• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
drsny.... :confused:
23. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
no dobre..beru zpet..:grinning: najdi si jine hlidani..:grinning: chudak Mary..:frowning2:
23. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Mary ještě v pohodě, i když pak to musel být šok, ale celý život vlastně nic netušila, ale chudák její matka... si nedovedu představit že bych přišla domů a Kikinec nikde...

s tím hlídáním - Jarek si asi vždycky bude brát jeden den v týdnu volno, snad to půjde... jesi ne, nějaké další alternativy se snad najdou :slight_smile:
23. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
no treba budes mit nejakou kamosku hodnou, co to zvladne:slight_smile:
doufam, ze ja se jednou nevratim z prace a mimino nikde..:grinning:
pravda, nedokazu si to vubec predstavit )ani mit mimino doma:slight_smile:)..
Mary mohla mit uplne jiny zivo, nez ktery mela..:slight_smile: ja nevim, jestli bych se odvazila volat cizi zene, ze jsem jeji dcera... :confused:
23. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
urcite to nejak vyresite:wink:
23. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
jani,tak to je drsne.
emi,fotky jsem vlozila uz vcera :grinning:
23. led 2009 ve 14:13  • Odpověz
To jsou krasny hadriky :dizzy_face: ja si toho taky vubec nevsimla :sweat_smile:
23. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Právě že to není cizí žena, ale tvoje matka, ale taky bych tu odvahu asi sbírala hodně dlouho.
Taky jdu vložit nějaké fotky.
23. led 2009 ve 14:17  • Odpověz
say jak jsme to mohla vedet no?:grinning: hele prodala bys mi pak tu ruzovou mikinu se zajickem a klidne i tu druhou a svetriky?:grinning:
jani neni cizi...ale pokud s ni nejdi skoro od narozeni...tak cizi je, i kdyz mate stejnou krev....
to je neco jako nezalezi na tom, kdo te porodil, ale kdo te vychoval....
ja nad tim vzdycky premyslim u filmu, kde jsou adoptovane deti, kde berou odvahu na to jim volat..ja bych se bala, ze me poslou do haje..:grinning:
23. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
To máš pravdu, s tím cizím / vlastním :slight_smile:
teď jdu kouknout say na fotky :slight_smile:
23. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
ja to tu ale psala ze mam zaktualizovana alba a vy nikdo nic :grinning:. je videt ka to ctete :grinning:
emi,klidne prodam :grinning:. tak si ale musis pospisit. prinejhorsim 5 let cekat nebudu :grinning:
23. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
az vam to nebude, tak si to klidne koupim..nemam problem mit veci do zasoby..:grinning:
23. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
fakt say????? :confused:
mne se taky desne libi ty mikinky a ty svetriky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani naaaadhera, Kikusa je uz kus zensky :wink: a IB jsou bozskyyyy!!!! :dizzy_face: koupis jeste nejaky?:wink:
(pokud budes ochotna prodat, odkoupim:grinning:)
23. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
tak a ted se porvem, ktera to koupi driv, co emco?:grinning:
23. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
tak si to kup..ja si koupim jinde
autor
say pěkný :slight_smile: vždycky mi přišlo že je zvláštní že ten pupík tak vyleze, taky jsem ho měla vylezlý a byla jsem zvědavá, jesi se zas zacucne... a jo, a ještě mi přijde, že víc :grinning: při dalších dětech se vcucne tak, že budu krz mít díru :grinning:
jani kikusak uz je veeelka..za chvli budete kupovat aktovku..:grinning:
23. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
uvažuju o té super modré nebo zelené... ale nevím, mě je skoro líto, aby do nich kakala, když je to vždycky taková spoušť :grinning: co se týče velikosti - hodně holek psalo, že ty Lka měly dobré už od 6 kilo, což my taky, tak to pak nevím, na co je ta výrobcem uváděná velikost :confused:
23. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
no vsak koupi ktera bude driv potrebovat, ne?:wink:

a to v zavorce v prispevku pred tim bylo na jancu a pliny:grinning:
23. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
takze myslis, ze me nema trapit, ze nemaji S a rovnou mam koupit M? jenze ty M maji prave all in one, mne se zdaji lepsi ty snap.... :unamused:
23. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
o případné nabídce budu včas informovat :sweat_smile: ty asi udám, až je bude mít malé, přece jen, nechávat je na parádu dalších kdoví kolik let, to už by pak byly zas out :grinning:

nestraš s aktovkou... každý den mě to děsí, jak je větší, šikovnější,.. na těch dětech si fakt člověk uvědomí,jak ten čas letí,.....
23. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj, také jsem rodila ve Strakonicích. A zážitek z porodu? Hrůza. Vím, že za to, že to bylo ve Strakonicích nikdo nemůže, ale u mého případu přístup PA byl děsný. Paní doktorku jsem viděla při příjmu a pak až při porodu. Neochota PA mě docela zarážela. Jestli něco nepotřbuju zjišťovala tak, že na mě houkla ze dveří. Ani nevlezla do pokoje. Když jsem jí poprosila o to, aby mi utřela louži pod postelí, protože ať jsem dělala cokoli, plodovka prostě ze mě tekla proudem, tak tam hodila na zem prostěradlo a šla pryč. Když jsem prosila o injekci na bolest, tak mi odsekla, že už jsem jednu dostala a bylo hotovo. Díky PA jsem u sebe neměla manžela . Omylem jsem si nechala mobil v kapse u bundy a manža jí odnesl domů. Já to zjistila asi tak za 15 minut, kdy jsem se chystala poslat všem sms, že jsem v porodnici. Poprosila jsem PA, jestli bych si od nich mohla zavolat, ale ta mi řekla, ať si dojdu ven k automatu. Říkám jí, že nemám drobné a ona na to, ža se potom domluvíme . To bylo 22.30. Ano domluvily , když za mnou ve 4.00 ráno přišla a takovým tónem říká "chcete si teda zavolat toho tatínka k porodu?". Já myslela , že mě tref í. To že tam není jsem mezi bolestma obrečela. No prostě děs. Manžel přišel ve 4.30 a já porodila v 5.30. Byl tam sice na samotný porod, ale já ho potřebovala dřív. A porod? Byl komplikovaný, ale naštěstí to dopadlo dobře. Komplikace - Dystokie ramének . Porod končil kleštěma. A to jsem se dozvěděla až z porodní zprávy při propuštění z porodnice. Při porodu mě na to nikdo neupozornil. Já to nepoznala, protože bolest to byla šílená už od začátku a já chvílema ztrácela vědomí. Potom jsem se od pediatra na pokoji dozvěděla, že malá má částečnou parézu (ochrnutí) pravé ručky. Vystřídalo se u ní několik doktorů. Dál to rozepisovat nebudu, už tak jsem to trochu přehnala .

say nemas neco jineho na vyber??? :frowning2:
23. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
tak ještě chvíli počkej, možná budou i M ve snap... i když, jak se tak na ni dívám, ty Lka jí rozhodně nejsou velký, kdyby se to snad víc přitáhlo... nevím, možná by je měla dobré jako ještě menší... ono tam snad nejsou ani tolik rozdíly ve velikosti, jako spíš ve střihu, ty lka jsou prý vyšší...
23. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
no janci, pocitej se mnou, ne abys pliny nabizela jinde!:grinning:
hele kdyztak odkoupim i nejakej AVENT a tak:grinning:
autor
emi taky jsem to četla...
to je v prdeli,,,presne tohle nechci vubec prozit...a zase ty pos Strakonice... :pensive: nevim, proc se ty megery drzi na tech postech, kdyz k tomu nemaji vztah...kurna tak at jdou vazit salamy do masny...
23. led 2009 ve 14:35  • Odpověz
to je desny:frowning2: ale vsechno je o lidech, urcite se tam najdou i prijemnejsi PA a stejne tak se i takovyhle cuzy najdou i jinde:frowning2:
autor
Aer tak to by bylo super, on ten avent je výborný, ale aby člověk víc zaplatil, prodávají to po hodně kusech dokupy... mám tu spoustu kalíšků, pak jakoby uzávěrů na flašku, které jsem nepoužila ani jednou a je jich asi deset, takže něco budu nechávat, ale něco chci určo udat... jsi můj hlavní odběratel :slight_smile: to byla naše euforie, že jsme toho nakoupili tolik :grinning: a teď se dozvím, že děti se pak maj učit na pítko a žádné kaše z flašky... :grinning:
jasne, jani, pak se domluvime, uz se tesim:wink:
23. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
23. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.