• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aeri,jj,snazime se, vcera jsme objednali ubrusy a podobny kraviny, ted uz nas ceka jen spousta vyrabeni(jmenovky apod)
emi jaky srdce?
10. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
emi :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
chudinka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
jo jinak vcera kontrola ok, tehotenstvi potvrzeno, srdicko uz pekne blikalo a dostali jsme fotku... :grinning: az se vratime z dovolene v srpnu jdu zas, uz se tesim :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
jo jinak vcera kontrola ok, tehotenstvi potvrzeno, srdicko uz pekne blikalo TOHLE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
gratuluju maji:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
emi,aha :grinning: to vis, tehotenska demence :grinning: :grinning: :grinning:
aeri,dik :dizzy_face:
10. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
vitej v klubu a gratuluju, preju krasne nosni kustky, bajecne prosviceni sije, vynikajici utz ve 20tt atd:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
maji super :slight_smile: pevné nervy s přípravama, at vše jede dle plánu :slight_smile:

obla už hledám :slight_smile: ale nevím, jak se budou ostatní tvářit :pensive: už to vidím, vyklopím nápad, oni na mě kouknou, jakože co to je za blbost, to tak nemůže být... já odejdu do pokoje, tam se rozbulím.. a budou chlebíčky a Venca od Moravců...
10. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Maji tak bezva, gratulace :slight_smile: :dizzy_face:
poprejte mi taky neco :cry: mne se vsechno akorat sere, tak uz ztracim posledni zbytky optimismu a cim dal tim vic lidem okolo zavidim :cry: :pensive:
:grinning: :grinning: :grinning:
jedinz co mke stve, tak ze jsme to chteli rict doma az po 12tt, jenze uz to jde fakt videt a navic je mi furt blbe, takze budeme muset s pravdou ven :frowning2: a ted padim balit, jedeme k tchanovcum, tak vam preju krasny zbytek dne a snad uz se sem dostanu castej :grinning:
10. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
pohoda, zapomente na to a nic nepiste, stydim se :pensive:
10. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
aerin nemas se za co stydet:slight_smile:
muzu ti prat to, at uz se ta tvoje cesta k miminku konecne pohne a uz jde vsechno podle planu:slight_smile: ja si proste myslim, ze to nejde z nejakeho duvodu, o kterem nikdo z nas nema ani paru...:slight_smile: a az to budes nejmin ocekavat, tak to prijde:slight_smile: treba se opravdu mate stehovat a mimco ceka, az bude mit svuj pokojicek:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Aer :grinning: Však my přijedem tě rozveselit :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
jo...to uz mi rekla i svagrova, ze treba taky otehotnim az se odstehujeme, stejne jako ona... :sweat_smile: jenze to bohuzel hned tak nebude a jestli k tomu budem donuceni, tak to asi nebudou nic moc podminky :pensive:
10. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
jojo jani, kazdy maly dite a tehule v mym okoli mi zlepsi naladu :frowning2:
neee, samozrejme se na vas hrozne tesim:slight_smile: musime se konecne domluvit kdy teda:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
a porad nevim co varit a uz vubec ne co dam Kikusce:frowning2:
10. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Jani, no my měli oslavy vlastně dvě .. jedna byla u nás doma.. taková ta formálnější ( 2 týdny desinfekce, deratizace a kamufláže pro návštěvu).. jakože dort, chlebíčky, obložené misky, hrdla skleniček namočené v citronu a posypané cukrem.. a místo Moravce včelka Mája, krtek, rákosníček .. a balonky s konfetami všude. Babičky šmejdíci po bytě a udivující se nad myčkou, prarodiče zaseklí v pokojíku u hraček, synovci neteře.. povalující se všude, řvoucí až do 7mého patra, .. No a pak jsme si pronajali hernu v MC a tam to bylo prostě jeho.. děti, bordel, rachot, pohádky, písničky.. drobky, neusměrňování, nepovídání si o "To, když byl.. Před revolucí.. Kočárky, Tuzex, Bony" . :wink:

Maji, hodně zdravíčka oběma. :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
aerin prave..cim vce problemu bude, tim radeji se deti hlasi o slovo...:grinning:
takze timto ti preju otehotneni v nejvetsim schonu a nejlepe na schodech pri stehoani postele do osmeho patra:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
ehm, ehm....dekuju emi, to musi vyjit!:grinning:
10. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Obli díky... mě se ten bazén čím dál víc zamlouvá. To jsem zvědavá, co na to chlop.
10. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Jani, u nás jsou tady k tomuto účelu tři.. tak neříkej.. že u Vás.. v Ově nebude ani jeden :grinning:
10. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
10. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Jo, už jsem našla :slight_smile: bazének, kam chodíme na plavčo, se taky dá pronajmout pro uzavřenou společnost :slight_smile: zkusím ještě hledat dál :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jani, držím palce :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Sice pořádně nevím, pod čím to hledat, aby mi to našlo taky nějaké chobotničky jako u vás...
10. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
jani,nasla jsi neco?
11. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
U nás asi nic jako chobotničky nejsou, tak to vidím na bazén, kam chodíme na plavčo kojenců :slight_smile:

Jak se dnes máte? My jsme odvezli Kris k našim, ti jedou "k babičce" (rozuměj do baráku a na zahradu, kde moje babička bydlela), přivezou ji až večer, tak snad bude hodná :slight_smile: A my si užijem výročí svatby, chtěli jsme jít na letní koupák, ale je kvůli počasí zavřeno, tak jdem na krytý bazén, na procházku a do kina na coco chanel :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
my jsme doma a v pondeli si jdeme pro auticko :slight_smile:

gratuluju k vyroci svatby :wink:
11. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Díky :slight_smile:

Aer, četla jsem, že se rozhlížíš po projektantovi - jednoho mám doma :grinning:
11. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.