• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
prazvlastni? zacinam byt zvedava:grinning:
no prave, na te chalupe jsme chodili spat po pulnoci, rano me parkrat nevzbudil budik :angry: ale snad ta ovu fakt byla:slight_smile:
7. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
7. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
auvej, nasla jsem v bazarku na nosenideti smaragdovy indio za 1600,- i s postou :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Já se radši na nic nedivám, pač bych dopadla jak s látkovkama :grinning:
7. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
jo jo, je to spatny....
koukni na tyhle fotky:grinning:
http://www.nosenideti.cz/foto.php?skupina_id=123&volba=zobrazit_foto_skupinu&tridit=datum
¨to uz si clovek s jednim satkem a manducou pripada jak socka:grinning:
7. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
A kruci :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
jojo :grinning:
7. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
hraaaabe miiiii!!!!!!!!:grinning:
kdybych byla tehu, mela bych TP 7.4. a byl by to malej beranek:grinning::grinning::grinning:
7. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
aer :grinning:
Zrovna jsem dočetla rozhovor s Veronikou Vieweghovou. Hmm, not bad - probíraj něco eko, porody doma :slight_smile: http://ona.idnes.cz/veronika-vieweghova-manzel-sem-tam-pomuze-a-to-je-prece-skvele-p66-/ona_ony.asp?c=A090622_110609_ona_ony_jup
7. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
ahoj devcatka :slight_smile:
su na skok na netu.. co je tu noveho?
ja jdu zitra konecne k dr. na potvrzeni, delam si nadeje na srdicko, tak su zvedava :dizzy_face: jinak je mi furt blbe, tlacim jedno protiblinkaci lizatko za druhym a pupek mam jak s tobikem ve 12 tydnu :grinning:
8. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Čus maji :slight_smile: a co zbytek rodiny, už to ví? Asi jo, že :slight_smile: co říkali? :slight_smile:
Tak dej pak vědět jaks pochodila u mudra a drž plod! :sweat_smile:
8. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
jani, zbytek zatim nevi, chceme to tutlat do svatby a teprve pak v klidu jim to rict, ale nevim jestli to vyjde s tim jak mi je skvele :sweat_smile:
8. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Chápu :sweat_smile: tak třeba se to podaří :sweat_smile:
8. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
:slight_smile: dobré ráno :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Vidím že to tu chcíplo, tak si aspon pokecám sama se sebou :confounded:

Někdy už toho mám plné zuby... kdybyste viděly, jak to tady u nás vypadá :cry: po zemi roztrhané kousky ubrousků, válejí se tu hračky... spousta nevyžehlených věcí, neumytého nádobí... Jenže já prostě nemůžu nic dělat! Ted sem si řekla, že umyju aspon to nádobí, ne, malá chce být blízko u mě, tak se bavila knoflíkama u sporáku. Přece nemůžu čekat až pustí plyn :frowning2: pořád jsem ji odháněla, odnášela, ale samozřejmě na to dlabe. Žehlit nemůžu, tahá za šňůru od žehličky a chce ji na sebe strhnout. Vytírat taky ne, asi by skočila do kýble.
Na záda si ji nedokážu nahodit a když ji nosím na bříše, jsem jak těhotná lachtanice a stejně nádobí neumyju, protože ke kohoutkům nedošáhnu a kromě toho přes malou nevidím, o žehlení nemluvě.
A když odpo přijde jarek, těším se, že se všichni vyvětráme na procházce, pak vaříme večeři. A večer jsem mrtvá...
A nejlepší gól je, že malá přes den nespí a když jo, tak si zdřímne na mě, protože usne u kojení a to já většinou sedím u kompu a radši se ani nehnu. Ach jo :cry: :cry: :cry: :frowning2:
9. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
jani,to me mrzi :frowning2:
zas bude lip :wink:

maji,co doktorka?

co rikate na tyto golfky?
http://www.eshop-rychle.cz/babycity/eshop/1-1/0/5/80-Chipolino-Omnia-4-VIP/description#anch1
9. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Say, nevypadaj špatně, zvlášt petrolej :slight_smile:
Ale přední kola otočná 15 cm? já prostě asi golfky nějak nemusím, už si život bez předního kola otočného o 360 stupňů nedokážu představit :grinning: a řídit jednou rukou je bájo :grinning:
10. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
ja VIM,JA JE NEChci na denni jezdeni,jen na cestovani
my bysme sli asi do bordo
ja od golfek mela NAROKY ze je chci do lehu a aby byli lehke. kdyz uz to nejake splnovali,tak se mi nelibily vzhledove. tak tyto asi vyhrali. snad se s nima bude dobre jezdit

co kika?
10. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
ahooooj:slight_smile: say, neni na golfky brzo? :sweat_smile: jsou pekny:slight_smile: ale souhlasim s jancou, taky bych trvala na 360 stupnich
10. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
aer,kdyz v nich bude jen lezet a bude to vyjimecne,jen kdybysme nekam jeli busem,tak myslim ze tak brzo nevadi :slight_smile:
tak vy myslite ze se s nima nebude jezdit dobre?
10. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
say, tezko rict, taky podle toho jakym terenem...
ja se priznam, ze mi obecne golfky prijdou uplne k nicemu:grinning: vzhledem k tomu, ze jsou primarne (teda aspon jsem si to vzdy myslela) urceny uz chodicim detem kdyz se jim uz nechce chodit, prijde mi proste lepsi se do mesta radsi tahat s nejakym nositkem nez s golfkama :sweat_smile: a do terenu (jako do lesa a tak) stejne zadny skladny lehky golfky nejsou, takze mi to prijde fakt na nic
10. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
ja je chci proto ze kdyz nekam pojedeme,tak jsou skladnejsi a lehci. dokud treba jeste nebude moc chodit,tak radsi budu mit 6 kg golfky nez 12 kg sportak
nehlede k tomu ze boubelka uz ma 8 kg,tak bych se i v manduce dost pronesla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Say, já jsem asi zhýčkaná nebo co, ale prostě když řídím náš kočárek a pak se mi dostane do ruky cokoli, co nemá super otočné kolečka, tak s tím neumím pořádně jet, takže si hlavně vyber, co vyhovuje vám :wink: Navíc když je chceš jen na cestování...
U golfek je super, že jsou lehké a vytáhla bych je i sem do 4. patra...

Potřebuju radu: Kika má za necelý měsíc narozky, včera jsme byli u tchánovců a ti nás začli přesvědčovat, jak by to bylo super, kdyby se ta oslava konala u nich. Že bychom mohli pozvat, koho budem chtít (hmm, nikoho kromě nich, našich a švagrovců zvát nechcem), posedíme na zahradě, když bude pěkně, dokonce už měli vybraný termín, kdy by se to mohlo konat :confounded: že by byl oběd a tak :confounded: :confounded: A at si to rozmyslíme. Ptala jsem se Jarka a ten řekl, že by to nejradši udělal u nás v Ově. Já s ním souhlasím, a tak jsme jim řekli, že díky za nabídku, ale nebereme a bude to u nás. Načež tchyně prohlásila něco ve smyslu: "Ale blbost, uděláme to tu, bude oběd, posedíme..:" a já jsem jí na to řekla, že pokud jsem se nepřeslechla, dávali nám na výběr, a tchán dodal, že blbý kdo dává a blbější kdo nebere, což mě naštvalo, protože sice od začátku říkaj, jak je to na nás, ale když my si vyberem, není to vhod. (Mmch už asi vyhlásili švagrovcům, že oslava se asi koná u nich, takže pozvaní to věděli dřív, než my a než jsme je vůbec pozvali)
Teď mi volal tatka, tak jsem mu to říkala, protože se ptal, a on na to, že když jim to udělá radost a když to bude na zahradě... Tak já nevím.

Máme tchánovcům teda říct, že to bude u nich, i za cenu, že by to byla JEJICH oslava, sice tvrdili, že všecko by bylo na nás, ale známe své lidi (tchán si ještě rýpnul, no, Janka říkala, že tady bude vařit oběd, to teda nevím, s čím počítají, upřímně řečeno, měli jsme trochu jiné představy), prostě oni se v těch oslavách vyžívají, anebo to udělat u nás, tak jak jsme si představovali, naši + tchánovic jedna navštěva, švagrovci jindy, a jen takové menší posezení odpoledne? Já vím, že tu nemáme zahradu... ale taky se u nás dá sedět, ne? Mmch víme, jak by to se zahradou dopadlo, když jsme na zahradě u babičky, Kiku vypustíme do trávy, ona si leze, v pohodě, ale tchánovic by ji lézt nenechali, když jsem viděla, jak ji hlídali včera....
Já prostě nesnáším ty extra velké oslavy, jasně, že je víc lidí, s kterýma si Kičiny narozky oslavíme, ale separé! Tak co myslíte?
10. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
jani ja bych to udelala po svym:frowning2: (teda aspon bych chtela, ale znam se, mozna bych podlehla a akorat to orvala:frowning2: )
10. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
jani,ja se priznam ze ani nas firkon mi nejde ridit jednou rukou :sweat_smile:,tudiz nejsem zas tak zhyckana a asi to pro me zas takova zmena nebude :grinning:
ja to chci ciste jen kdyz pojedu treba busem za mamkou na chalupu,sama, tak takto to pro me bude nejpohodlnejsi. tim jak jdou do lehu,tak jsou pohodlne i pro julcu. jinak samozrejme z 98% budu jezdit s nasim sportakem.
eda si i vybral trosku neprakticke auto :sweat_smile:,tak i kvuli tomu,ze se tam lip vejdou a nezabere to tolik mista jako kocar. kdybysme jeli na vylet :grinning:
takze kdyz to shrnu,chci to jen na vyjimecne jezdeni a ne denni potrebu :slight_smile:

jani, no ta oslava, to je prekerni,ja kdyz budu uprimna,tak ja mam takovou povahu, ze kdyz me nekdo do neceho tlaci,tak just nechci :sweat_smile:. takze kdyby mi to jen navrhli,ale nenutili a neresili, tak bych to u nich udelala,ale tim ze uz by za vas pozvali lidi (svagrovce), tak by me tak nasrali :sweat_smile: ze bych to tam neudelala :sweat_smile:. proste je to oslava MEHO ditete a chtela bych to mit podle SVYCH predstav a i si SAMA pozvat lidi, ne aby to nekdo zorganizoval za me.
to je ale pouze muj nazor :slight_smile:.
zas ta zahrada je docela vyhoda,ale kdovi jak zrovna bude...

P.S. je hezky ze by jim to udelalo radost,ale jakou radost a poteseni z toho budete mit vy :wink:
10. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Já jsem teďka úplně na rozpacích, co a jak dělat :confounded: co se vůbec "má" dělat na oslavách miminka? Zkusím tu najít nějaké téma...
Já bych zas nechtěla, aby to dopadlo jako normální návštěva, že se bude sedět, jíst křupky a kecat o politické situaci. A taky bych nechtěla strojenou oslavu, všichni si dáme polívku s knedlíčky a budem se tvářit distinguovaně. my jsme nad tím zatím vůbec nepřemýšleli, takže nějaké nápady, tipy a rady jsou velmi vítány!
Spojit to s nějakým pobytem venku, i když v Ostravě? Nebo zařídit tady nějakou restauraci? Na ten blbý oběd?
10. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
ja si myslim ze kice to bude fuk a jde pouze jen o dospele :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
taky bych rekla:slight_smile:
10. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Díky, vy mě vždycky dokážete podpořit... Say, jsem stejná, kdyby to asi fakt jen navrhli, jednou větou, nechte si to projít hlavou, dobrý. Ale tím, jak to do nás hučeli, dozvěděli jsme se, že švagrovci už ví (a prý souhlasili! - no a?), bude oběd, uděláme to tehdy a tehdy, bude se sedět na zahradě, tak jsme prostě oba dva koukli na sebe a měli jasno :grinning:
10. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
me by vadilo jak to za nas vsechno zorganizovali. my jsme s edou stejny, takze u nas by jim tohle neproslo :grinning:
10. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.