• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Aha, ty máš dohodu... ale tak když řekla "neboj", tak snad nebude taková sv..., abys letěla, ne...
10. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
ono to nezalezi jenom na ni:frowning2:
10. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Tož mě to asi říkala ségra, už dřív, když byla doma s prvním mimisem. Teď vím, že nastaly změny v možnostech výběru, ale netušila jsem, že se to i zvedlo... :slight_smile: To je fajn. Pokud vím, mateřská byla 3500, pak to lidovci popusliticky zvedli na 7500, ale zas to strhli dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak nastaly nové změny s touhle vládou, která už je zase v ..... a uvidíme co bude od září ... :sweat_smile:
10. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
jani tady je jako sourozeneckej http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=897318
no apak kdyz uz potrebujes vozit jen jedno decko dokoupis podvozek jen na sportovni sedacku a nekupujes celej kocarek... :wink:
10. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
aer, tak snad to bude dobrý... to by bylo blbé, vím, žes to tam měla celkem fajn...

allegria, doufám, že to tak zůstane, víš, co mi dalo práci zorientovat se v tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

maji, takže byste jako koupili tenhle kočár, tobík by si tam seděl, mimču by se to nějak uzpůsobilo... a když by už pak tobík hodně chodil, dokoupili byste podvozek a přicvakli část tohodle... ju?
A tobík už capká?
10. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
jj, jani, tak nejak, koukala jsem, ze ten podvozek se pak da sehnat docela levne a ten sportak co mame uz nemam rada, tak bych se ho zbavila :grinning:
jinak necapka, ma rekord 8 kroku a od te doby na to zase prdi...navic odmita se snazit pred nama, zkousi si to potaji a jakmile si ho nekdo vsimne, okamzite jde na kolena, tak nevim... :sweat_smile:
10. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
To je dobrý, potají :sweat_smile: filuta :sweat_smile: my byli dneska na plavču a tam byla maminka s holčičkou, 11 měsíců, holčička už běhala a paní říkala, že nedávno prošla celou ostravskou ikeu po svých! zírala jsem jak puk :grinning: a byla ráda, že opice ještě nechodí a vůbec se jí do toho nechce :grinning:

k tomu kočárku, můj osobní názor: skoro 20 tauznů, docela pálka, i když je mi jasné, že to bude u těch kočárku asi taková standardní cena. Já mám celkem fobii z velkých kočárů, i my máme celkem velký, v mhd jsem s ním jela párkrát a furt mi připadalo, že tam někomu zavazím, občas jsem někomu přejela nohu :grinning: :grinning: nevím, jestli bys ho nacpala třeba do výtahu... my kočár sice taháme, ale tenhle už bude vyšší váhový level asi... a suma sumárum tobíkovi budou skoro dva roky, když se mimi narodí, to už bude určo zdatný chodec. Já bych se asi koukla po kočárku s nějakým tím tentononc, jak si pak na to chodec může hopsnout a nechat se vést (víš co myslím), případně na nějaké nosítko, kdyby nemohl, prostě si ho někdo připne... Ale ber to čistě jen jako názor, ovlivněný fobikem z velkých kočárů :grinning: :grinning: jinak musím uznat, že krásný je :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
nechat se vézt... jsem chtěla napsat :grinning:
10. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
Maja: Jo, ty skejty jsou levný a v pohodě, máme to ozkoušený u ségřiných dětiček :wink: Prostě naskočí a jede. Na druhou stranu je fakt, že na delší trasy to nestačí a aspoň nějakej ten golf se hodí u většiny dětí až do 3 let. Tak nevím... Já jsem zase úchyl na velký kočárky. Líbí se mi tenhle:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3013473&vReferer=%2Fphotos%2Fallegria
10. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
normalne taky nejsem priznivec velkych kocarku, ale vzhledem k tomu, ze na ne budu prevaznou cast dne sama si fakt netroufam mit tobika jen tak na volno bez kocarku. Skejt ani takovyto pridavny sedatko se mi nelibi a na nositko mi prijde tezkej uz ted. Ja su rozhodnuta, ze jdeme do sourozeneckyho :grinning: daji se sehnat i levnej (aj todlecto perego), teoreticky za 15 by nemel byt problem. Pokud bych sla do normalniho pro jedno decko pod 10 bych se asi se svym vyberem taky nedostala, takze uz mi to neprijde az jako takovej rozdil. Jde mi jen o to, co bude pro mimi zdravejsi a pohodlnejsi a podle me je to prave klasicka hluboka korbicka, ikdyz jsem ji puvodne nechtela. No budu muset podiskutovat s muzem, co si o tom mysli on a zajit ten kocar okouknout na vlastni oci :confused: ve dvou letech si nemyslim, ze by decko uslo nejakou extra vzdalenost, zvlast takovej lenoch jako je tobik a znam takovy co se i ve trech moc radi vozi :wink: a hele, uz si ho obhajuju, tak mam novyho favorita :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
all, to je PT, ne? na ten jsem taky koukala, ale nejak moc me neoslovit, ikdyz v zahranici prej dost frci... :grinning:
10. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
fuj tak jsem pocitala, kocar 20 kg, Tobik dejme tomu 15 kg, mimi nejaky 3,5... fiiiha a jsme na skoro 40 kilech v te nejlehci verzi :astonished: :astonished: :astonished:
10. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
allegria, co je to za kočárek?

maji, tíms mi teď dokázala, že ho opravdu chceš, takže nelze dodat nic jiného, než jdi do toho a ať se líbí :wink: ty znáš tobíka nejlíp :wink: že je hluboká korbička nej, je asi bez debat. Ty jo, to je kára :slight_smile: ale co ten výtah?

Hehe, ještě bych měla pro sebe další řešení: tak ne starší v nosítku, ale mladší v nosítku :grinning:
10. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
Maji kolik že? :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: No, to je fakt, kočárek s dvojčátkama je oproti tomu lahoda. Ale zas kočárek se staršíma dvojčátkama... to už by člověk musel mít řidičák :grinning:
10. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
jani, my vytahem nejezdime, nenarvu tam ani malej sportacek a dolu do sklepa snad projedem aj s touhle kravou, musim to zmerit :grinning: mladsi pujde obcas urcite do satku, vsak mame pro tobika aj sportak ze :wink:
10. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
chacha, ten kocar bude s deckama za chvilu vazit to samy co ja :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Ehmmm... teď jsem zapomněla, že v některých domech lze používat i sklepy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: omluvte mě :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Maji: PT? Ceho je to zkratka? Já su eště nematka, jen jsem nakopírovala co se mi kde líbilo, pro inspiraci.
Nejdřív jsem tyhle kočáry fakt nemusela, přišlo mi to, že to jedno je zastrčený jak v pytlu a hrozně nízko a děsila mě představa, že někde vezmu dnem o vysokej obrubník a tak, ale pak jsem to viděla v Anglii a nakonec i tady v ČR a musím uznat, že je to perfektně vymakaná sranda... :dizzy_face:
10. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
all, znacky Phil&Teds :wink:
10. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
allegria, však ještě uvidíte, máš čas, můžeš to všecko prozkoumat :slight_smile:
10. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Já jsem hotová z tohodle: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3013474&vReferer=%2Fphotos%2Fallegria
A hlubokej se mi líbí něco v tohle stylu, ale musí to být vymakaný a mít kotoučovou brzdu: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fallegria&vImageID=2965198#navigator
prostě bez brzdy nee, bála bych se s tím na in-line...
10. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
TAkže se chystáš s mimčem aktivně sportovat? To je fajn :slight_smile: já měla vybráno celkem hned, šlo mi především o skladnost, a délku korby, protože malá byla v zimě nejdelší.
10. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
ja jsem mela jeste jednodussi vyber, dostala jsem podedenej a hotovo, protoze penize na kocarek jsme nechali v realitce za byt :grinning:
10. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
allegria koukám na to quinny, vypadá moc pěkně. Jenže do naší ultramoderní káry by se nevlezl...
10. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Jj, jasně že sportovat. Mimis bude každej den venku a bude se běhat. Žádný válendo u bedny. Neexistuje :wink: !
Já střídám jogging, plavání, cyklistiku a in-line, což mi připomíná, že bych měla jít na to, než začne lejt. Tak pěkný zbytek odpoledne :slight_smile:
10. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Tobě taky :grinning: já rovněž jdu, muž se mi z práce vrátil :grinning:
10. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
ach jo a su tady sama... :frowning2:
jinak hlasim, ze prvni ukol je odeslan, uz jen 14...tak teda taky mizim :wink:
10. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
PT ma lus pro holky:slight_smile:
10. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
To PT vypadá skladněji... jak je s ním lus spokojená?
10. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
ahoj holky.
Maji, taky jsme tu sama :frowning2:
10. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.