• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tak to se mate....

adel, jeste nevime, teoreticky mame moznost delat u babi podkrovi
4. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
a babicka bydli v Brne?
4. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
nebydli, je to nejakych 35km od Brna
4. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
aha tak to je super :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
no...asi jo....:slight_smile: ale jeste neni vubec nic jisty
4. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
no my jsme na tom podobne, chteli jsme v Brne zustat tri roky, ale na dovolene jsme se domluvili na tom,ze miminko proste chceme tim padem budeme chtit i sve zazemi a ne podnajem.tkaze chceme do roka koupit nejaky starsi RD a doopravit si ho, tady na zlinsku se daji sehnat krasne RD zrekontruovane za milion, jen jestli se to podari,no :frowning2:
4. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
joj, tak to je kapku jinsi cena nez u nas :sweat_smile:
4. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
jj divali jsme se taky po RD u Brna a tam se to vazne neda...
4. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
adél tak to je fakt dobrá cena... já si připadám jak cvok, ale my asi budem v podnájmu ještě dost dlouho...
4. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Jani, my pokud nam neklapne ta babi taky, hoooodne dlouho...
4. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Ach jo, omlouvám se, že odbočím od tématu a zas se rozkecám, ale potřebuju to ze sebe dostat:
v neděli budeme mít tu Kristýnčinu oslavu. Nakonec teda mají přijet naši, tchánovci a švagrovci a udělali jsme to tak, že v 1 sraz u nás, půjde se na bazén, aby si to kristýnka užila, ostatní snad taky, jestli bude hyc, všichni to snad jen uvítají. A pak bude něco menšího u nás, nějaké jídlo, pokec a tak.
No a tak jsme to všem ohlásili. Tchánovci pořád sice doufali, že to bude u nich, ale řekli jsme, že sraz v 1 u nás. A oni že ne, že v půl druhé, že nestihnou udělat oběd. Tak jsem řekla, že V JEDNU! to je takový problém, udělat oběd dřív, nebo co?
No a dneska se k nim Jarek s malou stavoval, no a hádejte co? Že na jednu to je blbé, nestihnou poobědvat, a že budou celé odpoledne pryč, a co bude s babinou (jarkovou)? (Babička by tu k nám nedolezla, na bazén to asi nepřipadá v úvahu a tak jsme se dohodli, že to uděláme pak s ní extra, až tam budem. No a prý že se bojí sama doma, celé odpoledne budou pryč, a co jí řeknou?)
Mě omyje! Když jedou někam na návštěvu, nebo nedávno byli celý den pryč, to nevadilo, že je sama, a najedou to na pár hodin vadí? To nevadí, že jedou na dovolenou a ji šoupnou na tu dobu do domova důchodců, ale teď, když má vnučka narozeniny, to vadí? Já nechcu prababči vyšachovat, ale ani moje tu nebude, to přece nejde, aby se oslava líbila 80leté babce i miminu a my jsme to chtěli udělat hlavně tak, aby se to líbilo malé, vždyt jsou to její první narozeniny... I kdyby to bylo u nich, stejně by tam ta babina moc nebyla nebo jo, ale mlčela by a stejně se nudila.
Mě to tak neskutečně s... a je mi to líto :cry: :cry: :cry: sorry za elaborát a asi jsem to napsala tak, že to nejde pochopit...
4. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
jani uplne te chapu a prijde mi,ze ta tchyne ma nejaky komplex nebo co, uz jsi sem o ni nekolikrat psala, to vam musi porad delat nejake problemy a komplikovat uz naplanovane veci?
Asi potrebuje aby se vsechno tocilo kolem ni nebo ja to jinak nechapu,pravdepodobne odmita jit na tu oslavu v 1 protoze jsi to tak naplanovala ty a ona to chtela u nich a kdyz ne u nich tak aspon o pul druhe...
ty jo jsi fakt chudatko, musi to byt kumst.
Nebo si udelejte oslavu bez nich a hotovo .-)
4. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
jani mrzi me ze se musis s tchyni porad o neco prat:frowning2:
4. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Nejradši bych to fakt udělala bez nich... jenže ted už to nejde, jsou pozvaní.... nejlepší je, jak jim najednou jde o babinu, kdybyste je někdy viděly, vrčí na sebe jak psi, vžycky když jsme u nich, celou dobu... tedy oni vrčí a babina je zticha, neříkám, že to s ní nebylo nebo není těžké, ale takový zájem bych najednou fakt nečekala...
A nejlepší hláška byla ta, že chudák babina tam bude sama, protože pavlínka ji pozvala až na šesnáctého! Pavlínka je její další vnučka, ta, co koupe a uspává už v sedm a tudíž je dobrá matka, narozdíl ode mne! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to jako máme přesunout oslavu, aby babina byla u pavlínky?
štve mě to všecko... vrčím i po mužovi a on za to chudák nemůže. kdyby tak uměl bouchnout do stolu...
4. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
dobre rano holky, tak hlasim, ze jsme zase na 36,9 st. takze uvidime,no .. :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
adélko, ty filuto :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
ady a kdy budes testovat?:slight_smile:
5. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
:slight_smile:
aer, jsem si rikala, ze pokud bude teplota i zitra takova jak dnes, nebo vyssi tak testnu hned, at si vychutnam ten pocit napeti :grinning: jinak na to kaslu a asi az v lednu :grinning:
jeden testik tady u nasich jeste mam.
5. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
a ty to vidis na kdy aer? myslim, ze v nedeli bys mohla, ne?
5. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
jo jeste toto jsem chtela holky prosim vas taky okupujete facebook?
Kdyztak pisnete si vas pridam :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
adel, tak si me na fb najde: Kristýna Klímková :slight_smile:
a testit bych asi v sobotu mohla, ale asi nebudu....mam LF ke 14 dnum, tak budu asi testit az tak tech 14 nebo 15DPO, pokud bude teplota nahore....driv pouze v pripade, ze bych mela nejaky znatelny tehu priznaky, ale ja tomu stejne moc sanci nedavam...

v lednu?:grinning:
5. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
aer : jj v lednu, driv to asi nevyjde :grinning:
holky prave se kocham oblecky na miminko :grinning: s mojim jsme si koupili nove dvoje botecky :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
adelko:grinning: a jaky a kde? na dovci?:slight_smile: botecky teda nemam zatim zadny:grinning: (jenom jedny schovany po mne) a uplne malinky budu asi kupovat pro mimi jen kozeny nebo konopny capacky :dizzy_face:
5. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojky holky,
dnes je to rok co nam dr potvrdil julcu v brisku :dizzy_face:

adel,aer, moc bych vam prala // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

boticky ja nemam jeste zadne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

sabrine moc gratuluju a tesim se na podrobnosti :slight_smile:

jani,teda ta tchyne je husta :pensive:

a na fb jsem taky :slight_smile:. Sandra Hájková
5. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Já taky, jana foberová :slight_smile:
botičky taky ještě nemáme, Kris zatím nechodí a při lezení by to akorát překáželo.
5. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
sayvis takove ty capacky ne boticky :slight_smile: v tom by si dite pokazilo nohu,kdyby v tom melo chodit dyt to nema ani klenbu :grinning:
5. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
jani, mozna to bude na nic :grinning: ale tak staly 30 kč ve vyprodeji v tescu :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Předpokládám nějaké mini, spíš jako mimču na ozdobu? My na to kašlali :grinning: tchán měl sice řeči, jak to na jeho šedesátce bude vypadat, že vnučka nemá ani na boty, ale takové řeči mě z míry nevyvedou :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
ja ji je dala asi jednou,ale julca je mela spis pro vztek :grinning:
5. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
A k té klenbě - malé děti klenbu v botách nepotřebujou :slight_smile: až tak od čtyř let prý-
5. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.