• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
to neni mozne..ja mam husi kuzi:grinning:
tak drzim vsehcny pesti, ktere ted mam..a ze jich mam...at to vyjde tak, tak ma...:slight_smile: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
ja su namekko...martin vybehl koupit neco na oslavu... :grinning:
byla jsem si tim odpoledne uz uplne jista jak jsem tu psala a nespletla jsem se :grinning:
19. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
emi, dik, snad bude vse ok.. :slight_smile:
19. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to je parada...:grinning:
a kdy se berete? a co jmena?:grinning: a tak..:grinning: a TP?
19. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
bereme se 25.cervence, nastesti mam trochu vetsi saty :slight_smile: jmena Mariana a Oliver nebo Teodor, ale mozna vymyslime jeste neco jinyho :slight_smile: TP 3.3.2010 :grinning:
19. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
tak zaloz brezen...:grinning:
tyyyjo..uprimne gratuluju:slight_smile: to je nadhera...ja jsem jebnuta..jeste jsem neporodila a uz bych chtela taky dve carky...:grinning:
19. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
# Nejvyšší pravděpodobnost otěhotnění byla kolem 9.6.09
# Pokud jsi těhotná, jsi přibližně v 3 týdnu a 2 dni
# To znamená, že jsi v prvním trimestru
# Ideální datum porodu je 3.3.2010
# Normální datum porodu bude mezi 17.2.10 az 17.3.10
# Do porodu zůstáva přibližne 36 tt.
# Konec 1. trimestru a začátek 2. trimestru: 26.8.09
# Konec 2. trimestru a začátek 3. trimestru: 2.12.09
# Normální těhotenství trvá 40 týdnů +- 2 týdny

:sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Maji, normálně jsi mě dojela.... to je strašně moc super, vidíš, jakou máš dobrou intuici :slight_smile:
moc moc moc moc gratuluju.... tobě, martinovi a tobíkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
to je ta nejlepší odjezdová zpráva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
fuj dojela... dojala!!! jsem z toho ganz pryč :sweat_smile:
19. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Povídej, kdy sis udělala test, za jak dlouho tam ty čáry byly, s kým to seklo a tak :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
jani, chapu, dekuju :grinning:
ja uz jsem to orvala :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
coze????????????????????????????????????????????????????????????????????,
parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak 14.3. ju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ona uz to ma i v pase...se pocuram :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
maji gratuluju, to je super zprava:slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
emi, no jasne, tak prece to nebudu tajit, ne? :grinning:
aeri, say, dekuju :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
maji,jsem z toho cela hotova :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
say, proc? me to ani nejak neprekvapilo, kdyz jsem je tam videla... :grinning:
19. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
protoze je to krasny :slight_smile:. me by asi kleplo :sweat_smile::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
ja se radsi snazim to moc neprozivat, dokud to nebude potvrzeny od doktorky :slight_smile: co kdyby nahodou, ze.. :wink:
19. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
to je jasny :wink:
19. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
no stejne, k doktorce se dostanu az nekdy v 6. nebo 7. tydnu...asi bych mela najit nejakou, co bude bliz :grinning:
19. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
stejne by driv moc videt nebylo :wink:
19. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
s tobikem jsem byla taky az tak, pokud by se neco delo, tak pujdu driv, ale zatim vydrzim :grinning:
19. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
ja sla v 8. tt :slight_smile:. prijde mi to jako vcera :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
leti to strasne, vzdyt ja uplne vim, jak jsem sedela na zachode a v ruce drzela pozitivni test, mam pocit ze to bylo fakt tak pred tydnem a ono uz to bude 2 roky... :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
a ted uz podruhe. to je nadhera
19. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Holčiny, loučím se s váma :slight_smile: Jedem do těch tatier, vracíme se příští soboru.

Nachystejte uzenáče, na snidani jsem zpátky!!! a nezlobte tu ;)))
20. čer 2009 v 07:11  • Odpověz
Maji to je super :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Moc gratuluju. To je úžasný, jak ti funguje intuice :wink: , žes to fakt poznala :grinning: . Já už si kolikrát myslela, že budu těhotná a ono prd :sweat_smile: . Fakt krásný :dizzy_face: . Jen aby ti nebylo na svatbě špatně :wink: . Ale fakt moc hezký, že jste se vlastně ani nemuseli snažit dlouho a hned to vyšlo :slight_smile: .
My jsme včera s Vaškem malovali (Pat a Mat :grinning: ), snad to nebude tak hrozný :sunglasses: . Za chvíli se za ním zase odeberu a budeme asi umývat po malování a naklízet věci. A taky vyklízet, obývák, ložnici, kuchyň, to bude teprve sranda.
Jo a jinak taťka už je od včera doma a nic mu nenašli, jakože kamínek :sweat_smile: .
20. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
MAJI MOOC GRATULUJU
super plodny par :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
jani, uzijte si moc dovcu a vratte se taky ctyri, jo? :grinning:
anet, hlavne ze uz je tatkovi lip, myslela jsem na vas at je to v poradku :dizzy_face:
adel, dekuju, no jo, martin se na me jenom podiva a uz v tom litam :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.