• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no, mam moznost rodit jinde, ale ne jak se tam dostat :sweat_smile:
pak mam moznost si zaplatit dobryho porodnika,ale 20 tisic nemame :unamused:
23. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
to je blby:frowning2:
23. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Say to je blbé, když máte jen jednu porodku takhle...
23. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
ted jsme se nasrala..jaky je muj sef imbecil..neskutecny...
23. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
co provedl?
23. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
to je na dlouho..buzerant jeden....tim vic me nasral, ze rekl jednomu kamosovi, ze jsem tehotna, ze na me vyjel minuly tyden, ze jsem se ptala kamosky co on jeho holka(byvala) a ze proc jsem se ptala....a on potom rekne tohle....
jako reknes to sefovi, protoze to je skoro povinnost a on to rika dalsim lidem, kterym je do toho hovno...fakn nemam naladu na gratulace k hovnu....
23. led 2009 ve 14:53  • Odpověz
aha, to me mrzi :pensive:
23. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
23. led 2009 ve 14:59  • Odpověz
fakt debil...reknes to sefovi a on to rozhlasi dal? snad tohle budu rikat ja, az bude vsechno jiste a nejhorsi za nama ne? :rolling_eyes:
fakt nechapu a nasral me tim tuplem, ze mi rikal, proc se ptam na nej a na tu jeho...ale on muze vsem rikat tohle...deil..uz se mi tam ani nechce...
23. led 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
pak že chlapi nejsou drbny...
23. led 2009 v 15:08  • Odpověz
23. led 2009 v 15:13  • Odpověz
no hlavne on je drbna jak svina a me bude rikat, ze se na ne nemam ptat..kdyby mi to nerekl nedavno, tak si reknu, ze to je debil, proc to vyklada..ale on udela uplne to same a to je zrejme v pohode....
takze ted mi budou lidi gratulovat a kdyz to nevyjde, tak za tyden rikat, ze je jim to lito?boze :rolling_eyes:
ted uz vim, ze bych se tam radsi kutalela s brichem, jen aby nebyl pripraveny na to, ze jsem tehotna...
hlavne to jsou lidi, kteri krouti hlavou, ze jsem tak mlada, co blbnu, takze do toho budu jeste vsechny posilat do prdele...:grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 15:13  • Odpověz
tak to jde rychle..uz to vi dalsi tri lidi.....:grinning: :grinning:
23. led 2009 v 15:23  • Odpověz
a to ti volaji, nebo co.....? :confused:
23. led 2009 v 15:25  • Odpověz
no..gratulujou mi...psali mi ted na icq... :rolling_eyes: a spolupracovnk nejvetsi magor uz se stara, jestli se budeme brat..nevim, jestli se chce najist nebo co....
23. led 2009 v 15:27  • Odpověz
ze by?:grinning:
emci a co jim na to teda rikas......? :unamused:
23. led 2009 v 15:29  • Odpověz
no nevim ted me jeste jedna holka "uklidila" tim, ze kdyz ztracim priznaky, tak ze je konec.... :confused: takze jim rikam, ze nevim o cem mluvi a ze nemam cas...
23. led 2009 v 15:31  • Odpověz
teda trocha taktu by neskodila, ne? :confused: prd na ne emci :pensive:
23. led 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
přesně tak, vykašli se na ně :rolling_eyes:
23. led 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Tak já jdu... zítra mi držte palce, jedem s Jarkem za mojí babičkou do domova důchodců, neviděla jsem ji delší dobu, protože předtím byla jinde a tam se s mimčama nemohlo... babča má sklerozu a alzheimera a já nevím, jesi mě vůbec pozná :pensive: docela se toho bojím...
23. led 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak drzim pesti, Jani, at to hezky zvladnete:wink:
23. led 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
díky :wink:
23. led 2009 v 15:53  • Odpověz
pustila jsem si orgasmicky porod a usla...:grinning:
23. led 2009 v 18:15  • Odpověz
MAJI tady mas v prostrizich kousky toho filmu (myslim,ze to bohate staci:slight_smile:)..jinak jsem uz ten odkaz nemohla najit, oni to nejak casto mazou tedka:slight_smile:

http://video.super.cz/supervidea/supervidea-doporucujeme?videoId=1911&page=2
23. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
Nazdárek holky. Včera jsem tu vůbec nebyla, jela jsem hned ráno do Brna a po zkoušce jsme byli s Vaškem koupit ty šaty. Nemohli jsme vůbec vybrat, nakonec jsme koupili tyto http://www.verino.cz/divci-saty-pradloveho-typu , ve skutečnosti vypadjí líp :sunglasses: , já se furt nemohla rozhodnout, taky 3 tis. mi přišlo moc, ale nakonec jsme je vzali. Zkoušela jsem si ještě tyto http://www.verino.cz/pouzdrove-minisaty-s-vazanim-za-krkem1 , taky nevypadaly špatně. A jedny se líbili mě, ale Vaškovi ne, tak jsem je ani nezkoušela.
A Vašek mě pěkně naštval. Holky, vy už budete mít všechny aspoň dvě děti a já teprve budu pracovat na prvním, prostě mi řekl, že nejdřív za tři roky a basta, přes to nejede vlak :angry: . Takže se mi první dítě narodí, když mi bude 27, to je hrozný, jestli vůbec, že jo, taky to nemusí jít... Doufám, že si to nějak rozmyslí, ale silně o tom pochybuju :cry: .
Tak já se jdu zase učit, už mi zbývají jen dvě.
24. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky, ty blaho vas docitat:slight_smile:

prezila jsem svoji smrt..jmenem chripka...vcera to bylo peklo, melem jsem skoncila na pohotovosti, ted jen lezim a dycham a kaslu jak stary dedek..teplota porad neustupuje a bojim se ze to chytne i prdola..:(

jinak zkousku mam za dve takze mi chybi posedni dve v unoru:slight_smile: hura

co vy co noveho?
24. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
kuk holky
25. led 2009 v 17:37  • Odpověz
je taky pekny mrtvo co?:slight_smile:
25. led 2009 v 18:25  • Odpověz
say: tak co uz mas sbalenou tu tasku?:slight_smile:)
25. led 2009 v 18:25  • Odpověz
uz vim, kde to vazne:slight_smile:

ema: odpociva, aby zitra vse dobre dopadlo, aeri pracujou na mimcu o stosest, maja je shoppingu s tobiskem, say premysli, zda ma vsechno sbaleno, janey hrajou carcassone a ucej to malou kiki:slight_smile:)))
25. led 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.