• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Adél, já taky, objevily se mi tak před třema rokama... a pronásledovaly mě až do konce těhu..
4. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
fakt humus, ale je to krasny pocit,kdyz je chvilku klid,co ? :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
sabs,moc drzim palce

anet,vy ted mate opravdu smulu :pensive:

adelko,ahojky,tak ze by male adelkatko? :slight_smile:

aer,treba uz to bude jen dobry :slight_smile:

ja mela mykozu asi 2x, v tehu nic, ale teda,nemusela bych to mit znovu :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Adél, to je fakt...

No mě urve, dala jsem Kris na okoukání moji peněženku, je taková pseudo plyšová, a já si tu zasvěceně něco četla. po chvíli na ni kouknu... a ona ji otevřela a ožužlává mi isic, řidičák, kartu z pojišťovny :grinning: už je nějaká chytřejší než myslím :grinning:
4. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
say, mozna, bylo by to krasne, ale jak rikam, moc nadeji tomu nedavam :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
tak Samer uz je na svete:slight_smile: pry neni ani moc pomuchlany a docela veliky...:slight_smile:
4. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
jeeee, tak gratulace :dizzy_face:
4. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
juu gratulace :dizzy_face:
4. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
taky gratulace :dizzy_face:
4. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Home alone...
přemýšlím, jestli si dát nohy nahoru, nalít kofolu a pustit četnické humoresky, nebo žehlit, vyrábět sliz a papírovat :confused:
4. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
byla bych pro prvni variantu Jani:wink:
4. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
No jo, jenže to jsem dělala skoro celý den :grinning: nějak mě to chytlo, a Kika je naštěstí teď takový samostatňouš, rozebírala tu cdčka, zkoumala kelímky od jogurtu, zkrátka vše, co by jí zodpovědná matka zabavila, a já měla veget :grinning: a žehlení je jedna z věcí, které s ní dělat nemůžu.., ach jo, kdyby se mi tak chtělo, jak se mi nechce :sweat_smile:
4. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
ještě si musím založit ing konto, tak jdu na to :sweat_smile:

a propos, aer, co babička :wink:
4. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
no vypada to nadejne, ale jeste neni ruka v rukavu:slight_smile:
4. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
A už ses nějak zajímala o tu hypotéku? Já o tom vím teda prd, ale nedávno jsem se o tom se známýma bavila a ti že je to marné, že když má člověk malé příjmy a nemá čím ručit, tak mu ji nikdo nedá :confounded: to by mě zajímalo, čím jednou budem ručit my :confused:
4. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
no my asi budeme rucit tou casti baraku, co na me babi napise
4. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Takže ti jakoby věnuje část starého baráku, kterým budeš ručit, a až se přistaví, bude to přistavené jakoby tvoje? Když je to ta ideální část... ty jo, mluvím jak hotentot :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
no...asi tak nejak, no:sweat_smile:
4. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Jo, rozumím tomu :grinning: :grinning:

dit-moi, co musíš splňovat, aby ti dali hypo?
4. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
ja jeste poradne nevim:grinning: no nesmis byt v registru neplaticu, musis mit plat na to, aby to vyslo na tvoje ziv. minimum (dospela osoba 7000, dite 3000), vsechny tvoje pohledavky (splatky...) a spocitanou splatku te hypoteky....no a asi musis teda mit cim rucit nebo mit rucitele (to je myslim az kdyz chces vic nez pul melcka) a musis mit asi projekt nebo vybranou nemovitost...nevim, taky je to asi u kazdyho ustavu trochu jiny...
4. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Jaks přišla na to životní minimum, že je 7000? :confused: :confused: životní minimum je 3126 kachen, životní minimum celé naší rodiny je 6730.
4. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
no tak nevim, jestli je to zivotni minimum nebo co to je, ale tuhle castku nam rekl fin.poradce...tak nevim...
4. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
to se ho teda musim zitra zeptat...
4. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
normálně když zadáš do vyhledávače životní minimum, vyjede ti x kalkulaček který ti ho spočítaj...
4. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Představ si pak, jaký by bylo životní minimum takové cikánské rodiny s 10 dětmi...
10 x 3000 + 2 x 7000 = 44 000, hmm, to bychom se na těch daních už asi fakt nedoplatili :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
no vsak rikam, ze to asi teda nebude ziv. minimum, ale on nam rekl, ze s touhle castkou ta banka pri zadani o hypo pocita
4. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsme cely den s kamoskou na toto tema debatovali...
vidim,ze nas hypo ceka vsechny
4. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
jojo, na nejakych peknych 35 let:frowning2:
4. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Já furt doufám, že se mi nějak podaří vyhnout se jí... záleží na tom, jestli se pak rozhodneme pro byt (to bychom snad zvládli s nějakou mini hypotékou), nebo něco postavit, i když dneska už jsou byty sakra drahé...
My máme naštěstí "našetřeno" něco ze stavebka... ale asi jo, čeká nás to, i když doufám, že vaz nám to nezlomí...
4. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
no my jsme to dneska pocitali a vyjde nam to snad na 10 let
Aer budete stavet?
4. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.