• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
tak jsme ze zoo zpátky a jedem na koupák, juchůůůů :sweat_smile:
Kika je 6.8.
30. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
a jak se bude nakonec slavit?

Předevčírem se mi zdálo, že rodím :grinning: naprosto blbě teda.. nechala jsem si kamarádkou (profesionálně) protrhnout blány!? :confused: ale kontrakce přestaly, tak jsem začala řešit-co když to vůbec není porod, ale jen poslíčci a budou mi to ted vyvolávat :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Už mi to fakt leze na mozek, všude se řeší porody :wink:
30. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
holky,nam se rozbil kocar :rolling_eyes:
31. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
jak rozbil say? to je blby:frowning2:
31. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
tan, asi zajdem na bazén nebo do zoo a pak nějaké mini obžerstvení u nás, žádná svíčková, žádné restaurace :sweat_smile:

say, co se s ním stalo? :confused:
31. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
z niceho nic se zacal blbe vozit a takovy zvuk,tak koukame a to jedno predni kolecko se tam divne hybalo,jako by melo kazdou chvili upadnout. tak jsme hned jeli domu a dali to reklamovat. jenze na to maji mesic. tak si zvykam na tenhle co nam pujcili,ale teda,moc parady neudelame . predni otocka jsou napevno, nehoupe, je to sportak,bez ty vlozny tasky,julca se tam stejne prd vejde. jde jen leh nebo jen sed,mezi nic neni a vzhledove taky bida :frowning2:
31. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Say to je škoda... měsíc na opravu je teda dost dlouhá doba...

Ráno jsme opici vytáhli klíště, tak snad to nic nebude..
1. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
tak abysme si nedelali ostudu,tak jsem letela koupit golfky:
http://www.nej-kocarky.cz/graco-mirage-plus-s-tackem-a-nanoznikem-2009/
1. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my uz mame termin:slight_smile: termin je v utery tak jsem zvedava co a jak:slight_smile: bojim se, jsem desnej srab:slight_smile:

say: ty blaho mala uz je peknej kousek...to to leti:slight_smile:
1. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
sabs tak drzime s V. vsechny palce co mame, urcite se potom ozvi! :dizzy_face: a koukam, ze zase klucik :dizzy_face:
1. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
sabs taky držíme palce :slight_smile: vida, bude mít narozky skoro jako Kikuše :slight_smile: nechtěl by ještě dva dny počkat? :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky, muzu se k vam pridat? Asi jsem tehu, od vcerejska mam pozitivni testiky pristi tyden jdu k doktorovi na krev :slight_smile: je mi 20, s manzelem se nam zadarilo na poprve az jsme z toho prekvapeni :grinning: :slight_smile:
2. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
terezka ahojky a moc gratuluju :dizzy_face:

sabs,tak at to klapne,pujdes cisarem nebo normalne? Moc drzim palce a gratuluju k druhemu klucikovi :slight_smile:
2. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
sayast ahojky, moc me tesi a dekuju :slight_smile:
2. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
terezko vitej a taky gratuluju, drzim pesti at je vse ok:wink:
2. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
aerin ahojky, dekuju moc, tesi me :slight_smile:
2. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
terezko ahoj, konečně zase někdo nový, vítej zde a prozraď nám o sobě ještě víc :wink:
a gratulujem :wink: :wink:
2. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahoj janey, moc me tesi :slight_smile: mam kratce po svatbe, brali jsme se v cervnu, manzelovi je 26. Odmaturovala jsem tento rok, mela jsem to o rok posunute kvuli prestupu na jinou skolu. Od rijna me ceka kombinovane studium na UK + normalne pracuju. Po mimcu oba touzime :slight_smile: aktualne nas nejvice zamestnava baracek, ktery davame dohromady, ale uz finishujeme :slight_smile: p.s. mas nadhernou holcicku :slight_smile:
2. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Díky, je to taková dračice momentálně :grinning:
tak to rozšiřuješ naše studentské řady :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
nazdarek holky,tak jsme doma z dovolene :slight_smile:
terez. ahoj, po dlouhe dobe jsme se zase potkali, tentokrat uz na jinem webu
3. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
ady ahoj a jaka byla dovca? povidej, prehanej:slight_smile:
3. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
janey a co studujes ty? :slight_smile:
adel ahojky jj :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
adél chcem podrobnosti, kde, kdy, proč, s kým, jak :grinning: :grinning:
terez já studuju žurnalistiku a mezinárodní vztahy v brně :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
je to je supr to by me taky bavilo :slight_smile: ja budu zacinat humanitni vzdelanost, takze historie, psychologie a tak, proste humanitni veci, nejsem na matiku..resp. na matiku jsem uplne tupa :grinning: a jak to zvladas spolecne s mimcem? mas taky kombinovane nebo denni?
3. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
byli jsme v Italii Catollica :slight_smile:
pocasi bylo prekrasne,cely tyden ani mracek, voda teploucka fakt uzasne :slight_smile:
hotel jsme meli kousicek od plaze,privezli jsme plny kufr darku :slight_smile: taky jsme si koupili Italsky kavovarek a kaficko z nej je uplne uzasne :- ) vcera jsme si ho s nasima uvarili a je fakt super.
No a co se tyce potomka :slight_smile: rikala jsme uz aerin :slight_smile: oficialne se o miminko nesnazime, ale ted jsme si fakt pozor nedavali, tak treba jsme si privezli Itala :grinning:
no uvidime teplotu si nemerim, jen dnes pro kontrolu a jen 36,9 :frowning2: takze spis pocitam s tim, ze mrcha prijde co nevidet.
3. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
adel to muselo byt uuuzasny :dizzy_face: nekdy se pozvu na to kafco, jo?:grinning:
a 36,9, to je malo? :grinning:
3. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
je a adelko, kdyz je tu nekdo, kdo to oceni, koukni! http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=6 to snad ani neni mozny, abych zniceho nic mela ovu 16DC, co? :sweat_smile:
3. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Já mám denní, ale my máme málo povinných předmětů a hodně volitelných, takže jsem volila ty, na které jsem nemusela chodit :grinning: no a minulý semestr jsem do školy jezdila jednou týdně, teď uvidím...

adélko to zní skvěle :slight_smile: tak třeba z neoficiálního snažení něco vzejde :wink: :wink:
3. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
jj urcite, napisu hned jak budu v Brne, ted je to zase komplikovane s m. praci jede zitra opet do Rakouska a ja nechci byt doma sama, tak jsem zustala u nasich.
36,9 je docela malo :frowning2: uvidim zitra ...
a co tvuj grafik ?
3. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
o par prispevku vys je odkaz, tak kukni:slight_smile:
3. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.