• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Já tu zas jsem, brouci si čtou :sweat_smile:
10. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
su tady taky, ale asi pujdu brzo blinkat...prej ranni nevolnosti!!!
10. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
boze, ja tohle tak nemam rada...kdyby to slo aspon hned, ale ty stavy predtim...ale uz pomalu finisuju s prvnim trimestrem, tak snad se dockam chvile klidu :grinning:
10. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
maji ja jsem zatim docela v pohode, kdy ti zacaly nevolnosti?
10. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
adel, jej, blbe mi bylo asi od 5-6tt, ale zvracet jsem zacala az pozdej, ja uz nevim..v 7tt??? :sweat_smile: hele, uz si pridej do pasu, ze ses tehule :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
maji zitra, az uvidim na tesstiku silnejsi //
10. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
ach jo, ach jo... :grinning:
10. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Maji, četla jsem životopis Agathy Christie, ta prej zvracela až do porodu :grinning: :grinning: (promiň :sweat_smile: )
Adél, někdo neblije vůbec, tak nezbývá než doufat :wink:
10. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
jani, blbecku, no presne to jsem potrebovala slyset :grinning: :grinning: :grinning: ne, nahodou je mi vyrazne lip nez pred tydnem, tak uvidime :grinning:
10. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
jdu uspat prdolu
10. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Maji, ale narodila se jí krásná, zdravá, veselá a milá holčička :wink: :wink: :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
allegria, ten ABC Design rodeo je hroznej.. má ho kamarádka a držkuje.. je hrozně širokej, nevejdou se do výtahu a neprojdou ani pokladnama.. musí nakupovat tam, kde jsou vozíčkařské kasy, kterýma i prochází. Mají ty dvě kolečka moc daleko u sebe.. a je celkově takovej divnej, fakt ! :pensive:
10. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jináč Jani, očekávám fotodokumentaci Birthday Party.. :confused: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahoj holky,hrooozně dlouho jsem tu nebyla pamatujete si mě ještě? :grinning:
10. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Obla, časem dodám, my jsme moc nefotili, spíš ostatní... a dost je i na kameře :slight_smile:

dracek, uff, já jsem tu jedna ze služebně nejstarších (ale upozorňuju, že mám kuří paměť). Kdys tu byla naposled? :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
jejda já tu asi byla ještě jako lavazzzza :grinning: jsem si to neuvědomila :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Jo, tak to už je mi povědomější :slight_smile: gratuluju k těhu :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
děkuju :slight_smile: tý brďo Kiki už je tak velká :dizzy_face: je to nedávno jak jsme ti tu držely palce :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
dracekmracek,ja si pamatuju :slight_smile:. gratuluju k tehulkovani :wink:

jinak ahojky holky :slight_smile:
nejak nestiham :frowning2:
10. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
dracek, letí to, co? A copak u tebe nového kromě těhu :wink:
say, jak se má juli?

Já letím, chlap žbrblá, že to tu mám furt zapnutý :grinning:
10. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
sayast taky děkuju :slight_smile: mám vás všechny v živé paměti :slight_smile: a já dodatečně gratuluju k Julince :wink:

stálo to utrpení za to :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
dracek, ja si te teda nepamatuju vubec... :sweat_smile: ale rada te poznavam :grinning:
10. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
julca zlata,ocicka uz dobry :slight_smile:. ve ctvrtek kontrola a 3. hexa,ocekavam ze nam navazi 10 Kg :sweat_smile:
ja prave mela cely den net vypnuty,eda nadaval ze jsem zavislak :sweat_smile:. ted jsem vyuzila ze je na ping pongu :grinning:
10. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
say, to je proste drsny... :grinning: my jeste 10kg nemame... :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
majatob jakpak to? :grinning:
10. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
treba nebudem mit :grinning:. zda se mi ze uz tolik neboubelati :grinning:. ale doma s ni na vahu radsi nelezu aby me nekleplo :grinning:. taky je mozny ze uz jsem si zvykla :grinning:

maji,ty snad ty tt nekomu krades :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahoj Katusko :slight_smile: ja si te teda nepamatuju z teto diskuse,ale zname se :slight_smile: jak se mate?
10. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Taky se sbíráme k mudře a tam leje, achjo :confounded: očekávám tak 9 kilo. A say, s tou 3. hexou to není tak jistý, my jsme podle kalendáře měli mít čtvrtou už před měsícem a nic, četla jsem že prý nejsou :grinning: uvidíme dneska.
to je skvělý, když se rozhodnou rodiče, že si chtějí rozházet očko, tak na ně volaj sociálku, ale když nejsou vinou... kdovíkoho, najednou to neva :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Tak jsme zpátky, mudra tam má vždycky přetopeno, byla jsem zpocená jak vrata od chlíva :grinning: :grinning: :grinning:
Kika má 8.8 kg, 73 cenťáků a dostala čtvrtou hexu.
11. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Jani:slight_smile:
11. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.