• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tan, jj, uz su 4+1 :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
ahojky

maji,tak co,uz se pridalo nejake kuratko? :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj say, zatim ne :frowning2:
25. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
jeste je brzo :grinning:
25. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
my juli teprve okolo 26.6. zplodili :grinning:
25. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
say, ja vim, ale me nebavi cekat
:grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
nic jinyho ti nezbyde :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
ja vim...ach jo :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
jej, tak to jako nebude Kdakam, kdakas, kdakame? :sweat_smile:
25. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
asi by nebylo ani tak, pochybuju, ze my jeste nakecame k tem 10 000....
25. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
a proc by ne :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
a jakpak je aer?
25. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
aaale, na to ze jsem cekala kdovi jakou ulevu po tech zkouskach to neni nic moc:frowning2:vsichni jsou tehotni, krome me :sweat_smile:
25. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
vsechno bude, vsechno ma svuj cas :wink:
neztracej trpelivost :wink:
25. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Aer neboj, pořád jsem tu ještě já a já rozhodně nebudu těhotná dřív jak ty :sweat_smile: .
25. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Aer koukám nový vlásky :wink: , pěkný :slight_smile: . Taky mám teď čerstvě ostříháno a nabarveno. Zkusím vložit fotku, ale nevím jak se mi to povede :grinning: http://zmenseni.kategorie.cz/fotka_320.php?src=193.165.228.34_anet.jpg&g=
25. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Ty jo povedlo :sunglasses: . Jsem si nemohla vůbec zvyknout :grinning: , takový krátký :slight_smile: ...
25. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
jste kocky :wink:
25. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
ja verim tomu, ze nakecame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sice uz to jde pomalej nez driv...coz me hrozne mrzi... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
vlasky mate krasny obe dve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aeri, vim ze zrovna ode me to bude znit blbe, ale na kazdou z nas nekde a nekdy to mimco ceka, akorat na nekterou driv, na nekterou pozdej :unamused:
25. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
anetko, moc ti to slusi!:slight_smile:

maji, mas pravdu, zni to pronejmensim divne:wink:
to je v poho, nereste:slight_smile: ja uz si dneska zas pobrecela, kdyz jsem zjistila ze je tehotna i ta moje (resp. Vaskova) cerstva svagrova....ale zitra jedem na chalupu a urcite mi to udela hrozne dobre, uz se tesim :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky děkuji :sweat_smile: . Sice jsme prvně myslela, že sestru zastřelím, když jsem ty vlasy viděla, ale zvykla jsem si :grinning: a už se mi to líbí. Jednou mě dokonce omylem ostříhala úplně na krátko :sweat_smile: , ale to bylo ještě v začátcích :sunglasses: .
Já si dneska taky pobrečela :sweat_smile: , ale kvůli kravině. Učím se totiž vařit, jakože když se přestěhuju, ať něco umím (což po mě chce Vašek), tak jsem dělala hráškovou omáčku a Vašek, že se těší až ochutná, no v pět hodin jsme spolu mluvili, byla jsem se ségrou a děckama ve školce na vystoupení a na opíkání, pak jsem šla za hodinu domů, stavím se za ním a on že na to zapomněl a najedl se. Tak mě to vytočilo, jak na to mohl zapomenout! Ještě mu to říkám, snažím se a on na to kašle, jsem mu řekla, že na to kašlu a bylo to moje poslední vaření, jako doma, že budu vařit až s ním budu bydlet, jinak na něj prdím . Ani pusu jsem mu nedala a sbalila jsem se a šla dom a tam to potom ořvala. No ale to bude asi tím, že v sobotu přijde MS, jinak bych byla jen naštvaná, takto jsem i bulela :sweat_smile: .
25. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jinak já taky věřím, že to nakecáme na 10 tis., časem :sweat_smile: . No nějvětší kecka už má jiný zájmy (Emča :sweat_smile: ), tak to tu vázne. Taky si myslím, že to vázne, že je už teplo a hezky, o prázdninách to bude si myslím nejhorší, ale pak se to zase rozjede :sunglasses: .
25. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
anet, no to jsou reakce :grinning: Já jsem ořvala, že bude na posvatební party opékané prase... :grinning:
Aer a co vy a svatba??
Obě vypadáte na fotkách šmrncovně :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
tanuki, NIC:grinning: aspon zatim ne...chtela bych se vdavat v cervnu nebo zari - tenhle cerven je za nama, zari moc brzy a jak na tom budu pristi cerven nemam tucha (treba se stane zazrak, more se rozestoupi a ja budu tehotna nebo uz dokonce kojici matka :astonished: )
26. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
teda holky tady to zase žije :rolling_eyes: , kdepak se flákáte :grinning:
26. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
v praci:grinning:
26. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
¨tak nic holky, za hodku mam padla a za dve nam jede bus:slight_smile: mejte se tu hezky, vracime se asi ve ctrvtek, ale urcite tam na net pujdu, tak vas prijdu zkontrolovat:wink: beda jak tohle bude posledni prispevek kterej tu uvidim!:slight_smile: papa:slight_smile:
26. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Aer nene, to bude předposlední :grinning: . No snad ne :wink: . Jejda nějak jsem nepochytila... vy jedete na dovču, na chalupu? Tak si to užijte, já jsem doma- sama. Vašek je s kamarádama z vysoké na víkend někde u Ostravy. No měl se ozvat až dojede, no nějak čekám, že to bude snad až večer, protože jako vždy určitě zapomněl, jako bych ho neznala, prej ne nezapomenu, snad ani jednou, když někam jel se mi sám hned po dojezdu neozval :rolling_eyes: , hroznej chlap.
26. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Ahojte,
já vás dočítám, jen nereaguju, pač nestíhám :grinning: ... dneska jsme si udelali výšlap na téryho chatu (2015 mnm, bylo krásne...já, jarek a tatka), počasí je tu takové zajímavé, chvíli hyc, za pár minut leje jak z konve... zítra jedem domu :cry: :cry: :cry: škoda.
Tak zatím, jdu se nacpat na večeri :grinning:
26. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.