• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Mudra říkala, že už může jíst všecko (tak jsem si vzpomněla na náš čokoládovo tvarohovo smetanový dort a v duchu zavrtěla hlavou :grinning: :grinning: ), že kupované mlíko ještě ne a vodu z kohoutku taky ne (zastyděla jsem se :grinning: :grinning: )
11. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
myslim, ze ji muzou potkat horsi veci nez voda z kohoutku, tohle je fakt rada nad zlato....uprimne, mi prijde dost ujety vysilovat z kohoutkove vody a pri tom decku nacpat Brumika, Kinder mlecny rez a podobne :rolling_eyes:
11. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Já jí teda dávám vodu z kohoutku, ověřila jsem si, že tu je kvalitní :slight_smile: ale to už snad všude.
Abych se jí zas zastala, jako ona to tak řekla, že už by mohla všecko, jinak je to hrozně hodná paní doktorová a všichni si ji chválí. Ona to nechává na rodičích, není z těch, co by po někom řvala, že už dává / ještě nedává zeleninu a tak... takže pokračuju v zavedené strategii :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
procitaly jste si nekdy stare diskuze?:grinning:
jako myslim nasi starou diskuzi :sweat_smile: :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
emi, ne :grinning: :grinning: ale matně si pamatuju, že jste se hrozně divily, že spím s Kristýncem v jedné posteli a tak :grinning: a´t žije slepičárna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
jani tak to uz si vubec nepamatuju..ale vim, ze od vas jsem poprve slysela, ze zase jedou latkove plinky...predtim mi to nikdy nikdo nerek...:grinning:
ja jsem nejak nahodou najela na stranku, kde se resilo, jestli jsem, nebo nejsem tehotna...:grinning: hahahah:grinning:
11. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Jojo, já psala, že občas s ní spím, a vy, že je to divné, že jesi se nebojím, že ji zalehnu a tak :sweat_smile: s těma látkovkama si to taky pamatuju... žehlíš, vyváříš? :grinning:
11. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
jo no tak zse zalehnutim se bojim doted:grinning:
nezehlim, nevyvarim...:grinning:
nemam penize, az budu mit, mozna neco koupim, uz jsem to radsi prestala resit..fildovi se zda nezbytna ta podlozka nanny....celkove se hrozne boji, ze se male neco stane tak pro klid jeho duse mu necham koupit decku a ne pliny...:grinning:
uvidime, jak to bude dal....rikal, ze chce urcite radsi vozit v kocarku nez nosit tezke dite a tak...takze...:slight_smile:)))) devet mesicu v prdeli a fil je porad stejny:grinning:
11. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Tak se musíte nějak dohodnout no, bude to chtít asi kompromis. A co ty kurzy, chodilas někam do Ačka či jak se to tam jmenuje? Co na to říkal?
Nanny myslíš monitor dechu? To ale nebudete moc mít ani přiraženou dětskou postýlku k vaší... nebo jaké máte plány se spaním?
A ty můžeš nosit, on vozit :grinning: ne, my na procházku, když jdeme dva, nebo i já třeba s kamarádkou, taky berem kočár, nosím jen když jdu sama, jarek když jde sám, tak je to tak napůl.
11. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
bude postylka u postele....jemu to nevysvetlis, ze to bude snimat me:grinning:
chodim do Acka, za predporodni kurz s Ivanou K. jsme dali 1800...a on o ni mluvi jako o zapskle babe, ktere nevyslo byt doktorkou a tak hati jejich praci a ze ho vytaci, jak porad vsechno rika jinak, jakoze doktori to delaji blbe a ona dobre a tak..:slight_smile:)))) vtipne:slight_smile:
nositko si stejne koupim...a kdyz nechce nosit, tak nemusi....me prislo, ze byl docela nadseny a ted rika, ze ho budou bolet zada...:grinning:
11. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
A co si myslíš ty o Ivaně?

Pak ten monitor dechu, který taky stojí docela prachy, je na nic, protože pokud se dorčina postel bude dotýkat vaší, tak to bude snímat vás, a nevím, co by se stalo, kdyby se nedej Bože Dorce fakt dech zastavil, asi to nebude reagovat... to je docela logické ne? my to měli v porodnici, a červeným písmem tam bylo, že se to nesmí ničeho dotýkat :grinning: a nepřej si slyšet ten randál, který se spustil, když jsem to zapomněla vypnout a malou vyndala :grinning: :grinning: tam už se nad tím nikdo ani nepozastavoval, pokud by to řvalo oprávněně, stejně by to trvalo, než bych našla sestru nebo koho, všichni počítali s tím, že to jsou plané poplachy :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
no to jsme mu taky rikala, ale on si jede svou, ze bez toho nemuzeme byt...nechapu, proc porad tak stresuje...:grinning:
Ivana mi nerekla nic noveho:slight_smile: to me stve asi nejvic.....:slight_smile:
jinak je sympaticka, dokaze veci hezky podat a maji logiku....no jen skoda, ze Filip nechape, co je spatneho na nastrihu a ze mam pravo rodit jak chci ja atd....proste prijet, honem se mnou neco udelejte a hlavne at me to neboli....nejak se nedokaze vcitit, nebo nevim, jak to popsat... :unamused: jako jedine plus beru to, ze je ochotny jet se mnou do tech Horovic...kdyby tohle odmitl, tak uz bych mu asi regulerne nakopala prdel:slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Třeba se to s narozením dorky spraví, uvidí porod, mimčo, a bude přístupnější tvým nápadům. Ono je vždycky lepší, když na takové věci mají partneři stejný názor... chlapi vždycky stresujou, asi si to neumí tak představit, my jsme hodně načetli na koni a na kurníku, pro ně je to španělská vesnice :sweat_smile:

jaktože neřekla nic nového? všecko jsi věděla už od pipek? O čem jste tam třeba povídaly?
11. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
jani no vsechno uz jsem si precetla....:-/ stejne jsem tam sla jako kvuli nemu, me fakt nenapadlo, ze mu nektere veci neprijdou logicke.....nevadi...:sweat_smile:
proste tehotenstvi, porod, epiduraly, nastrihy a takove ty veci...to proste uz davno vim, jak to chodi, co a jak..:slight_smile:
on spis rika, proc by mel dite nosti, kdyz je pohodlnejsi ho vest, proc latkovky, kdyz papirovka je raz dva bez namahy...(i kdyz latkovky ho chytly ais nejvic:slight_smile:)...a ted mi dokonce poslal odkaz na bezplenku z idnesu, jak tam psala i Bora...tak jsem kulila oci....
a v pondeli jedeme do Brna k jeho kamosovi, co jsou silene AP...tak treba..snad...(uz neverim nicemu:slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Tak pohodlnější není lepší... taky je pohodlnější sedět u bedny než si jít zaběhat :slight_smile:
ten kámoš by moh zabrat, vlastní zkušenost je nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
emo, za Medunou?:grinning:
11. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
za Medunou no:slight_smile: mam v planu si s nim velmi nenapadne povidat o latkovkach a tak....:grinning: a Fil bude poslouchat, zapoji se do rozhovoru, neco mu rekne starsi chlap, neco mlada zena...a spolu dohromady udelame moc....:grinning: (neverim nicemu:grinning:)
11. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
kdo je meduna? :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Hejlik...:grinning: z Osklivky:grinning:
11. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
To sice nechápu, ale neva... jakej hejlík? já sem asi fakt mimo :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Lukas Hejlik, co hral v Osklivce Katce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Jo, už jsem si vzpomněla, ošklivku jsem sice neviděla, ale došlo mi, že kdysi v Mamince byl takový minirozhovor s dvěma chlapama a jeden byl on, a právě říkal, že četli kk a rabr... :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no je to von velebnosti:grinning:
stejne mi to bude k prdu....a ted mluvil Fil s mamou jeho kamose a rikal ji, ze nebudeem rodit v Praze, protoze jsem si vybrala nejakou jinou porodnici o ktere se myslim, ze je lepsi....:grinning: nebudu mluvit sproste, jdu se radsi okoupat:grinning:
uz vidim, jak k nim prijedeme a zase se me bude ptat PROC......poslu ji do riti. proto:grinning:
11. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Já nechápu, proč se lidi tak diví, proč by sis nemohla vybrat mimopražskou porodnici? Jej... :rolling_eyes:
zjistila jsem, že můj tatínek je ap. říkala jsem, že malá by se furt kojila, a jinak nic moc nechce, a on, že jen at kojím co nejdýl :slight_smile: ach :dizzy_face: :dizzy_face: málem jsem si ucvrnkla do gatěk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
nazdarek holky, tak uz jsem si teha zmenila pas, zitra jdu k doktorce :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
adel...ja su namekko...16.4. jsem mela termin s Tobikem...a narodil se...16.4. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
jani ty mas stesti...:slight_smile:)) ja uz se bojim tech chytrych rad az se mala narodi...:grinning:
kdyz jste byli na navsteve, sla si malou kojit vedle, nebo si ji obslouzila na sedacce pred tchanem?:slight_smile:)
maji uka fotky ze svatby...alespon:slight_smile:
11. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
emi,na reci se vyprdni,hlavne je to tvuj zazitek,tak si to uzi :wink:

adel, krasny co mas v pase :dizzy_face:
11. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
emi, furt nemam, snad do konce tydne, pak poslu odkaz na stranky... :frowning2:
ehm, ja chodila kojit vedle, nedelalo mi to pred tchanovcema dobre :grinning:
11. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
maji :slight_smile: to je fakt nadherne :dizzy_face: zase mam slzy v ocich, dneska jsem se malem rozbrecela nad citatem: Ruka,kter hybe kolebkou hybe celym svetem...
a nejen nad tim :pensive: jsem nejaka precitlivela, nebo co :sweat_smile:
say. dekuju, jeste bude trvat dlouho nez si na to zvyknu.
Holky asi budu blinkat, prave jsem zbuchala celou zavareninu rybizu a nejak si to nerozumi s mym zaludkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.