• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
dekuju allegria :slight_smile: jeste neni nic jiste, kdovi co nam rekne doktorka ...
Aer. fotila jsem to webcamerou,takze proto je to takova kvalita
9. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
jani tak drzim palce:wink:
9. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
dík aer :wink:
9. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
allergie,vitej :slight_smile:

jani,drzim palce :wink:
9. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Holky, asi se mi vysmejete.....ale ja si rpipadam strasne stara :sweat_smile: :pensive:
9. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Aerin :slight_smile:
Já jsem podobný pocit poznala asi poprvé tento týden... :slight_smile:
Jak jsem psala, je mi 23 a jsem mladá nevěsta a i v práci jsem nejmladší, na vejšce jsou často taky lidi starší, co si VŠ všemožně protahují... jsem nejmladší děcko z velké rodiny atd...
Všude se cítím jak malé sopel :grinning: , ale teď jsem se konečně dokopala do autoškoly a připadala jsem si jak trapnej důchodce :grinning:
Všem bylo tak necelých 18, vypadali hrozně mladě a děsně se mi tlemili, když jsem si při hodině teorie vytáhla papír na poznámky :sweat_smile:
Jakože prej na co ? :sunglasses:
9. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Allegria:grinning: autoskola ceka asi v zime pritele, je mu 23 jako tobe....ale vypada sotva na tech 18, tak v poho :grinning:
9. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahooj holky :slight_smile:
adelko moc gratuluju budu drzet palce :slight_smile:
ja jdu zitra na gyndu, tak panu doktorovi reknu, ze po krvi uz jsem a ze jsem pozitivni a jestli me pozve na ultrazvuk, tak se tesim :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Adel: Taky bych chtěla být mladá maminka... snad to do 25 let stihnu :dizzy_face: .
Navíc, můj bratr (ředitel největší dřevozpracující firmy v ČR) mi včera dokonce radil ať se zakládáním rodiny nečekám...
Politika zaměstnavatelů je totiž ve skutečnosti často jiná, než se obecně míní...
Prý si radši zaměstnají šikovnou ženskou s 2 dětma i s tím rizikem, že bude sem tam doma s dětmi na paragraf doma, než perspektivní bezdětnou třicíku, co začne za rok šílet po miminu a odejde na 8 let na mateřskou...
Moc mě tenhle trend potěšil... :slight_smile:
9. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
:grinning: Čáááu ..

Jani, nechť se oslava vydaří a Tvé duševní zdraví zůstane nedotčeno.

Adélko, gratuluji :dizzy_face: a tiše vzpomínám..

Say, Julinka je překrásná .. roste před očima.

Aer, koukej nám už ukázyt ty dálnice :slight_smile:

Jináč co se mě a mého mládí týče, naštěstí mám autoškolu a takové ty "dospělácké zkoušky" dávno za sebou. Je fakt, že mi vždycky hádali víc.. a nikdy po mně nikde nechtěli OP.

Ale tuhle na jaře jsme byli s cukroušema časně ráno nakoupit v Kauflandu ( rozcuchaná, v Ondrovo mikině, omačkaná, nenamalovaná" a já v tabáku kupovala cigarety .. a paní na mě " Slečno, ukažte mi prosím Váš OP" .. A já se usmála a říkám jí " Paní, vidíte támhle toho muže s tím malým chlapečkem v košíku?" (kluci na mě mávali) .. "tak to je můj manžel a syn." Ženská se začala smát a cigarety mi prodala :sweat_smile: Pak když jsem šla k nim, vidím, jak si s kolegyní šeptá, ukazuje na nás a obě se začali chichotat. :grinning:
9. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
aeri, ty ses koza, s tebou pocitam jako s tehuli jeste v tomhle kole!!!! :wink:
say, to vis, svatba, skola, bylo toho moc (a furt je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
9. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
po me chcou obcanku aj na vajecnej konak do cukrovi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a pani mi v 8. mesicu nechtela prodat vino, protoze jsem vyrazila na nakup bez obcanky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Maji, ten Graco, co se líbí Martinovi má kamarádka.. a prý spokojenost :slight_smile: :wink:
9. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
Tak, oslava skončena a nakonec to bylo fajn :slight_smile:
zašli jsme na bazén, všichni včetně Kris poplavali... a pak jsme byli u nás, jídlo všichni chválili, tak to vyvařování aspoň stálo za to :dizzy_face: a před chvílí odjeli poslední hosté. Tím ještě jednou děkuji oble za nápad s bazénem :wink:

K tomu pocitu stáří :grinning: : já ho mám taky, od té doby, co se narodila kristýnka. když jsem byla vysokoškolák v prváku, ještě mi to tak nepřišlo, člověk je bažant... ale s kristýnkou... zrovna jsme si s našima prohlíželi fotky... já jako pětiletá, na gymplu, na dovolené před pár lety... není to tak dávno, ale hodně se od té doby změnilo a člověk když si uvědomí, že je matka, tak už to je takové zodpovědné, zavazující a teďka jsou matky spíš starší, tak si připadám taky tak :sweat_smile: nevím, jestli je to pochopitelné. Prostě ještě před nedávnem jsem byla pořád teenagerský student. Ale s dítětem jsem spíš ta matka, co ji táhne na 30 :grinning:

Jo, a prasce se našlo :grinning: v krabici od žehličky, co byla na zemi, pod tunou polystyrenu :grinning: přísahala bych, že jsem se tam dívala :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Holky člověk máka celej víkend a ak dojde a tady tolik novinek :slight_smile: . Takže zpětně gratulace Emči k narozkám. Dále taky Adélce k //, bezva, tak ať to vyjde :dizzy_face: . A vítám tu taky Allegriu. Mě je taky 23 :slight_smile: , ale teda svatba mě bohužel zatím nečeká, můj drahý se brání... Kdybypak vy plánujete mimi? Hned po svtabě nebo později?
Sab taky si tě jdu přidat na fcb, musím zkouknout taho tvýo drobečka :dizzy_face: . Jo a Adelku taky ještě nemám. Jdu vás pohledat.
9. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
dobre rano holky, dneska jsem se na testy vykaslala, uz mi z toho skoro hrabkalo.
valim do prace, mejte se tuu krasne, odpoledne napisu jak jsme dopadli u doktora. Papa
10. srp 2009 v 06:37  • Odpověz
Ahoj Anet: My to berem sportovně :slight_smile:
Rozumné by bylo, mít mimiska cca za dva roky, ale vzhledem k tomu, že mě čeká už jen 9 měsíců VŠ :wink: , tak to fakt moc neřešíme... HA neberu, používáme Pharmatex a asi začnu měřit. STM+Pharmatex mi přijde v pohodě. Docela by mě ale i nějaké to selhání antikoncepce potěšilo :slight_smile: Do roka a do dne ale snad budu taky snažilka a do pětadvaceti snad maminka :dizzy_face:
10. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
tak u me se asi zase // nekonaji:frowning2: teplota nejak klesa:frowning2: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=6
10. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
dobré ráno :dizzy_face:
aer, to je škoda, vypadala tak pěkně...
allegria, tak to na tom budeš jako já - pharmatex a měření... ale stejně si zatím bez pharmatexu netroufám.. s dalším mimi bych se na školu mohla vykašlat. :sweat_smile:
10. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Janey: A v kolikátým járu seš?
10. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
po prázdninách jdu do třeťáku, ale jeden obor, možná oba, budu o semestr (nebo dva? :grinning: ) protahovat. Kvůli malé jsem trochu zpomalila.
10. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
adélko, ted jsem našla tvůj dotaz na vysokoškolačkách, občas je čtu. Ty to máš u nás na masaryčce, že?
tak mrkni sem: http://www.muni.cz/general/legal_standards/study_examination_regulations
a pak asi na stránky fakulty, možná to maj ještě nějak upraveno...
10. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Janey: Tak to tě obdivuju :dizzy_face: Já jsem na VŠ otěhotnět nechtěla (a do jisté doby ani nemohla :grinning: ), protože bysme to neutáhli finančně (nastávající je jen o malinko starší), kdyby byl ale starší a zajištěnej, tak bysme asi i o svatbě uvažovali dřív a vše by se možná posunulo... :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
U nás právě hrálo roli to, že muž byl starší a zajištěný. Brali jsme se, když já jsem byla po matuře a on měl tehdá půl roku po výšce a už pracoval. Začali jsme spolu bydlet, já nastoupila na výšku, a o tři měsíce pozdějc :grinning: konec je znám.
Ale však ty jsi taky ještě mladá, vdáváš se na výšce, neptají se tě náhodou, proč si tak mladá "kazíš život" svatbou? :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Janey: No jasně že jo :grinning:
Už nemám sílu vysvětlovat, že s mým skvělým mužem si užívám nejvíc, jak jsem si kdy užívala a domácí puťkou být nehodlám - vařím jen so a ne, jinak jíme v práci a ve škole, úklid zvládáme spolu - prostě povinností mi spíš ubylo než přibylo :slight_smile:.
Už nevím jak vysvětlovat a tak nevysvětluju a říkám : Bledá záááávist :grinning:
Když chci, tak jdu pařit s kámoškama až do rána a nastávající manžel pro mě ještě se shovívavým úsměvem dojede. Stejné podmínky má on a jsme šťastní... :dizzy_face:
Úžasný život třicetileté single s minipejskem mě fakt nebere :grinning:
10. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Přesně tak, občas se mi sice zasteskne po echtest studentském životě, ale pak si vzpomenu, že jsem přece jen měla možnost si ho vyzkoušet (v prvním semestru jsem dvě noci přespávala mimo domov) a chlap mi dost chyběl :dizzy_face: takže momentálně se mám nejlíp :dizzy_face: :dizzy_face:

a ještě jedna super situace: studuju žurnalistiku a minulý semestr jsem měla jeden předmět, kde jsme trénovali publicistiku. Měli jsme za úkol napsat story o někom zajímavém a většina si vybrala někoho zvláštního z řad svých přátel. Pak jsme naši práci před ostatníma představili, ostatní zhodnotili atd. A jedna slečna tam měla svoji vrstevnici, asi dvacetiletou holčinu, která se, představte si to, chce vdávat, i když studuje výšku!!! vyučující: "No teda! Tak mladá a už se chce vdávat? vždyt na to má času dost!!!" a slečna: "No, ona byla vždycky taková divná :grinning: :grinning: :grinning: "
Chtělo se mi strašně smát, říkala jsem si, kdybyste věděli, že jsem se vdávala ještě dřív, než ta, co ji tu ted pomlouváte, a navíc mám i dítě :grinning: :grinning:
Takže jsme divné :grinning: :grinning: :grinning: nechápu, proč bych čekala ještě pár let, když s mužem je mi úžasně :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Janey: No, tož s tím užíváním si, to fakt jednu souvislost má... Já jsem si děsně užila první 3 roky na VŠ, bydleli jsme na miniprivátě s partou super holek a kluků (byla jsem tak od po do čt). Řehtali jsme se 20 hodin denně, v 11 v noci jsme žrali mastnou pizzu a hulili trávu, pili Muškát moravský z Penáče a v rauši rozvíjeli teorie, že náš domácí je masovej vrah a za zdí vaří mrtvoly. Filozofovali jsme do noci o Freudovi, pomlouvali vymatlaný barbínky, chodili jsme na studentský předplatný do divadla a prolezli každej koncert, v noci se koupali ve fontáně a pořádali táboráky v jezírka... :grinning:
Tohle jsem si užila až na kost... :grinning:
Pak už ale přišel čas dát přednost vztahu, přestoupila jsem na VŠ blíž domovu a začli jsme plánovat svatbu...
Nelituju ničeho.
10. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Však každý podle svýho gusta :slight_smile:
Já šla na výšku už vdaná a ani jsem nechtěla být nějak víc mimo domov, prostě fakt s mužem mi bylo (a je) nejlíp. A i kdybych bydlela někde na privátě, tak jaks to měla ty, asi bych tam byla spíš za exota, protože nekouřím ani nehulím a piju jen v rámci míry :sweat_smile:
10. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Janey: Já taky nekouřím a piju taky s mírou (marihuana a vodní dýmka jsou samostatná kategorie :slight_smile: Byla jsem slušňačka ve sqattu :grinning:
To na tom bylo to nejkrásnější, že jsme pařili a zároveň chodili do divadla, na koncerty, odchodili jsme třeba celej varhanní festival a všechny májový koncerty v katedrále. Věřící jsem tam byla jen já. Mýho kamaráda, kněze, tam ale všichni milovali (nejvíc moje 2 lesbický spolubydlící) a říkali mu: Ten kolík v županu s lanem (byl to františkán) :grinning:
Bylo to úžasně vyjetý a byla jsem tam ve svým živlu, ale zamrznout tam na celej život by bylo o ničem... a o tom to právě je. Nepochybuju, že Carry ze Sexu ve městě se měla svým způsobem taky super, ale celej život bych tímhle nezaplácla. Proto jsme po 3 letech víkendovýho vztahu dali přednost lásce před studentským životem a nelituju... :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky, musim vam rict, ze jsem byla dneska na gynde, tehu mam potvrzene hladina hcg mi zavratne vzrostla a pristi tyden jsem objednana na sono, kde toho naseho prcka uvidime :dizzy_face: :dizzy_face: ja mam takovou radooooooooooooooost :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.