• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
koukam, ze tu je neveselo, anet moc me to mrzi :frowning2:
20. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
say, koukam, ze ma Julca tolik gramu co Tobik ve 14 mesicich :grinning:
20. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
anet, tak ať je tohle období co nejrychleji za Váma!

Emo, neboj, to přeci nemůže být tak časté :wink: ale jak se říká, že je ti to po porodu úplně jedno..tak teda šok první den přebil radost :sweat_smile: (máma, bába, předpokládám, že taťka byl spokojený:slight_smile: ) a s tou výbavičkou to musí být taky dobrý.. Jak je znám, tak mají hooodně holčičí věci.

Maji, těším se na fotky, já včera prolejzala své těhulkovské a svatební, a miminčí, ach jo, měla bych to už konečně nechat vyvolat..
21. črc 2009 v 01:14  • Odpověz
autor
Dobrý ráno, připadám si jak vytažená z pračky :confounded: zdály se mi nějaké divné sny :sweat_smile:

Já bych zas měla zařadit fotky do alba...
21. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
dobre ranko...boze uz ani ne 4 dny :confused: :confused: :confused: :confused:
21. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
kecam...4 dny, 3 hodiny a asi 50 minut :grinning:
21. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
já nevím, nejsi na svatbu moc mladá?
21. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
tanuki:grinning:
21. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
tan, asi jo :sweat_smile: mam jeste cas ju zrusit a par desetileti pockat??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Maji, určitě. v padesáti je ta ideální doba :slight_smile: u nás na slezsku by ti říkali staro ďyvka :grinning:
21. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Pěkné ráno :confounded: chjo, Kika začala ráno bantovat už v sedm, furt jsem ji přemlouvala ke spánku, ale nic, tak jsme vstaly. Sotva jsem ji přebalila a já se nějak dala dokupy, zas je nevrlá, bo chce asi spát :confounded: Já nevím, připadám si furt příšerně unavená, i když spím dost dlouho :frowning2: :frowning2:
22. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Holky děkuji za slova podpory. Je těžký tu skutečnost přijmout, ale musím (musíme všichni). Je hrozný, jak je to pořád kolem nás, každý den v tv, že někdo tragicky zahynul, ale nikoho nikdy nenapadne, že se to může stát někomu z jeho blízkých :frowning2: . Už je to víc jak týden a já to už jakž takž beru a připouštím si to, ale je to těžký. Pořád se cítím tak nějak divně vnitřně, jako že to přece nemůže být pravda... A nejvíc mě je líto jeho přítelkyně, chodili spolu už dlouho a plánovali společný bydlení, chudák holčina, byla úplně mimo, mě by to asi zabilo :frowning2: . A bohužel toto není první tragicky úmrtí v naší rodině, před šesti lety zahynul tragicky tetě (respektivě taťkově sestřenici) devítiletej vnuk. Už mi to na jednu rodinu přijde až až, myslím, že už jsme si "vybrali" a můžeme snad už konečně v klidu žít.
22. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Anet, přeju vám, aby už se vám všecky špatné události vyhnuly... :pensive:

A v těch zprávách toho je až moc, takových věcí...
22. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky, tak Sabrine asi praskla voda :fearful: jako doufam, ze to fakt nebyla voda, ale jen si treba ucurkla, ale ais spis ne:( uz je v nemocnici...
22. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
emi ona je 30tt? juj, tak drzim palce! :confused:
22. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
no 29 plus neco myslim...
22. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak snad to dobre dopadne :frowning2:
22. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
jej, tak ze drzim palce :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Emi, zrovna to čtu na slepičárně :pensive: držím moc palce...
22. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
jani, posli odkaz, at to nemusim hledat :wink:
22. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
22. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
holky,co tu ctu :fearful: :frowning2:

anet,to je mi hrozne lito :pensive:

emco,co sabrina? snad bude vsechno v poradku...

no,my byli na dovce u edovo prarodicu a museli se vratit driv kvuli julce. uz 15 dni nekakala :frowning2:. tak ted ma v sobe kus cipku a kdyz nepomuze,tak zitra mazeme k dr. doufam ze mi nerekne ze jsem spatna mama kdyz jsem to nechala tak dlouho :zipper_mouth: . ale na netu psali ze u kojenych deti to byva normalni ze nekolik dni nekakaji...
22. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
say, tak at to malé pomůže a máte co největší nálož :wink: já vždycky četla že 14 dnů je ještě v normě...
22. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Loučím se... je mi nějak blbě celý odpolodne :confounded:
22. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
say tak snad to pomuze....bobek, takove male brisko a tolik naloze...
sabrine vypatrali, ze nema pulku te vody...ale neotvira se, coz je podle me dobre. bud bude lezet az do porodu tam, nebo kdyz to bude blbe, tak ji porod vyvolaji treba hned zitra..popripade kdyz se bude male cpat na svet uz ted, nebudou mu branit...tak jsem to nejak pochopila.
22. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
emi,tak dej vedet jak jsou na tom a moc ji pozdravuj :wink:

jani,ja vim,ale je videt ze uz to neni nase julca :unamused: . jsem zvedava jak zitra dopadnem
22. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
kakali jsme :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
:slight_smile: to je super say, takze k doktorce zitra nemusite :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
ne ne,hura !!!

emco a co sabrina vubec ceka? :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: say gratuluju:grinning:
tobe na rajceti nejde to album cervenec:frowning2:
Julinka ma super naramky na rukou...:sweat_smile:
a cekaji nevi..nechteli vedet:slight_smile: my tajne tipujem zase kluka:grinning:
a male tam pry nakonec bude max 3 tydny...
22. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.