• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
S tím kojením..už mě z toho spaní bolí pěkně záda :wink: Kdyby jí tak stačilo jen trochu si cucnout, ale taky řve, když se pokusim jí odtrhnout a třeba dát dudlíka.
My zítra frčíme na chalupu, to jsem zvědavá, co zas zapomenu..
6. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
Tak si to tam užijte :slight_smile:
Na mě jde nějaká depka, co jako budu celé prázdniny dělat... na dovolené už jsme byli, a já mám nervy z toho, že budu už jen tvrdnout doma.... Navíc kámoška, co se za mnou pravidelně stavovala, tu je na škole, takže o prázdninách tu nebývá a maja je taky někde v čudu :frowning2: a já nejsem z lidí, co jim nevadí být naprosto samotní, že bych se sama sbalila a šla s Kikou na písek atd... kromě toho tady ani žádný nejni, že, leda v parku a na tamten písek bych teda nepáchla... ach jo... A jinak tu nikoho neznám. :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
jani dojedte!!!!!!!!
a taky dojedu ja, jen se musime domluvit! ani to nemusi byt o vikendu, mam cely pristi tyden volno, pak makam a pak mam zas od 27. tyden volno:slight_smile:
7. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Aer, tak to jsou naprosto super zprávy :slight_smile: Vyber si příští týden nějaké dny (akorát vždycky v pátky odpo býváme pryč), vem pět švestek a dojeď :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Ufff, tak to mi ze srdce spadlo asi deset šutrů :grinning: mohla bych sice dělat něco na webu, spoluvytvářím s kámošem jedny stránky, ale sedět furt u kompu... :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
a ty dojedes kdy, hmmmmmm?:grinning:
7. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
hele tak ja se zeptam Vaska, co by na to rikal, kdybych mu na chvilku odjela a dam vedet, jo?:slight_smile:
7. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Že by oboje příští týden? Na jeden den bych dojela já, a pak zas ty na víc dnů? :sweat_smile:
7. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
tak muzem to tak udelat, proc ne:wink:
7. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Jasně, zeptej se ho :slight_smile:

Jinak to místo mor. srazu je Morávka (příhodné :D), to je tu od nás půl hodka autem a už jsme tam několikrát byli, pod horama, je tam krásně :slight_smile: Jarka se poptám, ten o tom ještě neví, a se spaním uvidíme...
7. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
no vidis, tak to nas vezmete spat k vam dom, ne?:grinning:
7. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Proč ne :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
hele tak se musime ale domluvit na ten pristi tyden, na ktery den by jsi to Brno videla?
7. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
uf, dočetla jsem ten elaborát :slight_smile: zajímalo by mě, která porodnice byla ta šťastná....

Mě je to jedno, někdy zkraje týdne? Pondělí, úterý?
7. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
oki, tak se taky doma domluv a zitra to naplanujem:wink: nebo jeste dnes vecer
7. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Dobře :slight_smile: Hned mám lepší náladu :dizzy_face:
7. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Hehe, říkám Kice: Pojedem příští týden za tetou do Brna! A ona: "dzie dzi dzi", tak se připrav :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
hihi, uz se tesim:grinning:
7. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
A co jinak? Co grafík?
7. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
jo grafik...
tady je odkaz http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=5
ale bohuzel zas WK stavkuje:frowning2:
7. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Hm, moc jsem toho neviděla... počkám až se zas rozjede.
7. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
jojo :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
FF ted trochu změnil ty grafy, že to není po desetinách, ale dvacetinách, že? nějak si na to nemůžu zvyknout :grinning:
7. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
fakt? to jsem si ani nevsimla:grinning:
hele tak tady mam graf ve FF, ale chybi mi tam hodne teplot a s tim si on neporadil, ovu byla podle me i WK 32DC
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422
7. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Jinak to vypadá, že další semestr budu v brně zas každé úterý. Ale teda doufám, že obě katedry vypíšou ještě nějaká béčka, protože jinak mám naprosto nudný a příšerný rozvrh :confounded:
7. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
no ja to musim jeste nejak poresit, ale taaak se mi nechce:frowning2:
7. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
hlavne musim v zari zabojovat o ten telocvik, jinak jsem v hajicku zelenym:frowning2:
7. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Prčic, tělák, no to nevím, kam ten se mi teda vleze :angry: asi zkusím znova tu pěší turistiku a další srágory a zas budu doufat u zápisu...
7. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
jani, ja to asi taky zkusim...a budu proste skemrat, at mi daji vyjimku...taky tak nejak doufam, ze uz budu v zari tehu a nejak to proste ukecam, ze jako tehule taky nemuzu delat vsechno......
7. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Mě ten graf taky přijde celkem průkazný, teda z mého laického pohledu... škoda že se na to ff vytento.
Já jsem se tento měsíc na graf vykašlala, na horách jsem zapomínala měřit a vstávala jsem jinak než ted, takže mi jednak půlka teplot chybí a jednak je opravdu prazvláštní...
7. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.