• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
A kdyby ještě neměli takové poznámky, že by se to spojilo třeba i se křtem - to si opravdu myslí, že měníme názor ze dne na den nebo co? Včera jsem fakt byla jak papiňák (samé nelez tam, spadneš, pustíš si to na nožku, bouchneš se... :rolling_eyes: )
10. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
no to se ti nedivim :sweat_smile:. to by bylo neco pro me :grinning:
10. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Tak kdybyste měly nějaké nápady, sem s nima :slight_smile: to je jak se svatbou, člověk to dělal tak hrozně tradičně a když se ted kouknu na beremko, mít svatbu tedka, udělala bych asi hooooodně věcí jinak :sweat_smile: takže zkusím všem vyrazit dech :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
A kruci... našla jsem tu jedno téma: balonky, čapky na hlavu, pozvánky na ozdobném papíře :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
10. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
jani:grinning:
10. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
jani,to bude ono :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Nazdárek holky :sunglasses:
Say mě se ty golfky líbí :slight_smile: . Moje ségra golfky má a používá je, právě když jede jen kousek na procházku, k nám, na stánek, k babičce apod. Takto by musela tahat zbytečně velkej sporťák. Malá totiž chodí ještě pomaličku, takže by se nikam moc nedostala...
Jani teda ti tvoji tchánovci... Taky bych to udělala po svým. A jak už psaly holky, malé to bude stejně jedno :grinning: . A ty čapky na hlavu, balónky, na to je podle mě brzo, ona z toho nic mít nebude. Ségra to dělala letos, protože Marťovi je už 5 let a měl z toho radost :dizzy_face: , ale Barunce to bylo úplně jedno :sweat_smile: .
10. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Mám z toho těžké deprese... chudák Kika, s takovýma rodičema, co má, bude úplný looser :confounded:
10. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
A co třeba to spojit s něčím obzvláštňujícím? Jít na procházku, ale ne tady kolem našeho domu, ale kousek dál, je tam přírodní rezervace... pak dojet sem... 0,
ach jo :sweat_smile:
10. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2939307&vReferer=%2Fphotos%2Fmajatob myslite si, ze tak budu nekdy vypadat?:D asi ne, ze?:D
bricho mi budou zakryvat kozenky...:D
dobry den:slight_smile:
jani kdo bude mit z te oslavy nejvetsi radost, kdyz bude na te zahrade?
10. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Jo, kozy tam kde bylo břicho a břišní vak u kolen, tot moje budoucnost :grinning:
emi tak to je poměrně jednoduchá otázka :grinning:
10. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoooj holky :slight_smile:
Jen nakouknuto.. GRATULUJI MAJI :dizzy_face:

Say, můj typ na golfky jsou Jané energy. Golfky jsem nikdy nechtěla.. ale teď, co mlaďas lítá, nebo jezdí na odrážedle.. a využuji je tak 4krát do měsíce.. jsou pohodlné. Chtěla jsem něco polohovatelného až do lehu (co kdyby), polohovací nohy, něco dost lehkého, plně otočná kolečka.. zaaretovatelná.. pláštěnku. No a vyhrálo tedy Jané. Vzhledově.. no jako nelíbí se mi žádné golfky, CASUALPLAY ofňukávám ještě teď, ale jsou super, DOPORUČUJI. :wink:
10. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
myslím ta poslední
10. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
majo ja se z tebe pos*** :grinning: :zipper_mouth:
muzete mi nekdo rict, na co jako si porizovala na svtabu ten stahovaci pas???????:grinning:
10. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
holky,
musim se pochlubit. budeme kupovat auto a eda chtel mit jistotu az nas poveze,tak se nechal zapsat na prezkouseni v autoskole a dnes to udelal!!!
10. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Jani, pokud má Kika ráda vodu.. a máte tam někde na pronajmutí bazenek.. tak to je originální a myslím, že bude nadšená. Jinak doporučuji pronajmout třeba nějakou hernu.. na dvě hoďky.. :slight_smile: A pozvat eventuélně ještě nějaké děti.. Nedělní oslavy u křupek s puštěnýma otázkama V. Moravce je trochu mimo .. :wink:
10. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
tak ze mu gratuluju say!:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Aer přece na ten špek na břiše, néééé :grinning: :grinning: :sunglasses:
10. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
ahaaaaa:grinning: tak to pardon, ja si ho pri prvnim ohledani nevsimla :grinning:
10. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Say to je chvály hodné :wink:
10. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
obla a jane jdou az do lehu? ja uz nad nima taky premyslela,ale prijdou mi drahe na to ze se k nim musi jeste prikoupit madlo a nanoznik :unamused:

maji,gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aer,vyridim,dik :wink:
a jak to vypada u tebe? Co grafik?
10. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Konečně to tu zas ožilo :slight_smile:
Aer, s tím stahovacím pásem mi to naprosto nejni jasné :confused:
Obla, čus, já si říkala, kde jsme tě ztratili. Kika vodu zbožňuje, díky za nápad, zkusím se poohlídnout. S dalšíma dětma nevím, jako znám samozřejmě maminky, ale ne tu v Ově a zas nejsou tak blízké...
Mmch s tou nedělní oslavou jsi to myslím vystihla přesně :grinning:
Say, gratulujem :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Obli, a jak jste slavili vy? :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
say, u me nic novyho...dneska mam 9. den po ovulaci, ale nedelam si nadeje:frowning2:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=5
10. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
hej pockejte, co je na te fotce spatne??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ten stahovac jsem kupovala kdyz jsem se chtela vdavat netehotna a bzl pro muj lepsi pocit :grinning: a po porodu ho mzslim taky vyuziju :grinning:
10. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
no jo maji, ale kdyz jsi nebyla tehu, tak jsi to bricho musela mit uz totalne placaty, obzvlast kdyz tu narikas, ze uz mas bricho jak s tobikem ve 12tt :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
a vubec, uz finisujete s pripravama?:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
no tak pres gate mi 10cm neviselo,ale plochy nebylo :wink:
10. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
no a co srdce?
Jani a co mejdan u Mekace?:grinning:
jak dobre by se poradilo, ze je zahrada super, ale ve vasi rezii..coz vim, ze urcite nepujde, protoze nejsi sama, kdo ma takovou rodinu..takze...:grinning:
at si to uzije Kika v bazenku...:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
holky nevim, jestli znate innesku, ale ona porodila Ericka a on ma 5120g....:sweat_smile:
bozatko to musela byt bolest:grinning:
10. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.