• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Aer, už jsem taky vlastně viděla, gratuluju :slight_smile: a je po starostech, co s ovu na praxi :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
janey to sis zvolila dobre :grinning: to je nejlepsi tyhle predmety :grinning: ja to budu mit tak, ze 5x do semestru tam pojedu, je to vzdycky nedele od 9:00 do 16:00 coz jeste jde, cekala jsem ze tam budu tvrdnout treba od 8:00 do 19:00 to bych asi utekla :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Tak to máš fajn :slight_smile: já jsem o kombinovaném přemýšlela, ale třeba na žurně je kombinované o ničem, tak jsem se udržela na denním :grinning:
3. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
jani, neni, ted si muzu byt jista, ze pristi ovu bude na praxi :grinning: (pokud se ovsem nevratim k obligatnim 33DC :rolling_eyes: )
3. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
ale takhle to mas dobry :slight_smile: jsem zvedava jak mi to pujde s mimcem, ale zase budu mit alespon dobry pocit, ze neco delam, ze jen nesedim doma, takze jsem do toho sla :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Jo tak :confounded: ale tenhle cyklus vypadá ukázkově, ne? :slight_smile:

V pátek kámoš slavil narozky a přinesl nám roládu, co pekla jeho babča. Typické těsto, tuna máslového krému... bylo mi těžko ještě několik hodin potom... tímto tě, aer, moc pěkně prosím, zda bys mi neposkytla recept na ten tvůj skvělý dort, cos nedávno dělala vaškovi. Protože Kičina oslava se blíží a při pomyšlení na nějaké složité dorty typu "roláda mirkovy babky" se mi zvedá žolundek :grinning:
a recept na sušenky snad mám...
3. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
terez, já to považuju za ideální skloubení :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
ja taky, tak snad to budu zvladat stejne dobre jako ty :slight_smile:
musim padit neco delat, tak zatim ahojky :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
No, já si nepřipadám jako skvělý student :pensive: a jak se budu učit na státnice, opravdu nevím :pensive:
3. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
jaky susenky? :confused:

myslis ten nepeceny, co jsem mela v albu? nemuzu ten recept najit, ale bylo to nejak takhle:
uslehat smetanu ke slehani, vmichat dve zakysany smetany, asi nejakej cukr.... :sweat_smile: myslim, ze jsem tam taky dala kuru a stavu z citronu...no a pak jsem do toho nalamala spoustu piskotu aby to melo spravnou konzistenci, to poznas...do misy jsem dala vrstvu tehle slichty, pak ovoce, pak zas slicht a navrch jsem to ozdobila

ale: vetsina lidi to dela spis tak, ze do toho piskoty nelame, ale da vrstvu piskotu, vrstvu kremu, vrstvu ovoce...
tip: takhle to moc nestuhne, nema tam co ztuhnout, takze muzes zapomenout na to, ze bys to krajela na platky jako dort, spis to lzickou nakydas do misky :sweat_smile: my jinak delame "piskotak" tak, ze smichame dve zakysany smetany s cokoladou na vareni rozehratou s maslem - coko sama o sobe kdyz vychladne ztuhne, takze pak to je samozrejme ztuhly :grinning: takze pokud chces vzhlednejsi, udelej nejakou cokoladovou variantu:slight_smile: ja osobne mam fakt radsi jenom tu zakys. smetanu s cokoladou, mnam :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
jo a do toho cokoladovyho piskotaku taky lamu piskoty, to jsem zapomnela napsat, jsem trubka:slight_smile:
3. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Díky, něco už z toho splácám :grinning: ty sušenky jsem myslela ty pomerančovo-čokoládový :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
aer. my ten dortik delame taky,ale v malem, treba jen do misek ke snidani a piskoty taky nedrobime :slight_smile: je to mnamka, budu muset vyzkouset i ten tvuj recept s cokoladou, ten se mi moc libi :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
stejně to bude hlavně pro nás starce, Kika dostane nějakou okuchanou verzi, to ovoce... a možná piškot :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
no ja je nedrobim jako uplne na padrt:grinning: lamu je tak na ctvrtiny:slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky,tak zitra v devet rano me to ceka,tak drzte palce a ve stredu napisu
3. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
sabs myslim na vas :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:, zdravím nověpříchozí Terez :sunglasses:
Sabs tobě přeju hodně štěstí na ten zítřek :dizzy_face: .
Holky teda vám se vyhnuly ty pohromy, co teď byly? Nám samozřejmě ne :unamused: . Včera jsem ani nestihla dojít domů, protože přišla smršť a netroufla jsem si jít. Během několi vteřin došela nějaký fujavice a vyply pouliční světla, no hnus, fakt jsem se bála, kdybych byla aspoň doma a né venku :confused: . No a ráno nás čekala překvápko, popadali nám křidlice ze střechy, tak Vašek ani nejel do práce a spravovali jsme střechu. Taky odlítl kus eternitové střechy z přístřešku pro dřevo a přeletěl celej dvůr a doletěl až pod okna k baráku. Pytle s prosem přeletěli barák a váleli se po ulici, no a samozřejmě i na zahrádce se vítr vyřádil, zlomil rajče :cry: . Už mě ty katastrofy fakt nebaví :frowning2: .
3. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahoj anett, moc diky za prijeti :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
dobre rano holky hlasim,ze dnesni teplota byla 37,0 :sweat_smile:
4. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
4. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
sabs držíme palce!

anet, to je mi líto... nám se to vyhlo, pořád tu máme hnusný hyc...
adél, no vida :sweat_smile: aer, vypadá to dost dobře :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
vidis anetko, zapomnela jsem ragovat :sweat_smile: je to fakt k vzteku, vubec vam to nezavidim:frowning2: my jsme to odnesli jenom zatopenyma sklepama, zahrada je kupodivu celkem v pohode (asi, ja se o ni moc nezajimam....uz nejsou jahody :grinning: ) snad uz vas zadny dalsi nestesti nepotka:frowning2:
4. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
aer, to bude tehu :slight_smile:
ja nevim kolikaty dpo jsem ale pravdepodobne 10DPO, mozna i vic :grinning:
4. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
adel,tak drzim palce :dizzy_face:
ja si moc velky nadeje nedelam....navic ten sexik 14DC, ktery by mohl byt oplodnovaci byl cca 6, 7 hodin po tom spermiu, takze....kdovi, jestli byla nejaka munice :sweat_smile:
4. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
no a pak dalsi vec je...ze po ovulce mi zacal jakysi vytok, ciste bily, trochu hrudkovaty a naprosto bez zapachu, asi den to i trosku svedilo, pak uz ne a i toho vytoku uz ubyva....vubec nevim co to, na mykozy netrpim (mela jsem asi dvakrat a to to vzdycky i trochu zapachalo a palilo mnohem vic a dyl), treba ani ovulka nebyla a tohle muze za ty zvyseny teploty:frowning2:
4. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
aer možná nějaký náznak kvasinek... ale to snad za zvýšené teploty nemůže :wink:
4. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
aer s tim se nestresuj, holky na mykozy trpi i behem tehotenstvi.
Ja si taky moc nadeji nedelam, ale pocit je to krasny :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
adél pravdu díš :angry: po porodu ale zmizly samy od sebe :grinning:
4. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
jani, ja nemusim byt ani tehotna a trpim na to porad. Ted si ale nemuzu stezovat od zimy je klid :slight_smile: a pomohl mi na to ten candivac.
4. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.