se nedalo mluvit... na dny pravidelné nikdy, cyklus vždycky tak 24 - 32 dnů, to bylo nejhorší, člověk jel na lyžák a vůbec nevěděl, jestli to dostane první den, v průběhu pobytu nebo vůbec, preventivně sebou vždycky tahat vložky :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Proto když se mi to v listopadu předminulého roku zpozdilo, byla jsem v pohodě, že, týden sem, týden tam :grinning: to vysvětluje ten test až 24.11, když jsem poslední ms měla 22.10. A to jsem si ještě říkala, že nebudu plašit a chlap mě přemlouval, at si ten drahý test (měla jsem za stovku skoro) nekupuju, že na co, stejně to dostanu :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Ty vado, dítě zas uslo v židličce, tak jak nedávno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: honem na seminární práci!!!
19. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Ach, kam jsem se to dostala... rozebírám v seminárce šišlání... salaquardka ze mě praskne smíchy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
tak ja to dostala ve 12, nejdriv samozrejme nepravidelnosti,od 13 jsem to mela 4 tydny a pak 2 mesice nic, tak porad dokola.nakonec kdyz uz jsem to mela ke 2 mesicum v kuse,tak me mamka ve 14 vzala na gyndu a tam mi zjistili cystu. po jejim prasknuti jsem mela strasne bolesti,omdlivaci stavy, tak mi nasadili HAK. od te doby celkem pohoda :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Nazdárek holky :slight_smile: .
Teda já se s MS taky otravuju už pěkně dlouho, poprvé mi bylo asi 11 a půl. A taky jsem mívala 24 - 32 dní, což mi náhodou přišlo ok, relativně pravidelný, i na gyndě mi doktor řekl, že to je pravidelný. To co popsala Say, to je hustý, to by mě kleplo. Postupně se mi to ustálilo kolem těch 29 dní (+/- 2 dny). Ale teda děsím se, až přestanu brát HA, to bude sranda.
Jinak dnes tu byla Barunka :dizzy_face: , to super prcek. Nejlepší jak ona úžasně chodí, takový ještě nejistý :grinning: . Jsme si hrály s kostkama z lega a našly tam píšťalku, tak jsem na ni zapískala a ona si myslela, že pískám na nějakou tu kostku, tak mi pak pořád cpala do pusy ty kostky z lega a ť na ně pískám :grinning: . A pak pořád pusinkovala fotku Martínka (svýho bráchu), ale tak drsně nahlas, mlaskavě :grinning: :dizzy_face: .
A včera jsem chovala mimi čtyřměsíční :dizzy_face: , sestřenčínýho Maxíka.
19. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
anet, nejhorsi bylo ze na konci jsem to mela 2 mesice a zrovna byli letni prazdniny :rolling_eyes: . pak uz jsem byla i chudokrevna a tak. mamka dostala ze se mnou prisla az tak dlouho :sweat_smile:
tak trenujes :wink:
19. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
holky asi nevydrzim a skocim pro test :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
mam "neblahe" tuseni, ze to vyslo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
no tak sup:slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Jo, taky jsem byla chudokrevná, jak jsem to měla ty 4 týdny... do mě prostě furt někdo cpe železo :sweat_smile: :sweat_smile:

anet, tak tos měla fajný trénink :slight_smile: čtyřměsíční mimi... včera jsem prohlížela nějaké fotky a říkám si, že jsem si měla vést nějaký deník nebo co, už vůbec nevím, jaká tehdá kika byla, co dělala :cry: :cry: jedině projíždět zpět příspěvky tady, vy jste takový deník :sweat_smile:

maji :grinning: já to vždycky obdivovala, to tušení :slight_smile: já neměla žádné... a když měla, tak blbě :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
ja su taky chudokrevna, zas me to cely tehu ceka, fuj... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani, ja si zas vycitam, ze nemam skoro zadny fotky z tehotenstvi... :frowning2: u druhyho to napravim..ale Tobik jich bude mit jen par kde je v brisku :frowning2:
me se nechce do toho desta... :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
tak hele, shrnme si priznaky, jestli se tam mam hnat...
1. odstaveni Tobika
2. casty curani
3. pocit, ze jo
4. unava
5. nafoukly bricho
6. nespinim
7. teplota zatim neklesla

to je asi vse a to neni moc... :grinning:

a ted nepriznaky:
1. misto chuti mam absolutni nechut, Martin do me dneska cpal obed jak do malyho decka :sweat_smile:
2. prsa se mi scvrkly misto aby porostly
3. tuseni jsem mela aj o vanocich a nic z toho nebylo
4. zadna divna chut v ustech, ale ta nebyla ani u tobika

tech je min, tak asi pujdu...ale ma to cenu testovat odpoledne? :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
maji,ja mela jediny priznak a to ze me boleli prsa (a samozrejme jsem nemela ms). jinak jsem nemela nic. drzim palce at to vyjde :wink:

jani,ja denicek koupila ke dni deti,tak uz ho poctive vedu :slight_smile:

a co se tyce tehotenskych fotek, tech mam taky malo, mrzi me to :frowning2:
19. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak jsem koukla jak emce krasne roste brisko a jakou ma v nem schovanou krasnou holcicku :dizzy_face:
skoda jen ze uz za nama nechodi :cry: . jen malinko :frowning2:
19. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Taky mám málo těhu fotek, prostě se mi nechtělo fotit každý týden břicho :confounded:
ted jen zapisuju, co kdy kika udělala prvně...

Maji, já ty příznaky a nepříznaky asi nedovedu posoudit, já jsem na sobě nic nepozorovala, jen větší únavu... Prsa se ti scvrkly asi že se Tobík odstavil, ne? Ale já nemyslím, že by se odstavil kvůli těhu, nebo se to stává?

Tak uvidíš, no :slight_smile: jdi do deště, kup, přines, počurej, oznam :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Jojo, ema už je takový šmírák :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
haha, skypujem se segrou, takze jsem jeste nevyrazila, necham to na zitra :grinning:
19. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
To se to nedozvím :cry:

ha, tak jak se koná ted ten studentský protest proti státním maturám, tak jsem zjistila, že organizátor je kluk od nás z gymplu, s kterým jsem byla v redakci školního časáku :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jóóó holky, trenuju, ale na hodně dopředu :sweat_smile: . Vašek na Maxíka nakukovala a já se na něj jen podívala (jako na Vaška) a on hned - na to zapomeň. No tak to máte :rolling_eyes: .
Maji taky jsem pro test :grinning:. Ale ty příznaky, co píšeš, tak ty mívám taky :grinning: - unavená jsem pořád, na záchodě každou půlhodinu a břicho taky nafouklý, i když to nebudu nafouklý, tam bude spíš sádlo :confounded: :sweat_smile: .
19. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
ant, tak to jsme na tom podobne:grinning:
19. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
sranda je, ze ja sem chodim, jen nepisu, neb nevim co...:grinning: :grinning:
say dekuji:slight_smile:
19. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
ahoj holky, ani vas nestiham docitat, prave jsme prijeli k nasim a uz se tesim po dlouhem tydnu az si odpocinu :slight_smile:
nejake novinky?
19. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
je tam
19. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
co tam je?
19. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
19. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.