• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
dobre rano :slight_smile:
vcera jsem mela konikovskou pauzu
29. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
say, to je fajn, myslím, že takovou pauzu občas každý potřebuje. Já myslela, že si udělám netovou pauzu na dovolené, jenže když jsem dvakrát denně chodila do jídelny kolem dvou počítačů s připojením zdarma, nedalo mi to :confounded: už jsem asi závislá :angry:
29. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
jani,jakmile zapnu pc tak taky nevydzim :unamused:
co kika?
29. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Jo, už je v pohodě, dík za optání. Netuším, z čeho tu teplotu měla. Ale už včera byla ok, akorát má na čele monokl, byli jsme u tchánovců a prý spadla na topení (já u toho nebyla). Jinak dobrý.

A co u vás? Jo, ti simpsni, pořád to platí? Já se až stydím, jak zdržuju...
29. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
simpsni plati :slight_smile:. dekuju

chudak,tak jeste nerozbila hlavu
29. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Fajn, dneska začnem s vypalováním.

A co julča, furt spurtuje? :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
jani,dik moc :wink:

julca uz v pohode:slight_smile:
29. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
kdepak se vsichni toulaji?
29. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
say, co povodně? včera jsme jeli z chalupy okolo Blanice..ještěže jsme na kopci :sweat_smile:

Tak jsem dnes poprvé zkusila šátek :sweat_smile: ale zrovna vyšší třídu, tak jsem nahlodaná, že bych na stará kolena začala šátkovat. Jenže ty ceny vyšší třídy..

Mám super rpogram na večer. Máti chtěla pomoci a nalila mi do myčky prostředek na nádobí :pensive: a myčka pění a pění..a moc to neodtýká :confounded: vylejvám a vylejvám.. :astonished:
29. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
tan,to je des :confounded: . to si jeste asi das nez se ti to vyplachne :sweat_smile:

u nas dobry,i voda uz opadla :slight_smile:. ale bydlime taky na kopci :grinning:

ja bych asi nedokazali ty uvazy a taky mi to na leto prijde neprakticky :sweat_smile:. ale nevyznam se to, tak treba ne :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
a máti asi nebude spát a bude se trápit, prostě super :wink:

To jo, opocená jsem byla, ale Verča byla dost spokojená :slight_smile: člověk si asi vystačí jen s pár úvazy..

A musim se pochlubit, dítě má bezva vkus, dnes v tramvaji koketovala s Francouzem, co si prohlížel noty a vypadal jak Retford :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak uvidis koho ti jednou privede :grinning:

julca zas v patek fascinovane zirala na krasnyho zpevaka v tv :grinning:
29. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
tan. co myčka, už v pohodě? S těma povodněma to je děs, další airbus spadl... já nevím, já si snad ty zprávy na seznamu zakážu. Jen ráno otevřu net, hned mám zkaženou náladu :confounded:
Jo tak redford? :grinning: Kika se směje na každou babku, včera taky na jednu v tramvaji, a baba at jdem blíž, že ji pohladí, tak ji lechtala, šimrala po nohách... a furt se vyptávala :unamused:
30. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
já si říkáala, že to "retford" vypadá nějak divně :grinning: Jani, vy zas máte někoho na tom plavání, ne?
Dva dny jsem nebyla ve škole, mezitím se rozešel jeden pár a já netuše vtipkovala o tom, s kým spí...a rozchodu byla i nevěra :sweat_smile: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
30. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Na plavání? ani ne, tam jsou skoro samé holčičky...a tatínek momentálně žádný... a tedka nám ještě nějak rozhodili skupiny, takže jsme s někým jiným, než jsme byli na začátku, prostě zmatek :sweat_smile:
30. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Tak jsem přidala do alba pár fotek :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
ta poslední je nej :dizzy_face:
Já myslela, že jí tenkrát nějaký hezký tatínek dal tu křupku.. :slight_smile:

Myčka nevím..domyla se, zbytky pěny vypadají fuč, ale třeba jsou jen někde schované :grinning:
30. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Jo ten... toho jsem bohužel potkala jen jednou...

no, chlap jel na plavčo s malou (náhrada zameškaného), slíbila jsem, že uklidím, požehlím. Sotva se zaklaply dveře, volal kámoš, domluvila jsem teď. a zachvíli tu brouci jsou... ach jo :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
my jsme měli uklizena předpředevčírem a včera a mezitím bordel :grinning: :grinning: :grinning:
To zas bude noc! Byli ksme na koupáku-náročná cesta a malá už dvě hodiny spí ..

Stále v hlavě řeším ten šátek :angry: :angry: :angry:
30. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Že bys ho pořídila ještě teď? Nebo na další dítko?
30. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
ahojte, tak ja mam nedobrovolnou pauzu na celej internet :sweat_smile: nejak tatkovi nefunguje a u tchanovcu mi to bylo blby jim lizt furt do loznice :grinning:
1. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
jakože teď ještě :sweat_smile: tak dnes jsem poprvé šla na přednášku - výhody a nevýhody alternativních porordů. Připadám si jak mezi dvěma mlýnskýma kamenama :wink:
1. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Maji, no já si říkala, kde se nám flákáš :sweat_smile: blbý co, internet v ložnici :grinning:

tanuki, no jo, ty jsi mudra a trochu alternativec v jednom... Ta přednáška byla součást výuky? Celkem by mě to zajímalo... všem snad musí být jasné, že doma je to pohodlnější x může se "něco" stát. A na každém je, co preferuje, někdo rizika přeceňuje, někdo možná podceňuje.
1. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Hmm. zrovna tu na mě zvonila jeden moc pěkný pan policista. Někdo vybral auto před barákem, které stálo ob našeho. Prý jesi sem něco neslyšela nebo neviděla. Musela jsem ho zklamat... :grinning:
1. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
ahojky holky,
tak eda kocarkuje,ja slibila ze doma uklidim,nejak se mi nechce :sweat_smile:
co se tyce porodu,ja bych doma rodit nechtela ani za nic. na to jsem srab
2. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Tanuki, k tomu otci u porodu:
Asi je to fakt módní výstřelek, který se nikde nikdy dřív neobjevoval, ale podle mě jde primárně o podporu rodící ženy než o to, jestli je s ní chlap nebo ženská. Kdysi chlapi celý den makali a ženské se scházely u jáínevímčeho, na poli, při vaření, při svých babských pracech... a byly si blízké. a určitě se "bavily" i porodech, zatímco chlapům to bylo šumák. a tak je logické, že když ženská rodila, podporovaly ji další ženy, její blízké.
Zatímco dneska je asi nejbližším člověkem ženy její manžel, který se v rámci trendu o ty porody a těhotenské věci taky zajímá. Tedy kdo jiný dneska může ženskou při porodu doprovodit, kdo je jí blízký, částečně věcem "rozumí"? Chlap... pokud by chlap k porodu zásadně nechtěl, a já bych měla blízkou mamku / sestru / kamarádku, neváhala bych a brala je. Jenže nemám a chlap k porodu šel rád. :slight_smile:
Takže myslím že se spíš přehodily role, chlapi zastávaj úlohu, kterou dřív dělaly ženské. Ty ženské ji stejně kdysi podporovaly spíš psychicky, než fyzicky, což může dnes stejně tak dobře, ne-li lépe zastat muž.
Z toho pohledu bychom mohli říct, že stejně nepřirození jsou chlapi gynekologové a porodníci. Taky s tím kdysi neměli co dělat.
2. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
jani,plne s tebou souhlasim :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Já to rozhodně nekritizuju, jen, že to opravdu není pro každého chlapa.. A tak na to dnešní společnost pohlíží (a já doteď taky) "ty nechceš jít s manželkou k porodu? to je hrozný" Ten můj tam šel hlavně vidět zrození naší holčičky. Ale bohužel jich celkem dost chodí, aby pak frajeřili s fotkama v hospodě, když je měl Pepa :wink:

Pro mě jsou dost nepřirozené gynekoložky i gynekologové :pensive: :sweat_smile: nejlépe, kdyby TAM chodil jen partner :wink:
3. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
no holky, vy jste toho teda za ten tyden nakecaly.....:slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Aer, vítej zpět :slight_smile: jak jste se měli?
3. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.