• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Jinak jsem se asi zcvokla, zas si chcu zapsat fráninu :grinning:
3. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
jani, ja na to prdim...hlavne se nepredrit:slight_smile: becek uz mam dost, takze i kdyz by me nektery predmety zajimaly, prdim na to, acka mame vypsany na tento semestr jen tri, ale cecek mi chybi hrozne moc....mas nejaky tip???
a meli jsme se fajn, az bude cas, hodim nekam fotky:slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
hm, aerin, jsem ze začatku myslela, že píšeš o známkách, ale čím dál jsem četla, tím míň to dávalo smysl :grinning:
začínám se pomalu orientovat v šátkách, ten tvůj, to je docela vyšší třída, co? :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
to jo, da se rict, ze nejvyssi:slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
já jsem zkoušela Zaru :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
ten jsem jeste v ruce nemela a moc holek ho zatim nema, je to celkem novinka, tak nemuzu slouzit, ale co vim, tak dost holek si na nej brousi zuby:wink: asi bude dobrej:slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
jj, no já cvok jsem si nekoupila šátek, protože jsem si myslela, že na to nemám záda..ale když je kvalitní, tak z toho bolí záda fakt míň než z manduky.. Ale už jsme za transportní věci dali tolik peněz, že si moc nemůžu vyhazovat z kopýtka, tak jsem objednala z MMB guatemalský, snad bude fajn
3. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
a kouknout do dikuze šátkařek je podobně ulítlé jako látkařek :grinning: ty ženské jsou tomu totálně propadlé
3. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
no tady ani ne, ale na nosenideti, to je teprv maso:grinning:
3. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
jj, tam jsem právě koukala. :grinning: ach ty lilie.. :grinning:
3. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
jaky lilie?:sweat_smile:
3. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
tak tohle je pro me spanelska vesnice :sweat_smile:. jsem spokojena s manducou :dizzy_face:
tan,ty mas taky manducu,kdy si zacala Verunku nosit jinde nez na brise?
3. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
no, jak nejsem na modrou, tak se mi jeste hrozne libi didymosi vlny voda nebo smaragdovy indio :dizzy_face: a pak taky indio tis, ale to je limitka a uz mozna ani neni....

jsem fakt rada, ze jsem ten kvalitni satek a manducu koupila, pak by fakt na vsechno nebylo... jeste chci pak koupit elastik, a to jeste nevim jestli hand made z etsy nebo mam eco:slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
a lipove zeleny vlny jsou taky krasny, ty jsem videla na zivo, ma je lusinta:slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
aaach, jeste je :dizzy_face: a dokonce v moji delce :dizzy_face:
http://www.branakdetem.cz/indio-tis-se-lnem.htm
no ale to uz asi fakt nemam narok:grinning:
3. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
jo a zara se mi asi nejvic libi fresh a choco:slight_smile:a jdu spat at muzu rano merit, dobrou:slight_smile:
3. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
ehm, je to normální? Doma nepořádek, dítě konečně spí a já vytuhnu u skype a jukám po facebooku, ach jo..
Moc krásné, ten odkaz, co jsi hodila..

Say, ty taky :dizzy_face: já raději ani nic jiného nezkoušela, prostě jsem viděla manducu na kamarádce a zakoukala se. Ještě jsem stihla tu levnější cenu. Upřímně, teprve začínáme na zádech(asi 2krát), zatím se jí to moc nelíbí. Prý tak od těch 8mi měsíců. Ale Julča se už na břiše taky celkem pronese, co? :sweat_smile: ale zas když tam usnou, zacvakneš hlavu a je to pro ně dost pohodlné.. Bok se asi může zkoušet už od dřív, ale tam mi moc dlouho nevydrží, prostě břicho suverénně vede.
3. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
ach jo, ja se na to vybodnu, dneska jsem si fakt nutne potrebovala zmerit teplotu ve spravnou dobu a zas me nevzbudil budik, tak zas vim ho*** :frowning2: :cry: :cry: :cry:
4. črc 2009 v 06:30  • Odpověz
autor
Dobré ráno,
dnes jedem opět na hory :dizzy_face: :dizzy_face:
Say, pro mě jsou šátky taky španělská vesnice a na diskuse radši nekoukám, propadla bych tomu jak látkovkám a co pak :grinning: :grinning:
mmch už mám doma ty Cuddle plínky, jsou naprosto úžasné, ta barva, ale hlavně, ten povrch, co má mimčo na dupce... něco tak hebkého. Chci babské kalhotky ze stejného matroše! :grinning:

Aer, jak jsi na tom s teplotou? já to tenhle měsíc nějak prdím, je to děs :grinning:
S céčkama bohužel nemůžu poradit, my máme povoleno získat v celém studiu jen max. myslím 10 céček, víc nám neuznaj, protože katedry vypisujou dost béček. A hodně těch béček se vůbec nevypisuje mimo mateřské obory, takže to pro tebe nic, myslím, že jediná katedra, která vypisuje dost mimo, jsou u nás bezpečnostní a strategická studia - takže pokud tě zajímaj zbraně hromadného ničení, náboženský radikalismus nebo partyzání a guerrila, šup tam :grinning:
4. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
tan,ja manducu objednavala hned jak jsem prisla z porodnice,je super. ale prave ze se mi julca pronese,ted zas nejak ztloustla,tak hadam ze mame 8 kg min :unamused: . ale jsem tak spokojena kdyz ji mam na brise,porad ji hladim a pusinkuju :dizzy_face:
aer a kdyz to napravis zitra tak to nepomuze :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
uf, se mi dnes zdálo, že jsem ještě na škole..a čekám dvojčata. Jsem se tak chvíli plácala, že nedostuduju, a pak jsem začala přemýšlet, jak je porodím, zda budu htít pro jistotu císaře, nebo zda to zkusím, když budou mít dobrou polohu :grinning: a jak budu látkovat a chodit na nočník se dvěma :grinning: :grinning: :grinning:

Say, včera jsem byli na svatbě a bylo tam 11ti měsíční mimi, 13ti kilové a je jen na mlíčku a polívkách :grinning: a pak 10,5měs s 8mi kg (ještě trochu menší než ta naše) vedle sebe ty dvě skoro stejně staré vypadaly vtipně.. ale zas ten drobínek je naprosto neuvěřitelnej - od 9ti měsíců chodí! ale nezávidím :grinning:
5. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
no,my dnes orientacne vazili julcu a navazili jsme 8,2 kg, jen v plince :sweat_smile:. ja tolik mela v roce :grinning:
5. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
emamamamu : mas nadherne oblecky pro DORKU:slight_smile: Ja jsem nic tak pekneho jeste nikde nepotkala!!!

Jak se jinak holky mate??Nam pekne roste brisko,i kdyz ted se zastavilo na nejakem neutralnim bode :unamused: ! Pekne me stvou ty kontroly,byla jsem zvykla byt kazdy tyden na kontrole a ted jdu az 15.7,to me uplne stve!!!
Muzu se zeptat,kdy jste zacali nakupovat oblecky miminkovi??? Ja bych uz chtela straaaasne moooc neco koupit,ale jeste se dost bojim....
5. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
majatob: vzdycky sem nakouknu jednou za cas a pak tady na me ciha spousta novinek:slight_smile: Gratuluju k tehu:slight_smile:

Jinak vam preju hezky zbytek dne
5. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
ywu,ja mela si 3 kousky okolo 20. tt, ale vse ostatni jsem nakoupila az 2-3 mesice pred porodem. kocarek 2 mesice predem
uz mate nejaka jmena?
5. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
jo TEO a MIA,takze se uvidi,co to bude:slight_smile:!!! Chci kratke jmena:slight_smile:!! No me to nakupovani straaaasne laka:slight_smile:
5. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Ywi, máte vybrána krásná jména :slight_smile: s tou kontrolou to chápu, že je to změna, ale na druhou stranu, raduj se, že už je to tak moc v pohodě, že tě nepotřebujou vidět častějc :slight_smile: myslím že ty kontroly, nastavené tak, jak jsou u nás, bohatě stačí... já totiž na utz většinou prd viděla, no a jinak se nic nedělo... nasanou za měsíc :grinning:

Já si koupila nějaké dupačky hned na začátku, pro radost. A pak až někdy asi v sedmém měsíci? A hodně věcí jsem měla půjčené, ale tak až těsně před porodem...

Tan, výborný sen :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
já taky spoustu věcí dostala, což je opravdu super, páč penízky dost lítají..

dnes hrozná noc, ráno úplně vycucaná prsa a dítě se mi za to odměnilo, že mě poprvé hryzalo :angry: :angry: :angry:
6. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
myslíte si, že když po 8mi měsících začínám mít chuť, začíná mi cyklus? Nebo je to tím, že jsou prázdniny a odpadly na chvíli stresy :slight_smile:
Já to fakt nechápu, škola mě nervuje, ale když jsem teď pár dní vyloženě na mateřské..jsem taková posmutnělá, sice hrozně šťastná, že se můžu plně věnovat V., ale zároveň pocit osamocenosti...všichni jsou pryč. Martin se učí, veškeré prarodičovstvo je na dovolené..
6. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Já už si taky přijdu jak automat na mlíko, fast food nebo tak něco :grinning: někdy už mám depky, že kdybych snad neměla ty prsa, tak si mě dítě ani nevšimne :pensive: dneska z ní k ránu byl fakt přícucník, mě to pak děsně s..., protože jsem furt na jednom boku, nemůžu se pořádně hnout, a ona jen žužlá, a když ji odendám, řev... ve slabých chvilkách bych se na to kojení nejradši vykašlala :angry: :angry:

Jinak taky den na prd, chlap si asi maloval, jak si dneska užijem. Jenže mě je nějak divně, dopoledne jsem se jen vyvalovala všude možně, chlap mrmlal, asi mi nevěří nebo co, teď jeli brouci na plavání a chlap navrhl, že si uděláme pak nějakou delší procházku... jako je tu nádherně, ale já bych nejradši nedělala vůbec nic, ani nejedla :confounded:

Zítra máme výročí svatby, chtělo by to něco vymyslet...
6. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.