• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
kde se toulate baby??? :rolling_eyes:
20. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Maji, já celej den makám :sweat_smile: až se ze mě kouří. Děláme pořádek v tom domku a že tam je bordel, no a jak jsme malovali, tak jsem musela ještě umývat země. Taky drhneme skříně, no je toho požehnaně a to jsme teprve na začátku :confused: . Teď jsem teprve došla domů a za chvíli zase valíme ven :grinning: . Jak jsem psala jsou tu ty slavnosti města, tak jdeme mrknout na zábavu.
20. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
anet tak to jo, ty a janca mate omluvenku na chozeni na konika :grinning:
sice se nadres, ale pak ten pocit, kdyz je vsechno krasny a hotovy...ten stoji za to :dizzy_face:
21. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
holky dostala jsem svatebni kytici nevesty :dizzy_face:
21. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
aeri, tak to ses dalsi na rade :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Hehe holčiny, je tu net, tak jsem neodolala :grinning: :grinning:
Aer, povídej víc, jak bylo na svatbe? a jak jste to nakonec vyresili? :slight_smile:

Malem me urvalo, objednala jsem si u kamose, ze se mi koukne na IS a oznami mi vysledky zkousky, byla jsem si temer jista, ze to mam, psala jsem celou dobu a ne zas takove nesmysly. A on mi pise, ze to nemam! Tak jsem se nas.... a napsala vyucujicimu slusny mail, jakoze v cem jsem mela nejvetsi nedostatky... nejhorsi je, ze to uz byla druha oprava, na dalsi uz jit nemuzu, musela bych to opakovat dalsi rok a nevim presne, jake jsou na to podminky, nejasne tusim, ze kdybych to nedala ani dalsi rok, letela bych ze skoly... nevim to presne, jeste to muzu zrusit a vubec neopakovat, coz asi udelam... :angry:

Jinak se tu mame fajne, akorat je tu hnusne :frowning2: vcera jsme byli jen v cukrarne, dneska uz jsme sli na turu, jarek s malou a mamkou to zabalili v pulce, my jsme s tatkou dosli az na chatu, pak uz to byl pekny narez, a prselo celou dobu, tak po pokoji susime :grinning: uvidime co zitra, sazim na aquacity v popradu :grinning:

no nic, nasi sli jeste s malou ven, bezim za muzem :grinning:
21. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
ahoj jani, to je skoda ze mate skarede... :frowning2: ale snad se vycasi a jeste si poradne uzijete :wink:
21. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
co to vidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Majo nádhera, moc gratuluju, ať prďola hezky prosperuje :slight_smile:

A Dorka začíná pěkně nabírat a maminku zakulacovat :grinning:

U nás se prořezal první zub, prakticky to vypadá tak, že jsem noční kontinuální kojná á30min, ale zas lepší než kdyby plakala a plakala a nic nezabíralo.
21. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
tan, to urcite, taky jsem pred zubama kojila snad celou noc v kuse aby byl klid :grinning: neboj,uz jen 19(?) zubu :grinning:
21. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: . No dnes jsem totálně mrtvá :confused: . Od jedenácti rána do teď jsme dělali na baráku. Prvně jsme doklidili věci do špajzky, včera jsme to nestihli, doumývala jsem země a pak už jsme začali vyklízet místnosti. Vyklidili jsme ložnici, obývák a kuchyň. Když jsme to vyklidili, tak jsme "zjistili", že jsou hafo velký (ložnic asi 25m2 a obývák to samý), s tím nábytkem se to nezdá :sweat_smile: .Některý ty věci byly tak těžký, že jsem to málem nepřežila, to jako nést :sweat_smile: , třeba postele... No a dvě skříně jsem vzdala, s tím jsem nehla ani s vypětím všech sil, tak šel Vašek pro souseda :sweat_smile: . Teď už jen opravit díry, pak asi škrábat kuchyň, no a vymalovat. Ale pak to bude síla, musíme totiž všechny věci umýt, respektive vydrhnout, protože se tam tři roky nebydlelo, tak už vše tak trochu smrdí :sweat_smile: . Zítra budu mít odpočinkovější, budu pouze otrhávat hrášek :slight_smile: . Tak se asi odebéřu spát, protože skoro necítím nohy, celej den jen chodím :confused: .
21. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
halo halo zase mrtvo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky povim vam novinu....asi su tehotna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Majo už zase? :grinning:
22. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
mohly by být dvojčátka, ať je nějaká sranda :wink:
22. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
tan, me by to ani nevadilo, ale vsechny ostatni by asi kleplo :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
taky si říkám, že to musí být krásné, jak na sebe reagují.. ale zas kdyby byli oba křiklouni :sweat_smile:

My dnes máme rande s holkama,co s náma byly na pokoji v porodnici, tak jsem zvědavá, jak na sebe budou mláďata reagovat. Z Verči je od víkendu kamikaze :sweat_smile:
22. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
hele, kouknete do albicka na kocarky, kterej je nejhezci??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
a nemas fotky, kde je hluboka + sportak? az bude druhy ve sportaku tak uz dost mozna sourozeneckej kocar potrebovat nebudes, ne? ja bych se teda ridila tim...
22. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
aeri, to zadni sedadlo se sklopi a da se tam novorozenecka taska :wink:
22. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
at hledam jak hledam lepsi obrazky jsem nenasla :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak to jo:slight_smile: na prvni pohled se mi nejvic libi ten graco:slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
to aj martinovi, videl ho nekde v tramvaji a zamiloval se do neho...me se ale libi asi nejmin :grinning:
22. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
maji,me se libi jestli si videla v nedeli loskutaka,tak ho tam ukazovali, takovy cerny, vedle sebe. mrknu na tvoje obrazky jestli ho tam nemas :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
No ženské, já se tesim, jak po celem dnu budu docitat, a tady houby... polepsete se :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska tu je nastesti uz krasne, tak jsme si dali do tela :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
krasne,to se mate. tady doted od vcera jen prselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a asi mi nekdo vymenil miminko. julca posledni dny jen ne breci,ale primo rve :sweat_smile:. ani v noci mi nespala. to ja vubec neznam. hlad nema,teplotu taky ne. ted ji ma mamka venku,ja jsem ko

jani,koukej si to tam uzit :slight_smile:. my te setrime,abys nemusela moc docitat :wink:
23. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
ahojte, tak jsme zvladli tu promoci, su uplne znicena :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Martin jak me videl, tak mi povolil lehnout k pocitacu, hodit nohy nahoru a ze se o prdolku postara :grinning:
23. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj :slight_smile: Say, 3.měsíc je velký zlom :frowning2: Nechci tě strašit, snad to máte jen přechodné :grinning:

Mně se teda také líbí ten graco :sweat_smile:

Tak jsem dnes byla u porodů :slight_smile: opravdu nevím, co si mám myslet o té epizio :unamused: Dr. byl z těch, co se snaží to nedělat, ale opravdu to bez ní nešlo, zkoušel to..,ale poté se porodilo HNED... Třeba, kdyby ještě 30min vydržel, hráz by povolila :pensive: jenže mimi dost trpí, když už je takhle dole-málo kyslíku..
23. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
say nemate spurt?
24. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojte devcatka moje :slight_smile: kde se cely den flakate?? :grinning:
24. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Máji, už 5tt, toto letí! :grinning:
25. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.