• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes ockovani a kontrola a mame 8690 g
16. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
say, julinka je kus baby :grinning:

holky prekonala jsem se, kouknete do alba:slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
aer,to je nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no,taky na me dr se sestrickou koukali a pry ze kde beru tak kvalitni mliko kdyz jsem jak lunt a prsa nemam zadna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Say, tak bych řekla, že julča váží víc než kris a to bez srandy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak to vyrábíš? :grinning:
aer, nádhera!!!!
16. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
diky holky, ted jeste aby byl dobrej :sweat_smile:

jo a devcata, jeste jsem chtela napsat, ze Kikuska je uplne dokonaly, hodny, vesely a kraaaasny miminko! :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
jani, to nevim :sweat_smile:. ja mela 8 kg v roce :grinning:

to je dobre ze kika je pohodarka,to na nasi julce uz zacinam videt ze to bude pekna vzteklinka :sweat_smile:
16. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
a naucila se mi pit caj,ale jen po lzickach,flaska neni jeji kamaradka :sweat_smile:
dneska edik koupil nejaky hezky biocaj v lekarne,banan a jablko,tak jsem zvedava jak ji bude chutnat,uz ho ma uvareny :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
ahojky holky po dlouhe dobe jsem se na vas prisla podivat :slight_smile:
neco noveho?
16. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Ó aer, jsem poctěna... a ještě jednou se omlouvám za tu čajovou misku...

say, kdyby to nechtěla, nedělej si starosti, mimčo má dost i z kojení :slight_smile:

adel, my jsme staré konzervy, asi nic nového...
16. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
jani,ja ji ho davam jen ve vedrech,abych ji nemela permanentne na prsu. po lzickach ji to jde dobre,i sama otvira pusinku kdyz vidi lzicku :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Tak to jo :sweat_smile: Kika ji zavírá, když vidí lžičku. Ne, teď už jí jakž takž, ale že by každý den měla celé ovoce nebo skleničku ovoce a asi 200 gramů zeleniny, tak to ani náhodou. Dneska to bylo trochu ovoce a jinak kojím, kojím, kojím... blbý vedro :confounded:
16. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
no,uvidime jak ji bude chutnat ale treba zeleninka vis :grinning:
jani,jak to delas? kdyz ti nechce jist,tak ji pak dokojis? nebo proste nic?
a zacina se zeleninkou nebo kasickama na vecer?
16. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Já začínala se zeleninkou, teďka dáváme zeleninu k večeři.
Celkově to moc nehrotím. Je prostě hyc, ani já nemám hlad, takže když nechce jíst... tak ji prostě kojím. Nedělám to tak, že bych nedala prso a dvě hodiny ji nechala vztekat, aby měla hlad. Snažím se dávat zeleninovou porci, ovocnou a něco mléčného (jogurt sní vždycky), občas jáhlovou kaši k něčemu nebo mléčnou kaši,ale kolikrát se stane, že třeba má jen porci jogurtu a ovoce, nebo zeleninu a jogurt (jako ne dohromady :grinning:)
Nejlíp jí, když třeba přijdem z procházky, to jí vyhládne. :slight_smile:
16. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Sbíráme se a jedem k tchánovcům, maj prý pro nás meruňky. prý na snězení - takže tak tunu :slight_smile:
16. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
no,ja mam z tech prikrmu docela hruzu. a hlavne mi prijde ze to je nejaky slozity :sweat_smile:

tak si to uzijte :wink:

my jedeme zitra asi na tyden k edovo prarodicum do dubenek (k Jihlave),tak jsem na to zvedava
16. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
Dobré ráno, Kika dneska vstala už o půl osmé, tak jsem úplně hotová :grinning:
teďka jsem ji vážila a i s plínkou a vlněnýma svrchňákama má 8,5 kilo :grinning:
17. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
jezismarja, uz jenom osum dni, ted mi to doslo!!!!!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: su nervooooozniiii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
co bude za 8 dni maji?
17. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
reknes ANO?:D
18. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
maji :sweat_smile:
byla by sranda, říct ne :grinning: a pozorovat lidi kolem :grinning:
18. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
7 dniiiiiiii :astonished: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
6 dniiiiiiii :astonished: :astonished: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
emoooo, prestan me stresovat :grinning: :grinning: :grinning: boze, vzdyt ja budu az do smrti smutna :grinning:
19. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Maji, když jsou tobík i martin smutní, tak drž basu :grinning:

jdu spát, zrovna jsme dojeli :grinning:
20. črc 2009 v 00:03  • Odpověz
5dní? :slight_smile:

Představte si, známé se včera narodil chlapeček :grinning: ehm.. jsou veeeelmi v šoku, páč jim 5různých doktorů řeklo, že to bude holčička, takže s touto možností absolutně nepočítali... Joj, asi bude mít malýho bimbase..
20. črc 2009 v 06:49  • Odpověz
tanuki bez do haje:D:D:D:D
20. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky. Teď jsem tu delší dobu nebyla. neměla jsem moc náladu, tragicky mi zahynul bratránek, kterýho jsem měla moc ráda a docela blbě to nesu. Stalo se to před týdnem, v pátek byl pohřeb. Už se s tím docela smiřuju, že už nepřijede, ale je to pořád hodně těžký, zpočátku jsem si to absolutně nechtěla připustit, ani po tom pohřbu. Vše mi připadalo jako zlej sen, ze kterýho se chci probudit. Ono když zemře starej člověk, tak je to něco úplně jinýho, takovej člověk si užil života, má děti, vnoučata, takže může v klidu odejít, proto se tomu říká zaslouženej odpočinek, ale mladej kluk, kterýmu bylo 23 let, to je na mě opravdu moc. Bolí to moc, každej den brečím, ale musíme jít všichni dál.
20. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
anet, je mi to hrozne lito, drz se holka :pensive:
20. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Anet... to mě moc mrzí, hodně sil :pensive:
20. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
anetko uplne vim,jak se citis.
Posilam objeti :pensive:
20. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.