• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Jo a emi, všecko nej k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
jojo, emco, pripojuju se, vse nej! :dizzy_face:
8. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
holky ja mam asi // :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
ady???!!!! tak to je bomba!!!! :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tynko jeste to nevim 100% protoze se ta carecka ukazala asi po 5 min. ty jo,ale je to fakt mazec. pristi tyden te budu potrebovat... :pensive:
8. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
priste urcite naskoci hned, neboj
8. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
No uvidime, nebyl to mamatest, nejaky levny za 30kč/2ks.
8. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
nemyslim si, ze by to bylo falesny, vzdyt i teplota na to vypada, ne? dalsi nemas? pro klid duse
8. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
jj mam, ale ten necham asi na rano, treba je to jen falesny poplach a rano teplota klesne.
8. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
urcite ne, rano bude i vyssi koncentrace hcg, uvidis
8. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Držím palce .. :wink:
8. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky,tak je to skoro tyden co to máme zasebou.Bylo to peklo, vlastne to bylo v pohode az na moje nervy primo na sale;)druhy den to boli jak debil ale den odedne je to lepsi a lepsi,dneska uz chodim normalne a zitra jdu domů.Malyho si tady jeste nechaji asi do konce srpna,coz neni az tak hrozny.'Dyz se narodil měl 39 cm a 1710g, ted máme 1630g.je sikula pekne papa a denne si tech 10 az 15g udrzi;) ;inak pro holky co se snazi otehotnet nebo naopak nechtej brat antikoncepci,tak je tady nejaky letak na lady comp,znate to?ukazovala nam to sestricka a prijde mi to chytry a myslim,ze investice se vyplati;)mrknrte na to
9. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
Jo jinak na fb jsem taky a mám tam uz i fotky maleho,tak jestli chcete mrknete sabrina man
9. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
sab gratuluju a posilam moooc sil,at je malicky brzo doma.
Myslis ladyq scope? Ten mam doma a je to docela dobra vecicka (jen kdybych tolik nezapominala,ze ji v tom supliku mam :grinning: )
jinak holky http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=59670/nummer=19
teplota se drzi a carecka silí :dizzy_face:
9. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
sab. pridala jsem si te :slight_smile: teda snad jsi to ty bylo vas tam nejak moc :slight_smile:
9. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
sayb gratuluju a preju at mas bobka brzy doma, je nadhernej :dizzy_face:

ady tak super, ja jsem ti to rikala:slight_smile:
9. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
jeee, tady je novinek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulace vsem ke vsemu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Sabs tak ještě jednou gratulace, drž se ty i malý :dizzy_face:

Adél to je bomba :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Adel gratuluju, tady to je zas sama tehotna;)
9. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
sab, no jo, dalsi kole tehuli je tu :grinning: :grinning: :grinning: a az budeme rodit, tak prijde janca s im, ze je tehotna a pak say, ema.....tady se bude tehulit furt :grinning:
9. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
hm, koukam, ze se mnou jako tehuli uz seani nepocita..... :sweat_smile:
9. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
jee,to jsou novinky :dizzy_face: . adel gratuluju moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sab,pridala jsem si te na fb :slight_smile:. Sandra Hájková :wink:

aer,nahodou ja s tebou pocitam :slight_smile:. ale uz nepocitam u sebe s druhym :frowning2:

maji,kde ses toulala? pekne tt naskakuji :slight_smile:
9. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Maji copak mi to prorokuješ :grinning: to jako že bych měla příští rok zabřeznout? No nevím :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
ady mas to nejaky rozmazly, ale ta druha je i tak krasne videt:slight_smile:
9. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
hmm, tak oslava se s..., ještě dřív než stihla začít... výborný!!!!!!!! to je naposled, co tohle pořádám! nenávidím oslavy!!! nenávidím je!!!!!!!
9. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,
koukám na téma téhle diskuze a moc ráda bych se občas přidala do debaty... :slight_smile:
Carcassone hrajem, těhutesty zatím nekupujem :grinning: , na dovolenou se chystáme, zkouškové bohužel ještě také řešíme (jsem v páťáku) a vysloužilá dvacítka jsem taky :grinning: (je mi 23) :slight_smile:.
Svatbu máme za pár (5.9.) a už mě beremko pomalu "nebere" a začíná mě to táhnout sem... :slight_smile:
9. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
copak je, jani???? :confused:
9. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
allegria, vitej:wink:
9. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Adélko, gratuluji a držím palce, ať se mimisek drží a nepřijdou vůbec žádné problémy :dizzy_face:
A tiše závidím :wink:
9. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
allegria, ahoj :slight_smile:
aer, ale, uvidíme, jak to dopadne, v 1 to má začít... doufám v zachování svého duševního zdraví :rolling_eyes:
9. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.