• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jojo, Jani, vim, Jarek se ma na co tesit:grinning:
11. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
Vzkážu :grinning: na copak se chystáte? :slight_smile:

My jsme si to dneska užili, nakonec jsme zašli na krytý bazén, na jídlo do Meka, pak jsme byli chvíli doma, a pak šli do kina. Malá prý byla celý den v pohodě, akorát když jsme přicházeli domů, slyšeli jsme, jak trochu řve, asi potřeba mléčné dávky :grinning: Jakto, že když je s cizíma, všici tvrdí, jaké je zlaté děcko, hraje si, leze, pohoda, a když je doma se mnou, většinou se mi sápe po triku? Jakto, že dneska vydržela celý den bez kojení a bez mlíka (neměla jsem odstříkáno) a když je doma se mnou, zdá se, že nevydrží ani půl hoďky? Přicucník můj :grinning:
11. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
jani, super, ze jste si to uzili :dizzy_face:
a s tim kojenim si hlavu nedelej, proste z tebe to mlicko citi a tak si aj castej vzpomene a navic vis jak musi byt prijemny pricucnout se k mamince? :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
autor
Poslední dobou si vzpomíná velmi často :grinning: doma už všecko probádané, nuda, ale přícuc se neomrzí, no :sweat_smile:

co nového?
11. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
jj, u nas bylo to samy nez mlicko prestalo chutnat :wink:
ach jo, musim jit, mejte se a krasnou dobrou noc :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
autor
Dobrou noc vám všem :slight_smile:
11. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
dobre ranicko vsem :slight_smile:
12. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
téda, sice až na třetí straně, ale je co dočítat :slight_smile:
Maji, na té fotce vypadáš hroozně mladě :grinning:
12. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
tan, na ktere fotce? :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
na té, kde má Tobík větší pupík než ty :slight_smile:
Je to docela zvláštní pocit, potkávat matky, 40ítky se stejně starými mimi :wink:

Dítě se z ničeho nic nerado koupe :frowning2: Vůbec nevím, co s tím
12. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
jo, především jsem zapomněla pogratulovat k úspěšnému UZV - srdíčku.. :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
dobré ráno, to zas byla noc... připadám si jako jeden velký dudlík, spala jsem dlouho, ale jsem nevyspaná :rolling_eyes: muž dudral, že v práci bude jak mumie :rolling_eyes:
13. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky holky,
tak uz mame nove auticko :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
say a jaké? gratuluju! což mi připomíná, ta sedící autošedačka je od roka?

Janey, já zas měla v noci děti dvě :grinning: Martínek se nám poněkud nalil, byla s ním velká sranda! "jdi si lehnout vedle, moc chrápeš, budíš malou" "jojo" "jdi" "jojo" "co jo, víš co máš dělat?" odpověď: velký smích... :grinning:
13. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
say, to je fajn :slight_smile:
tan, jo, sedící myslím od roka. Dvě děti :grinning:

Kris dnes poprvé snědla zeleninu, která nebyla rozmixovaná, nýbrž rozmačkaná, volejte sláva :grinning: když už nechtěla, plivala kousky kolem :grinning:
13. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
holky, je to zly, dnes na me zenska v galanterce poznala, ze su tehotna :sweat_smile:
jinak jani, gratulace :grinning:
13. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
maji :slight_smile: zde je janey :slight_smile:)

já sedím u aer v pokojíku, je mi ganz stydno pač kika jim rozmlátila čajovou misku, která borok byla moc nízko. po dlouhém hledání jsme ted našly fidorku (kika ji strčila do skříně mezi pyžama). Na obed se nám rozvařila rejže. Jinak se máme moc moc fajn a kvečeru jedem zas k nám :slight_smile:)
14. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Majo, to je drsné :grinning:

Zdravíme do Brna a jsme zvědavé, co naoplátku rozlmátí Aerin v Ostravě :grinning:
14. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
jee, vy se mate :slight_smile: normalne zavidim, ze bych to taky otocila do ovy? :grinning:
mx jsme cely dopoledne skladali krabicky na vysluzky a premerovali stoly v sokolovne, jestli tam narveme nasich 90 hostu tak jak chceme :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: otrava! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: kluci si ted sli lehnbout, tak asi pujdu sesivat vyvazky, dalsi moje "oblibena" cinnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
opět janey :slight_smile:

tan, dáme vědět :slight_smile:))

maji, já čtu vývažky a ptám se aer, cože to budeš sešívat :D klidně to otoč :slight_smile:
zkoušely jsme dát kiku do manducy i do šátku, manduca byla moc fajn, ale jak jsem zvyklá na alpino, něco jsme tam trochu asi nevychytaly. šátek byl maturita, kika byla někde u kolen :D
14. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Maji, kolik ještě dní zbývá?

My jsme s Verčou obě unavené, madam ale odmítá usnout..takže živoří, padá :angry: :angry: :angry: samozřejmě i na dlaždičky v kuchyni :frowning2: Byla jsem na poště vyzvednout 2balíčky z MMB- pláštěnku a moiru a pani, co posílala moiru mi přidala do balíčku dvě lízátka :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsme koupili nakonec peugeot 406 combi. eda se smeje ze je to jak minibus :grinning:. ale je krasny a ma to velky kufr,tam se mi narve kravin az pojedeme pryc :grinning:

jani,aer, tak to mate zabavu :grinning:. musi to byt fajn :slight_smile:

maji,fakt to na tobe poznala? :fearful:
14. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
tan,lizatka potesi vid? :slight_smile:

me mala po dlouhem boji taky konecne zabrala. je na ni vedro. chudatka malinky.
14. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Ahojte, tak od včerejška večera jsme obě v Ově. Je příšerný hyc, tak jsem navrhla, že bychom zašly na turkov (přírodní památka), že tam bude chladno. Jo, bylo - ale uprostřed je tam mokřad a málem nás sežrali komáři! Ty bestie se za náma rojily, my jsme málem běžely a pak to vzdaly a došly na tramvaj. V lese jsme byly tak patnáct minut. Naše další cesta vedla do klimatizovaného Futura, kde jsem v lékárně zakoupila fenistil gel za celých 139 Kč :sunglasses: Teď sedíme doma, kde je příjemné chladno. Nenávidím léto!!!!
15. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja leto miluju,ale bez komaru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Popíšu vám začátek dnešního dne:
Kika chtěla vstát dřív, tak jsem se musela z postele taky vybatolit dřív. Jakto, že má menší spánkovou potřebu než já?
A jak je nádherně samostatná, zabaví se sama! Vlezla pod počítač a po sto tisící shodila ten nesmysl, jak se do něho staví pevná linka (vidíte, jak úžasnou mám slovní zásobu?). Kdybyste k nám někdy chtěli volat na pevnou, ani to nezkoušejte, dávno ji nepoužíváme.
Pak odkvačila do pokoje a já si říkala, jak si krásně hraje. Když se mi ticho zdálo moc podezřelé, naběhla jsem tam. Hračky ležely bez povšimnutí, zato se bezostyšně přehrabovala v mé krabici se školními materiály, které potřebuju ke státnicím. který cvok je umístil tak nízko? A jakto, že už je tak šikovná a dokáže ji celkem složitě vyndat?
Zandala jsem krabici zpátky a vyndala zástupy plyšáků. A zase bylo ticho. Můj běh... tentokrát to odnesla stolní hra Česko. Hrála si s kartičkami. Všechny krabice jsem pečlivě uklidila a protože jsem fakt potřebovala u počítače něco dodělat, vzala jsem si ji na klín.
Jenže kousek vedle mě bylo máslo, které jsem si před chvíli mazala na chleba. Jo, jsem tak blbá a zapomněla jsem ho tu. Zatímco jsem tupě zírala do monitoru, ona ho popadla, po chvíli roztopila a pak rozmazala po stole. Je normální, že jsem si toho všimla až když byl stůl značně znehodnocen?
Teď chce zřejmě vlézt do trouby nebo mi tu pustit plyn. A to je teprv půl desáté ráno!
16. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Jani, preji vam krasny slunecny den!:grinning:
16. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Díky, třeba si zas vyjdem na nějakou procházku :grinning: :grinning: :grinning:
jak dlouho jste včera stáli v těch blažovicích? a co se vůbec stalo, porucha na trati?

Ty jo, příšerně mě svědí ty komáří kousance. Mám jich 17 :grinning: Ale nevím, co to udělalo, vždycky, jak mě kousnul komár, byl to prostě štípanec, ale teď se mi to rozlilo do takových velkých fleků, průměr tak 4-5 cenťáků a rekordman na pravé ruce má dokonce 10 cm! Jsou to takové tvrdé boule, co hřejou... :confounded: :confounded:
16. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
jani, takovy stipance znam, vubec ti to nezavidim :pensive: me svedi jak cert akorat ten na dlani, jinak dobry....tuk tuk :sweat_smile:

v Blazovicich jsme stali cca neco pres pul hodiny, pak jsme popojeli do Slatiny a tam uz jsme zustali...pruvodci rikala ze nas nechteji pustit do Brna, ze je to neprujezdny (kdesi uhodil blesk), vedle nas stal jeste jeden vlak (o hodinu dyl nez my), pak postavili takovy to znameni jako ze uz se pojede (to by ze me mel muj chot nadrazak-zabezpecovak radost jak se vyznam v jejich terminologii :grinning: ), jenze to bylo postaveny pro nakladni vlak do Malomeric...vsak co by se starali o lidi, ze :rolling_eyes: tak jsme tak cekali, cekali, az nakonec zacali slibovat, ze nas ta souprava doveze do Zidenic, jenze to uz bylo mirne po desate, tak jsme se na to s par lidma vybodli a sli na posledni bud na Starou osadu.
16. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Tož fajne cestování, no...
16. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.