• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no me to asi taky nebude dela dobre...ja jen jestli vubec budu chodit na navstevy.....kdyz budu stejne porad vedle...coz by se stejne zdalo byt jako plus nakonec, ne?:grinning:
maji a fotka bricha?:sweat_smile:
11. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
emi, taky nemam, vyfotim az konecne dojedem domu, takze nekdy o vikendu a pak prihodim :slight_smile: boze, ja uz chcu byt ve svym!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
adel, holky na jine diskuzi mi rikaly v tehu s tobikem Hormonku...tak ti s radosti tuto prezdivku prenechavam, me uz asi nerozhazi nic :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
to je krasna prezdivka :sweat_smile:
holky asi to tu se mnou bude par tydnu k nevydrzeni :grinning:
mne je taaaak zleeeee, asi pujdu spat
11. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
adel vitej v klubu spuchlych ubrecenych zen:grinning:
11. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
adel, s tim se pocita, my to vydrzime :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
emi, jj presne tam se ted radim :slight_smile: kdybych mela aspon toho chlapa domu :frowning2:
11. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
doma :grinning:
11. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
emi, před tchánovcema jsem chodila vedle, před našima a některými přáteli diskrétně obsloužila :grinning:
11. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
adel ja ho ted doma nemam a mam svay klid...:grinning:
bych ho fakt nekdy pretahla holi po hlave:grinning:
jo jani jeste bych chtela rict, jakou v nem mam oporu, dneska jsem ve vane premyslela, jaky je to hnup...:grinning: ze kdyz se nekdo an neco pta "PROC?"...tak ten vul ukaze na me, ze to ja......jakoze on za nic nemuze a ja si vymyslim blbosti...:grinning:
asi je to taky hormonama...mozna by bylo lepsi porad brecet, nez byt porad vytocena kvuli nekomu:grinning:
11. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
ten muj si vzal do hlavy, ze kdyz ted bude tatka,tak bude porad jenom pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky prosim vas jak jste bojovali s nevolnostmi? Ja fakt nevim,jak to budu delat v praci...
11. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
adel ja jsme nezvracela, takze tohle jsem neresila, ale bylo mi dost blbe...pila jsem Top topic a jedna bebe, nebo rohliky...:grinning:
11. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Adél, mě bylo blbě jen dvakrát (od žaludku), a to spíš, že jsem do sebe splácala blbosti. Blbě mi bývalo, že se mi točila hlava, a s tím se asi nic moc dělat nedá... nohy nahoru (v práci poněkud blbé, co?), čerstvý vzduch... anebo neschopenka :slight_smile:

emi breč, brečící vzbuzuje pochopení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
11. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
adel, tak ja mam vyzkouseny...dat si neco maleho jeste nez vylezes z postele, byt co nejvic v pohybu (to mi dela hodne dobre, ikdyz se mi nechce), lizatka (nemusi zabrat a vydrzi to jen chvilu), cipky Torecan (na pozadani na gynde, ja je mam doma, zatim jsem je nepouzila), par dousku coca coly...asi je to u kazdyho jiny a stejne tomu uplne nezabranis, ja uz jdu radsi hned blit nez to oddalovat, pak je mi aspon chvilu dobre :grinning:
11. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Zdravím po návratu z pracovního procesu :slight_smile: Je tu nějakej mrtvej smajlík? :grinning:
11. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Maji: Tak jsem ještě jednou prohlídla ten tvůj kočárek a začal se mi líbit. Hlavně ta varinata B mi přijde jako super nápad :slight_smile:
Jinak už nevím, kdo tu psal, že ten sourozeneckej, co mám v albu je na prd - přesně tohle má švagrová a je s tím superspokojená. Naopak si pochvaluje, že se s tím i s 2 mazlíkama všude v pohodě vejde :wink:.
Jsem přežraná, tak doufám, že se nepřidám do blicího klubu :grinning:

Adélko, budu držet palce. Btw. na jednu stranu buď ráda, že je chlap zodpovědnej :wink: i když naprosto chápu...
11. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
jo, ta Lus je s PT taky moc spokojena:slight_smile:
12. srp 2009 v 06:27  • Odpověz
Jo, jen tak jsem to včera ukazovala nastávajícímu a říkal, že se mu tak nějak nezdá, že by v tom sporťáku, co mám v albu, měl novorozenec dobrou oporu pro záda...
Je fakt, že i švagrová ze začátku používala pro novorozený mimi hlubokej klasickej a až později, když už se akčně potřebovala někam dostat, tak ten moderní sporťák. V tomhle je PT lepší, že člověk těch kočárů nemusí mít "dvacet", pokud chce pro malý jen to nejlepší a je opatrnej... :wink: Brácha jsou ale těžce ve vatě, tak by mi pak ty jejich vozidla pro mimise mohli dát :grinning: Vůbec bych se nezlobila :grinning:
12. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
allegria, ted nejak vubec nechapu o cem mluvis:grinning: kombinovanych kocarku, kde na podvozek narazis hlubokou korbu a pak sportak jsou mraky a neznam teda nikoho, kdo by strkal nesediciho mimise do sportaku... :sweat_smile:
12. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Aerin: O tom vaku v tomto typu kočárku :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3013473&vReferer=%2Fphotos%2Fallegria
Neříkám přímo v tomhle, ale víš ne ? :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Prostě jak strčíš toho menšího dolů - tenhle typ kočáru. :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
allegria, s těma kočárkama si stejně budeš muset vybrat hlavně ty, jeden ti řekne, že je blbej, další, že je úžasnej...

jinak nechápu stejně jako aer, já myslela, že to jsou dva sporťáky, teda jeden pro dvě sedící mimina... jak vypadá ten vak? nějak si to neumím představit...
12. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
no ja jsem si teda prave taky myslela, ze to je proste fotka se dvema sportakama a existuje k tomu i neco jako hluboka korba...pokud ne, tak bych do toho v zadnym pripade nesla....
12. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
tak jsem nasla tuhle fotku...http://www.moje-miminko.cz/kocarky-pro-dvojcata/kocarky-phil--teds-e3
noooo, nevim, jestli bych do toho na novorozence sla...
12. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Jo taaaak... no, leží na rovném, ale přijde mi tam takový utopený. Jakou to má délku, to v čem by měl ležet?
12. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
ja mam hlad a vy?:grinning:
aer ten kocar bude mit Sabs)
12. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
tak nam pak aspon poreferuje jakej je:slight_smile:
12. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
hmm, tak v místě včerejšího vpichu se malé udělal nějaký pimpulec, tak snad se zas ztratí.
12. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jani,zkousela si ledovat nebo promasirovavat? kdyztak mudre radsi zavolej

my jdem zitra, jsem zvedava na vahu :grinning:
12. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.