• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jako to ztraceny dreveny prase? takze ovecka ji nebere, jo?:grinning:
6. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Ovečka ji bere, to prase bere mě... já se prostě nemůžu dívat na nekompletní puzzle, irituje mě to :grinning: kam se mohlo zašantročit? Překopávám tu celej byt :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
jo to je nejaky puzzle?:grinning: hele to znam, uz pak i brecim a jsem uplne nepricetna:grinning:
6. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
jani,kice jeste jednou nej nej nej :dizzy_face: . prijde mi to nedavno se byla jeste v brisku :slight_smile:

aer, tak to zatim spermio vypada dobre :wink:

adel, tak treba je jeste brzo :wink:

my se pred chvilickou vratili od mudry (nase ma samo dovcu), julca ma hnisavy zanet ocicek, tak jsme dostali masticku. je fakt sranda takovymu prckovi dat mast do ocicek :rolling_eyes:
6. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
ty puzzle vypadaj dobre :slight_smile:. skoda ze prase chybi,vid :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
aha Jani:grinning:

say, tak snad to bude brzy dobry, chudinka mala:frowning2:
autor
say, díky... :dizzy_face: :dizzy_face: chudák julča... at jí je brzo líp...
snad to bude brzo dobry. hlavne aby nemela ucpany ty kanalky. to bych nerada aby ji je cistili :frowning2:
6. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
say, určitě bude brzo ok :wink:
6. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
juchůůůů, 15.01, zrovna jsem vyklopila Kristýnce :sweat_smile: kruh je uzavřen :slight_smile:
6. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
to je uzasny :grinning:. a nejsi namekko? ja to urcite orvu :sweat_smile:
6. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Jé Jani Kristýnce přeju všechno nejlepší :dizzy_face: , už je to velká holka :grinning: .
Ady škoda, že na testu nic není, ale třeba je fakt ještě brzo a něco tam vykoukne :wink: .
Aer to je fakt drsný, že děláš s Hankou :grinning: . Zrovna mi před několika dny říkala ségra od Vaška, že právě Hanka nemohla sehnat práci a že teď někde dělá na zkrácenej úvazek, ale že s tebou by mě ve snu nenapadlo. A předběžně k tomu spermiu gratuluju, když už sestřička takto naznačila, tak to je jasný, že bude v poho :wink: :slight_smile: .
Say chudinka Julinka, no ať se brzo uzdraví :fearful: .
6. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
čeče naměkko ani nějak ne :grinning: ale včera jsem byla, to jo :sweat_smile: :cry: :cry: vždycky jsem si myslela, že mít mimčo je fajn, někdo tě má nezištně rád, něco po tobě zůstane, že, ale že to bude až taková nádhera, to jsem si nikdy nedokázala představit :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Jani a jak se povedly ty zavitky, chutnalo vam to? nam moc:slight_smile:
6. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
anet, to je fakt nahoda:slight_smile:
6. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Jo, chutnaly nám úplně skvěle. :slight_smile: Udělali jsme to prakticky podle receptu, uvnitř vločky, mandle a kari, ale obalili jsme to jen ve vejci, sezamu a troše mouky :slight_smile: bylo to výborné a zařazujem do oblíbených :slight_smile:
6. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
tak to je fajn:slight_smile: ja jsem vynechala mandle (jsou drahy:grinning: ) a obalila v mouce se sezamem a kari:slight_smile: ale to uz jsem asi psala, ze?:grinning:
6. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
jo, v kurníku :sweat_smile: my jsme mandle koupili a teď je tu požírám samotný :grinning: taky jsem prvně myslela, že to obalím je v mouce atd., ale zbylo nám vejce (bylo tam že potřít vevnitř, tak jsem jedno rozklepla).
6. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
hm, to mi taky zbylo....vylila jsem ho....ehm:grinning:
6. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: vypínám křápa, jdem na procházku... ani nemáme pro Kikuši dárek, ještě jsme se ho nerozhoupali koupit a potřebujem to ještě promyslet... tak pěkný den :slight_smile:
6. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
Čáááu..
zdravím z pergoly, srkám kávu.. chlapi pobýhají nahatí .. ten větší má alespoň plavky :grinning: .. a stříkají se hadicí.
Ale především Týnce vše nejlepší k 1 roku !!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
6. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
dobre rano:slight_smile: ahoj obla:wink:
7. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Obli, díky :dizzy_face:
Dobré ráno :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
dobre rano holky,tak ta teplota me uz fakt stve, stale 37 a test vcera negativni :frowning2: tak aspon treba nebudu kramovat pres vikend :grinning:
7. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Adélko ukaž graf :wink:
7. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
7. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
tak co jani, mas kocovinu po vcerejsi oslave narozenin?:grinning:
say kdy si nechavala pichat usi?:slight_smile:
7. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
holky ja jsem tento mesic nemerila az ted po dovci a to jsme porad nahore :slight_smile:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=59670/nummer=19
7. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
adél ten zástup smajlíků :grinning: :grinning:
aer to je ten hnízdící pokles :wink: :sweat_smile:

emi jasný, obě se tu s kikou motáme :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.