• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Hmm, tak zřejmě to není od očkování, ale je to komáří štípanec. Vpich od očkování jsem po dlouhém hledání našla kousek vedle, už se skoro ztratil :slight_smile:

teďka třídím oblečení od malé, protože zítra budeme nějaké vracet kámošce, a našle jsem úplně malé body (56) :slight_smile: fakt se nechce věřit, že to někdy měla dobré :slight_smile:

jo, a nějaký tip pro situaci, kdy najednou nechce nic jíst, jen bílý jogurt a kojit se?
12. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky, já jsem to vyřešila :grinning: Napíšu čápovi ať nosí mimina aspoň s 2,5 odstupem :grinning:

A jinak jak jsem sem začla chodit, tak budu muset skončit, páč jsem se včera vrcholně nasrala na jednu "madame", co mě tady šmíruje a psala mi do IP velice přiblblý kecy, jakto, že já zarytá odpůrkyně STM chci měřit BT :angry: :angry: :angry: .
Jednou jsem se s ní totiž na nějaké diskuzi chytla, protože tam na STM pěla vymatlaný nekritický ódy, tak jsem jí tvrdila, že to NENÍ jedinná metoda vhodná vždy a pro každého.
Úplně mi do toho vzala chuť a koupila jsem si v lékárně testy ovulace a hotovo :angry: Tyhle blbky jsou hrob všeho.
Diskuze se neúčastní, ale šmíruje a přijde mi to nechutný. Nastávající mi radí, ať to tady sklapnu - prej mi nějaká "u pc se celé dny potící kyberteroristka nestojí za rozčilování :grinning: "
Holt sebevědomí na nule, tak si aspoň něco vyšmíruju a pak si úlisně rejpnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fuj :angry:
12. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Haha, čápi by se měli vychovávat :grinning:

a nenech se rozčílit, to se občas tady na koňovi stává, že si někdo v ip rejpne... jako v normálním životě, no :slight_smile: a proč by odpůrkyně stm nemohly měřit bt? Bt můžeš měřit jen tak, pro zajímavost, jen proto, aby sis blíž určila, kdy přijde ms, abys poznala vlastní tělo... já měřím, částečně jsem se do toho dostala, ale stejně se chráníme, protože si nejsem zas tak jistá, abychom na to jen tak hupsli a další mimčo by nás nechalo v klidu...
12. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
a nejen v IP, ze Jani:grinning:
12. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
To je fakt, některé diskuse, to je řežba jak u slavkova :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Janey: To mě právě nejvíc dostává, když s někým diskutuju (myslím, že tahle holka má fakt až nebezpečně fanatický názory), nesouhlasím s ním a tím to pro mě zhasne a dál se s ním normálně bavím, nez jakékoliv zášti a ona půl roku potom ukáže, že mě šmíruje kde se dá a pořád se snaží tzv. "dostat se mi na kobylku " :slight_smile: a něco ně mě najít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co je tohle za lidi? :grinning:
12. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Jinak mám pocit, že co se týče jídla malé, nějak jsem zakrněla :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
co tak čtu, batolatům dávají upraveniny normálních jídel (zeleninové saláty, špagety - tedy těstoviny s rajčaty). Už netřeba řešit alergie (nemluvím o mlíku a tak).
a opice? Pořád se hodně kojí, ale dřív přitom i jedla, snědla zeleninu a cucla si ode mě. Už jsem si říkala, že zkusíme najet na kousky, at neděláme furt kašičky.
a teď? poslední dny nechce naprosto nic. S kouskama čehokoli se můžu jít zahrabat, dřív si aspoń dala kousek jahody, rybízu, ted ne, všecko plive. zeleninové kašičky, co dřív baštila, najednou nechce, přitom to nejsou nějaké šlichty bez chuti, podle mě jsou docela dobré. Kousky ovoce plive, přesnidávku nechce.
Jedla by jen bílý jogurt, což mě sice těší, jenže to je taky mléčný výrobek... nadmíra mléčných výrobků asi taky není to pravé :frowning2: začínám z toho mít depky :angry:
12. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jinak jsem dnes byla na poslední zkoušce svat. šatů :dizzy_face: Vybrala jsem si i závoj a už se těším ... :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
allegria, někteří asi nezapomínají nebo nechtějí zapomenout...
12. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
jani:frowning2: vim ze Jurasek od LenkyKT taky v roce nejak s jidlem stavkoval, zkus ji kdyztak napsat jak to resila...
12. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Janey: Slyšela jsem, že tohle je častej problém v horku... ale co je na tom pravdy, nevím...
12. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
A popř, co zoubky? Nedělá jí kyselý zle na podrážděnou tkáň při prořezávání?
12. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ps. té madame jsem tak trochu v odpovědi pocuchala květák, tak doufám, že už dá pokoj :grinning: Další maily od ní nečtu, nestojí mi to za to... :unamused:
12. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Je to možné, že je to tím vedrem, ale poslední dny právě zas takový hyc není... Zkusím ještě, co dneska. Kdyžtak napíšu té lence (dík aer)...

allegria a máš nějaké foto? Já jsem naopak závoj nechtěla, mamka s kámoškou mě málem donutily. po obřadu jsem si ho sundala a řekla kámošce, at ho hodí do nejbližší popelnice, neskutečně mě štval a ve větru různě plápolal... :grinning:
12. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Zubů má osm, podle tabulek by další měly jít až tak za půl roku, i když možné je všecko. Moc si do pusy nedá koukat, ale co se mi to někdy podaří, nemám dojem, že by jí něco rostlo.

Což mi připomíná, že jsem se mudry nezeptala, jestli je opravdu třeba v roce jít k zubařovi. Jinak zuby čistíme, i když to taky za moc nestojí. Nějak ta Opice začíná mít svou hlavu :grinning: to jsem zvědavá, kde by nás tu vzali, není tu jediný volný zubař :unamused:
12. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Janey: Nee, nechtěla jsem, aby mě Marie fotila, páč bych na to pořád doma zírala. Sebekriticky se musím přiznat, že jsem se v nich sama sobě líbila :dizzy_face:
Závoj teda mám do kostela, pak uvidím kam ho strčím :grinning:
A taky se hrozně těším na fotky od Maji... Viděla jsem její album z příprav a musím uznat, že má skvělý vkus :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak zase po dlouhe dobe vas zdravime:slight_smile:!!! Dneska jsme byli na kontrole-porad jsme o tyden vetsi odpovidame 20tt:slight_smile: a cekame chlapecka:slight_smile: predvedl se v cele sve krase
12. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Jé ywi ahoj, kdyby chlapeček vydržel jeden den po termínu, má narozky jako já :dizzy_face: super, že se vám dobře daří :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
:grinning: no ja mam takove nejake tuseni-ted mame termin porodu na 4.1:slight_smile: tak ze to bude uz nekdy mezi svatkama:slight_smile: Uvidime,to je jedno,hlavne aby to bylo v poradku
12. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Vánoční dáreček :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj holky, jakpak je? :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj Terezko, tebe si snad ještě pamatuju z nejmladších nevěst...? :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahoj allegrio jj pamatujes si spravne :slight_smile: akorat ted jsem tehulka, tak jsem se presunula sem :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Ha, Kristýnec právě snědl asi šestnáctinu jablka :grinning: bavilo ji, že si to sama ukusovala. TAk to snad nebude až tak horké :sweat_smile: :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Terezka: Tak to moc gratuluju! :dizzy_face:
Já bych teď pomalu chtěla být snažilka - tak nějak rozumně, aby mi popř. vyšly státnice ještě před porodem - kdyby se zadařilo hned :wink:
12. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
diky moc :wink: tak to ti preju aby se brzo zadarilo presne jak chces :slight_smile:
mne ceka od zari taky studium, vzali me na UK na kombinovane, tak tam budu jezdit jdu sobotu v semestru, chtela bych si dodelat tento semestr a ten druhy odlozit zase na zari, az bude mimco trochu vetsi :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
nazdarek holky :slight_smile: tak jsem z praace doma a za chvilku jdeme na gyndu pravdepodobne vam jen prijdu rict,ze mi vzali krev a nebo ze mi je teprve budou brat :grinning: necekam, ze mi reknou neco vic :grinning:
12. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
adelko ahoj :wink: myslim, ze krev ti ted brat nebudou to se musi na lacno, aby to k necemu bylo :wink:
12. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Adélko, tak asi by ti měli potvrdit těhotenství, ne? :grinning: :grinning: Můžou ti udělat i utz, aby viděli, kde mimčo je, jestli je tam, kde má být, a krev ti třeba brát nebudou :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
terezko, u gyndaře se asi na lačno nemusí, ty odběry, co se dělají, jsou na zjištění krvní skupiny, pohlavních chorob, jestli máš dost železa a tak a to zjistí v kteroukoli hodinu, mě odběry nalačno nedělali nikdy. Respektive když jsem byla poslána na zátěžový test na diabetes.
12. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.