• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emco,ja vim,musim s tim neco udelat,dnes jsem chtrela nahrat nove fotky,ale asi nestihnu :frowning2:
dam to do poradku do konce tydne ju :slight_smile:

naramky? myslis ty faldy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
tak se na tom pracuje,ted pridavam nove fotky a jeste zaktualizuju cerven,cervenec,ale to uz asi dneska nestihnu
22. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
vyyyborne:grinning:
ja uz pomalu nevim, jak Julik vypada:slight_smile:
no ma trosink uzarezane naramky, no..:sweat_smile:
a jak se ti nosi v manduce?
uz je velika, ze??
ja se porad bojim, az bude dorik uplne malinkata..co s ni budu delat...?:sweat_smile:
22. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
to je vtipne, jak Julinka lezi s chlapama na posteli a tvari se uplne stejne jako oni:grinning:
22. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
tak fotky z mobilu mi nejdou dat do pc,musim rict zitra edovi.
v manduce se mi nosi skvele,lip nez kdyz byla malinka :slight_smile:
emi,neboj,instinkt ti to da a moc si toho uzivej,utece to jak voda. ja uz si to ani poradnu nevybavuju :frowning2:

jo,kdyby julca mela o 2 kg min,tak se nezlobim :grinning:
22. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
no ja uz se ted tesim, az budu zase tehotna...:grinning: hlavne jak si Filip hral na mladocha, ze decko jeste ne, jeste jsem NI NEPORODILA A UZ PLANUJE DALSI...:grinning:
sory

vy si uzivate ty vylety, to zavidim...! Filip jen pracuje a pracuje a pracuje a ja sama jaksi nikam nepujdu, ze..:grinning:
a velke auto taky zavidim:slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
ja bych dalsi taky hned :dizzy_face:

no,vylety jsou fajn,ale zas eda nema praci :frowning2:
22. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
jako od te doby co neco hledal? nebo jeste porad?
no to me taky netrklo, jakto, ze jste porad na cestach....
a ty mas ridicak?
22. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
ridicak mam ale neridim,mam ho jen na uvery :grinning: :grinning: :grinning:

bez prace je 3 mesice,hleda,ale nic neni :frowning2:. dela teda financniho poradce,ale zatim se nedari, co vydela,tak jde na pausal,takze nic :frowning2:
22. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
brisko mas uz krasne :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
a nemel pracovat v Praze? nebo se mi to mozna popletlo s nekym jinym....
bracha taky nemuze najit praci....on ma jedine stesti, ze by ho mamka doma nechala i do padesati...:grinning:
a z domu nejaka prace neni?
22. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
ne ne,v praze nic nemel. z domu jsme zatim nekoukali,ale je to tu bida :frowning2:
22. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
ja mam takove krive boulovate bricho:frowning2: vsichni maji takove kulicky a ja prd...:frowning2:
22. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
co neni muze byt :wink:

mas krasny,taky by se mi libilo :slight_smile:. uzivej si ho dokud muzes :slight_smile:
22. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
ja vim...ja fakt uz ted vim, jak moc mi bude chybet...:grinning:
neco jako kdyz chodis devet let na zakladku, stezujes si na ni a pak stejne posledni den brecis, ze uz to nikdy nebude...:grinning:
je mi uplne suprove, az na ty vedra...to se ale poti i Fil, tak sedim doma a cekam do vecera a pak se uzasne prochazi:slight_smile:
no ale uz se tesim na prochazky s kocarkem..:slight_smile:
mala uz ma i saty...snad je unosi..:grinning:
22. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
mas to za par,ale brisko pres leto bych nechtela,dava mi to zabrat i bez nej :grinning:

a jake mate jmeno pro pripadneho chlapecka?
22. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
no ...say...to kdybych vedela...:grinning:
puvodne to mel byt Šimon, ale ted ho ma kazdy...a nejak uz si nedokazu predstavit, ze fakt simon....tak patrame..a fakt nevim..:(
Adam konci na M....Matous Marysko tragedie, Matyas Marysko tragedie...:frowning2:
vy jste meli jake?
22. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
eduard
22. črc 2009 ve 23:40  • Odpověz
autor
čaute ženské :slight_smile: pomocí paralenu a ibalginu jsem přežila dnešní noc a vstávala až o půl 11 :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
jani copa?
Mně přijde, že Matyáše má teď kde kdo.. Em, vy máte citroenka, to je paráda :dizzy_face: opravujete si to sami? (on :grinning: ) Strašně jsem po něm toužila, když jsem byla mladší..teď toužím po ěnjakém tanku, který bych se nebála řídit..

Say, to je děs s tou prací teď :frowning2: Psala jsi něco o armádě, ne?

Dnes jsme byli na posvatební party na zahradě..já chci velkou rodinu! To bylo tak krásné.. Naše rodina je abs. nefungující, Martinova jo, ale je tam teď málo dětí a všichni jsou takový dominantní, musí být středem pozornosti :frowning2: tak to není taková sranda.
23. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Ale, je mi nějak děsně, vždycky ráno pohoda, ale ve dne, jak lítám za Kristýncem, je to horší... nějak mě bolí v krku a pak už i celé tělo. Teplotu mívám jen trochu. Nemám prasečí chřípku? :sweat_smile:

Musím vám napsat, čím se bavím poslední dny. Skoro každý den teď v týdnu jezdíme na jednu křesťanskou akci pod hory, sjíždějí se tam všecky generace a mraky lidí, pač tady je věřících fakt hodně. Mladí tam stanujou, starší jezdí autama... my tam dojíždíme na večer, kdy je koncert. Můj muž byl tak laskav, že mi dal oddech, takže já mám free, sedím většinou někde vepředu s kámošema, a on je vzadu s Kris v nosítku. Ona kouká a pak usne. Končí to tak o půl 11, to ji přendáme do sedačky, a doma do postele. Vím, že pro někoho by to bylo neakceptovatelné, že dítě má mít svůj režim, v osm večer v posteli, ale já jsem na druhou stranu ráda, že malé to nevadí a nemusím sedět jen doma. Ale kdo se strašně diví? Lidi kolem :grinning: neuběhne den, kdy by se aspoň pár lidí, at už babičky, střední generace nebo někdo z mladých, co má taky děti, nepodivil... "Božatečko... a co śpinkać, juž je po ośmej... dejtě jum kajśi do kočarku, at može śpinkać... já když jsem odsad v osm odjížděl, tak naše Emička už spala..." :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Jo a aer, všecko nejlepší k svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
jeee, Jani dik:grinning: Kikusce taky vse nej!:grinning:

jo a vzdycky me pobavi tvoje polsky vlozky:grinning:
24. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Díky, vyřídím :slight_smile: a to není polsky, nýbrž po naszymu - takový mišmaš :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
aha, tak pardoooon:grinning:
24. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
A co jinak, jak se vede? Jak vlastně dopadl weekend? :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
no, prezili jsme to:slight_smile: babicka sama o sobe by se dala zvladnout celkem v pohode, ale v kombinaci s tatinkem to bylo malem vrazedny, oni se proste nesnesou a reagujou prehnane na kazdy slovo toho druhyho
24. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Ale tak přežili jste, to je hlavní... a co babička a přestavba chalupy?
24. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
to jeste nevime, jedeme tam v nedeli...tak jsem hodne zvedava a bojim se, ze to neklapne:frowning2:
24. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Proč že to neklapne :frowning2:
24. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.