• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
to je hezky datum a uz budes davno zase ve forme..pokud nebude na ceste druhy :wink: jako prvni je nejdulezitejsi vybrat manzela, termin,misto, hudbu a fotografa...zbytek uz je v pohode :grinning:
27. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
manzela a termin mam...:grinning:
fotografa vlastne taky...a to je vsechno..prijde mi to jako nemozne to vsechno vychytat:frowning2:
27. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
neboj, taky jsem mela ze zacatku pocit, ze je toho tolik, ze nikdy nemuzu zvladnout vsechno :grinning:
27. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
a bylo videt bricho?:slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
jj, bylo, dost lidi si vsimlo a pak se chodili ptat, akorat tchanovcum to jaksi nedochazi... :sweat_smile:
28. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Maji :grinning: to je mazec, v 9. týdnu a lidi se choděj ptát :sweat_smile:

jinak dobré ráno :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
ahoj, kdy budou fotky???? :slight_smile:
Já jsem dělala 4dny před svatbou zkoušku z autoškoly a taky to šlo zvládnout :grinning:

Ale jedinou věc bych udělala jinak- na šaty bych šla kouknout do 5.avenue
28. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
tan, to si pamatuju :grinning:
Já bych udělala jinak spoustu věcí. zpětně to hodnotím jako moc tradiční a málo rebelantské :sweat_smile: a první chybou bylo blbé datum :confounded:
28. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
v čem blbé?
28. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
jé, koukám, že jsme předevčírem potkali v busu dítko v Ergo sport. A já si říkala, že to bude asi nějaké oldscoolový předchůdce ergonomických nosítek :sweat_smile: ty jo, to jsem se teda hodně sekla
28. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
jani, ono je to hrozny, ale ja vypadam fakt jak na konci aspon tretiho mesica :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
no, v tom, že to bylo 7.7.2007. Mě to napadlo rok a půl předem, fajn datum, to by se hodilo. Nenapadlo mě, že bude mít svatbu snad půlka republiky! Začali jsme zařizovat dost brzo a i tak jsme nemohli sehnat kameru, fotografa, restauraci, pečení koláčků... :confounded: nakonec se to jakž takž povedlo, ale...
kameru jsme nesehnali, tak se nabídli známý od tchána. příšerné.lepší video bych snad natočila já...
restaurace - nic moc, představovala jsem si daleko lepší místo...
koláčky - paní už neměla moc volno, takže jsme jich dostali společně 1050 a nazdar... tchánovci si vzali 750, protože museli podělit snad půlku dědiny, no a já málem nemohla dát svým dobrým kamarádům, protože prostě nebylo...
nemluvě o tom, že pár skvělých lidí se nemohlo dostavit, protože měl svatbu někdo jiný, bližší. Třeba mému dobrému kamarádovi, který by určo přišel, se vdávala ségra...
změnila bych dorty, svatební menu, tu restauraci, možná organizaci celého dne...
Ale bylo to fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Maji, těším se, až tě břuchatou uvidím :dizzy_face: :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
hm, jani, ja bych si takovydle datum nevybrala :sweat_smile: na nasi svatbe bych zmenila akorat agenturu na vyzdobu zamku (nebylo nic na cem jsme se dohodli) a oddavajici, ktera byla priserna a mluvila tak potichu, ze ji rozumely prvni dve rady a dal ani tuk :sweat_smile: ale jinak jsme teda meli stesti na lidi, DJ super, fotograf bozi, dort nadhernej, kytky super, jidlo vyborny... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Maji, já už příště taky ne :grinning: fakt mi nějak nedošlo, co se z toho vyvine :grinning:

Jako možná to teď zní, že vidím na svatbě jen to špatné, ale ne, bylo to fajn, a já zas nejsem z těch, co celý život sní, jak se v bílém šine k oltáři :sweat_smile: pro mě to prostě bylo říct před lidma a před Bohem že k sobě patříme a nejvíc jsem se těšila na to, že se sestěhujem a budem už jen sami dva :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
njn, to je pech, ale dopadlo to dobře :grinning: hlavně, že to třeba nebylo 8.8.2008, to by tu třeba nebyla Kikuše :sunglasses:

Musím se Vám svěřit, co se mi dneska stalo..V. v noci dost hulákala, tak jsem se rozhodla, že ráno nebudu vstávat a nešla jsem na praxi :confused: a rozhodla se věnovat dnešek debordelizaci bytu.. dítě jsem odložila k babičce, tak nesmím vysedávat u PC :grinning: Jo, Jani, jsme v té fázi, jak jsi popisovala - dítě všude hrozně leze, stoupá, zároveň stále leze za mnou, stoupá si o mě, chce nosit..je to paráda :grinning:
28. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Heh, 8.8. jsem chodila jak kachna v porodce a s babama jsme brečely u telky, pač spadl most na ten Comenius ve Studénce...
Mmch dneska jsem měla termín :grinning:
Malá v noci taky nebyla k vydržení, nejhorší je, že já si pak ráno připadám, jako bych vůbec nespala :pensive: takže s tou praxí chápu.
Včera jsem na plavču kecala s mamčou, co jí malý začal chodit v 10. měsících. No potěš :grinning:
28. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
jeste ze mam inteligentni dite ktery se do chozeni nezene :grinning:
28. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
maji tak tak :grinning: správně jsme si je vychovaly... :grinning: :grinning: :grinning:
zrovna přemýšlím jesi už malé koupit nějaké capáčky...
28. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky,
předně gratuluju Maji k titulu (paní :wink: ). A taky myslím na Sabs a držím palce, ať vše vyjde nejlíp jak má.
Jinak my měli o víkendu hody, tak jsem mohla aspoň trochu vypnout a myslet na něco pozitivního, respektive nemyslet na to negativní :unamused: :frowning2: ... Akorát v pátek celej večer pršelo, ale lidi tancovali jak pominutí, v tom dešti, no já byla asi málo opilá... ale na plac jedině s deštníkem, přece nezmoknu, že :sweat_smile: . A v sobotu už naštěstí nepršelo, ale ochladilo se, takže v noci to nebylo zrovna příjemný.
A jinak mi dnes došla pozvánka k výběrovýmu řízení, mám radost, že už se aspoň něco děje a ne jen, že posílám pořád životopisy a nic :slight_smile: . Jen se akorát musím naučit zákony, který požadují, mám na to týden, takže jakoby zkouška :sunglasses: .
A k tomu chození, je to fakt hrozně individuální, ségřina malá začala taky tak v deseti jedenácti měsících (ale to pouze kolem postýlky), no a těsně před prvním rokem už chodila sama, pomalinku a teď má 1 a dva měsíce a lítá jak drak, je to síla ju hlídat :sweat_smile: .
28. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Anet, fajn, že jsi o hodech mohla vypnout a přeju hodně štěstí u výběrovýho...

Já se děsím, čím víc bude malá šikovnější, tím dál došáhne a pak už nebude kam dávat věci, o které bych nerada přišla, knihy, věci ke státnicím... asi se pak budem muset odstěhovat :grinning:
28. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
kdyby jí to unavilo a spala v noci, tak ať klidně chodí :wink:
28. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
tan jen jestli to není blahá naděje, kolikrát jsem četla až bude aktivnější / až bude lozit / až to..., tak padne do postele a bude spát jak zabitá. a furt nic :grinning:
28. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
spíš spadne z postele :grinning:
28. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
:grinning: Naštěstí už umí z postele slézat sama, výška 41 cenťáků plus kousek matrace a ještě taková podložka na matraci. už to vychytala, předtím to vždycky byla jen rána a pláč, když se o to pokusila, ale teď už na to přišla, tak jsem ráda :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Zdar ženy, taky vám trvá sbalit se někam takovou dobu? já čekám kámošku, která tu u nás i přespí, plánovaly jsme, že dnes dopo dojede, něco podniknem, zítra taky... v 9 ráno už psala, jaké víno má vzít...furt nejde... no a nakonec že se dovalí až ve 4 a jak ji znám, přijede s kufrem :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
jezismarja ja su spatnamatka, decko mi tu tlaci bobky od morcete a ja si toho nevsimla :grinning: ale chutnaly... :sweat_smile:
30. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Smáčo :grinning: :grinning:
Dneska jdem do zoo, jupí :dizzy_face:
30. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
jeee,do zoo :dizzy_face: to my si jdeme odpoledne sednout s tehulema z Olomouce na kaficko, taky uz se tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Tak si to pěkně užij :wink:
30. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
ty taky :slight_smile: kdy ze ma kika rok?
30. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.