• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tery to je super, gratuluju a preju vam at jde vsechno jak po masle:slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
diky moc aerin jsi hodna :slight_smile: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem doma od doktorky, nevzali mi ani krev a objednali me rovnou na utz na stredu,tak uvidime.
Nevim,ajk tech 48 hodin vydrzim :sweat_smile:
terezko gratuluju
10. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
gratuluju holky k tehulkovani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hele, nechte toho, ja si ted pripadam jak mlada nezodpovedna kravka :grinning: ve 20 planovane otehotnet se stejne starym, nezajistenym, nedostudovanym klukem...ehm, asi su divna, ale me to nevadilo :sweat_smile: a navic si ted pripadam aj stare kdyz uz su taky vdana :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no nic, jdu psat ukoly at me nevyhodi ze skoly, mam 3 tydny na 15 ukolu a 6 zkousek :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
allegria - župan s lanem :grinning: :grinning: skvělé :grinning: :grinning: co za výšku vlastně děláš?
teri, adélko, tak ještě jednou oběma gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: první utz bude určo super :slight_smile: nevyptávali se vás u mudry na stupidní dotazy? Mě se gyndař na první návštěvě, kdy jsem mu jako důvod jeho vizitace uvedla pravděpodobné těhotenství, zeptal, jestli jsem měla pohlavní styk :grinning: :grinning:
Adél, tím líp, aspoň ti krev zůstane :grinning:
10. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
je, obli a nebude kamoska tak za pul roku graco prodavat? :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Maji, ale vy jste zajištění taky byli :wink: a to stáří straší v mé hlavě, takže problém mám já, a ne ty :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
jani jeste jsem ti zapomnela podekovat za odkaz, nasla jsem to tam :slight_smile: a dobre
10. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Adél není zač, hledala jsem to samé co ty :grinning:
10. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
jani, no zajisteni...meli jsme spocitany, ze hlady neumrem a pod mostem snad taky bydlet nebudem...ale tenkrat jsem si to vlastne ani neumela poradne predstavit jak to nakonec bude...nastesti to dopadlo jak jsme chteli :slight_smile: ale ted mi hrozi vyhazov ze skoly a to by znamenalo o 5000 mesicne min, to uz by problem mohl nastat, takze jdu na to :sweat_smile:
10. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
ne fakt koncim, zacinam propadat depresi. jdu makat at mame za co zivit dve deti :confounded:
10. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
a mne zas hrozi vyhazov v praci....juchu :rolling_eyes:
autor
Tak vidíš, statisíce přece nikdo nepotřebuje, a mimi už vůbec ne :slight_smile: tak šup do toho, at se daří :wink:
autor
aer... cože?
10. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Janey: Studuju filologii němčiny a italštiny :wink: a děsně mě to bavííííííííííííííí :dizzy_face:
Maja: 5000 měsíčně míň? Jak jako? To ti dává škola, nebo by sis to musela platit? Nebo sociálka?

Já se přiznávám, že jsem křeček :grinning: . Umím vyjít s málem, ale potřebuju mít pár tisíc na účtě jako rezervu. Pokud nemám padesátku pro sichr, propadám depresi a odmítám jíst cokoliv kromě rohlíků :grinning:. Naštěstí mám při studiu možnost pracovat a nastávající taky brigádničil, takže jsme i s minimální podporou rodičů a při studiu zvládli vybavit byteček a našetřit na svatbu. Teď už jde do firmy a bude to v poho :dizzy_face:.
10. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Janey: Tak tak, dá se vyjít i s málem a spokojenost mimiska se stavem účtu nesouvisí. Souvisí, ale s psych. pohodou maminky a pokud je na nervy z peněz, tak je to blbý i pro mimi. Z jednoho platu se to ale dá, to je bezesporu - stačí nebejt rozežranej :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Mimochodem, co by za bezproblémový otěhotnění a těhotenství s milovaným chlapem daly ty tisíce bezdětnejch, popř. osamělejch ale zajištěnejch holek... :wink:
10. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
allegria to je fakt, zase nervy z peněz má každý nastavené jinde, někdo to až tak neřeší, někdo jo. Přiznávám se, že když muž nastoupil do první práce a tam dostal 9900 hrubého (jako vystudovaný vš) a já neměla žádný příjem, tak mi hoodně zatrnulo :rolling_eyes:

Ale rodičák u nás je podle mého nadmíru štědrý, takže mě každoměsíční příděl od úřadu práce naplňuje blahem :grinning:

allegria, tak to jsi na fildě jako aerin, ne?
10. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
all, dostavam sirotci duchod, kterej je pod podminkou, ze studuju a nevydelavam, takze pokud me vyrazi, automaticky mi ho seberou. Na druhou stranu zas Martin jde makat, sice na polovicni, ale jo, takze by se to nejak vykompenzovalo tim...ale stejne by mi to meli vsichni za zly, takze mi nezbyva nez zatnout zuby a makat :unamused:
jo jinak, myslite, ze miminku staci do kocarku vlozna taska s kvalitni matraci nebo je lepsi hlubokej kocarek? :sweat_smile: nasla jsem jedno peg-perego, ktery ma hlubokou a sportak a pak by se sportak mel dat precvaknou na jinej podvozek a jezdit jenom s nim...ale zas nevim, jestli to neni uz zas zbytecny na toho pul roku... :confused:
10. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
aer, kolegyni co ted skoncila Ing. mozna vezmou na plnej, v tom pripade bych mela ja padaka...jisty to neni, ale bojim se, ze dost pravdepodobny:frowning2:
10. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
jani, tak me blahem nenaplnuje, k tomu bych potrebovala aspon jeste o pulku vic :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Janey: To s tou mateřskou je ironie nebo ne :sweat_smile: ?
10. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Aerin: Ty jsi na fildě? A kde? A na čem?
10. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
maji, nějak mi to přecvakávání hlava nebere... dej odkazy, nedokážu si to představit, mám vymytý mozek :grinning: :grinning: proč přecvakávat sporťák na jinej podvozek? :confused:

tak rodičák s penězma muže dohromady dá částku, s kterou se vyžít dá :slight_smile: i druhé mimino bysme možná uživili :grinning: :grinning:

aer, to je blbý... :frowning2: já myslela, že to nejde, jen tak někoho vyhodit z místa a nabrat někoho jiného...
10. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
allegria, ne, není to ironie :slight_smile: já jsem za 7600 ráda :slight_smile: kamarádka z británie má mladší holčičku a už chodí makat, pač mateřská jí skončila. To si teda moc nedovedu představit...
10. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Janey: Já myslela, že mateřská je 3500 :sweat_smile:
10. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Tož to su mimo, sorry :sweat_smile:
10. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
allegria, jaks na to přišla, to jsem slyšela ale už od víc lidí, to je nějaká kolektivní halucinace :sweat_smile: mateřskou jsem vůbec neměla (jakožto prezenční student), takže od porodu rodičák, můžeš si vybrat na 2 roky 11400, na 3 roky 7600 nebo na 4 roky 7600 do 21 měsíců věku dítěte a pak 3600 zbývající dobu :slight_smile:
já si vybrat nemohla (opět - prezenční student), takže mám ten čtyřletý.
10. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
3800 zbývající dobu, jdu si polít hlavu studenou vodou :rolling_eyes:
10. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
jani, zatim jsou moje obavy asi fakt nepodlozeny...ale zas tak moc ne, kdyz si vezmu dvouhodinovy rozhovor s kolegyni za zavrenyma dverma a shovivavy pohledy okoli...s tim, ze kdyz jsem se sefky zeptala, jak to ted bude, rekla ze se jeste nevi a se slovy "neboj beru" me pohladila po hlave....no nevim :confounded:
nemam smlouvu, ale dohodu o pracovni cinnosti, takze stejne jako muzu ja ze dne na den skoncit, muzou me oni ze dne na den a bez odstupnyho vyrazit....

allegria, studuju klasickou archeologii, v Brne
10. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.