• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Btw: Mě dneska rozesmála paní v salónu, když mi řekla, že kdybych ještě do svatby otěhotněla, tak se mi ty šaty můžou povolit :grinning:
Asi 10 minut předtím se mě ptala, kdy máme termín a já odpověděla: 5.9. 2009 :grinning:
12. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
janey mne pozvali v pondeli na odbery na gyndu na lacno, sestricka rikala, ze tak je to videt nejlepe ta hladina hcg asi je ta koncentrace nejvyssi ci co :slight_smile:
allegria to je dobry, ona pocita s tim ze do zari mas buben, to je docela realny no :grinning:
12. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
no podle toho, co jsem cetla se hladina hcg meni v moci a ne v krvi... no nevim :slight_smile:
Jani, jo meli by mi potvrdit tehu :grinning: ale kdyz tam asi jeste nebude nic videt, pry se to da i nejak pohmatem, ti gyndari jsou proste kouzelnici :grinning:
mne se taaak mota hlava nejradsi bych spala
12. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
terezko, jo tak, to jsme si nerozuměly. Hladina hcg určo jo, ale mě hned na první prohlídce udělal utz (byla jsme v 6. tt, mudr to dělal vaginálně a má dost vyspělý přístroj, co vím), takže z utz bylo naprosto jasné, že jsem v tom, tudíž mi nemuseli brát krev na potvrzení těhu.
Další odběry jsou právě na ty choroby atd a to už je asi jedno, kdy.
12. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
no adel meni se to iv krvi, rikala mi to ta sestre, ze je dobre, ze jsem byla na lacno :wink:
janey ttj to jsem se nepochopily :slight_smile: na choroby atd to uz je asi fuk :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
Adél no vidět by mohli, záleží asi i na vyspělosti utz... poprvé to vypadalo, jako když rozklepneš vejce na pánev :grinning:
12. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
holky ja porad cucim na ten svuj graf, asi mi uz hrabe:frowning2:
ady drzim palce
12. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
jj, jani, to jsme si myslela taky,ze na krev uz to nebude,ale vsera jsem zjistila,ze jsem tak v tom 4+5tt takze tam bude mozna zvetsena sliznice, podle me mi tu krev stejne vezmou... uvidime. ozvu se. zatim se mejte krasne ja se jdu pomalu oblect
12. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
janey to jsem zvedava na to svoje mimo teda v utery, jak to bude vypadat :grinning:
ahojky aerin :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
adel ahojky
holky taky padim, jdu neco delat, nebo to aspon zkouset, mam hromadu spinaveho pradla a vytirani :grinning: tak papa :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Terezko a kdy jsi měla poslední ms, případně ovulaci?
Adél držím palce :dizzy_face:

aer, taky jsem koukala... dnes, nebo zítra ráno?
12. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
no dnes uz asi ne....a zitra podle teploty, ale priznaky zadny, takze asi zas nic:frowning2:
12. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Na hledání příznaků se vykašli, já taky neměla žádný kromě únavy a ta mohla být klidně školní, ne těhotenská :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
ok....tak uvidime rano, jestli bude teplota aspon tak vysoko jak dneska, testnu:slight_smile:
12. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
:slight_smile: :slight_smile: strašně moc doufám, že se připojíš do zdejšího zástupu těhulí :wink:
12. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
janey ovulaci netusim, ale posledni MS byla 20. cervna jenze ja mam cyklus 40 dni, takze to mam cely jinak :grinning:
12. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
aha, tak to bude to rozkleplé vejce :sweat_smile:
12. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
jani, ja taky....ale sance jsou mizivy, rekla bych :unamused:
12. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Aer, pročpak? V. je v pořádku, smajlíci na správném místě...
12. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
proste pocit, no:sweat_smile: a ti smajlici...ten 14DC se asi ani neda pocitat, protoze to bylo chvilku po tom spermiu, tak kdo vi, jestli neco zbylo:sweat_smile:
12. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Určo zbylo :grinning:
12. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
no jen aby:grinning:
12. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
ale jo...
12. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
Ty bláho, allegria, metál pro tebe - myslím, že Kris bude mít stoličku :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
aerin neboj urco to vyjde, drzime palecky jako zbesily :dizzy_face:
janey ja totiz nevim jak to spocitat - prvni carka se mi objevila dva dny po ocekavanym menzesu, mela jsem to dostat 31.7. prvni carka 1. 8. takze podle klasickych poctu bych mela byt v 7 tydnu, ale to je blbost vzhledem k hladine hcg, ta mi teda roste raketovym tempem ale pri prvnim krevnim testu u obvodaka byla nizounka - rikal, ze to je velmi ranne tehotenstvi - cili myslim, ze mam asi ovulku nekdy ke konci cyklu, je to mozne?
12. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
kecam 30.7. jsem to mela dostat :grinning:
12. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Určitě je to možné... laicky, ovulka není v půlce cyklu, ale podle jedné chytré knížky pro pubošské dívky asi 14 dnů před očekávanou ms (tomu období se říká luteální fáze..) ale já teď měřím bazální teplotu a teďka jsem neměla ovulku 14 dnů před koncem cyklu, ale 10. takže pokud bych měla 40denní cykly, je možné, že ovulka bude až 30. den a to by asi nadělalo ve výpočtu termínu porodu pěknou paseku, takže to hlavně mudrovi připomeň, že máš jinačí cykly, protože někdy otrocky vypočítají termín podle ms a pak se diví, že ženská rodí "předčasně" nebo "přenáší"... ale to by podle utz měli upravit :wink:

jestlis měla ms 20. června, všichni počítají s 28denními cykly, podle kterých by ovulka měla být tak 4.7.. (cca). ale pokud bys ji měla ke konci, tak by klidně mohla být i třeba patnáctého, dvacátého...
12. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
tery, lutealni faze (od ovu do ms) je u kazdyho jinak dlouho, ale urcite by to nemelo byt min nez 10 dni, to by se nestihlo mimi uhnizdit

a ja uz tomu moc neverim, nebude to prvni nechtena ms a urcite ani posledni:frowning2:
12. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
presne to si myslim, diky moc za pomoc, protoze jsem si nebyla jista :slight_smile: poradne mu to pripomenu :slight_smile: ted mi podle mych vypoctu podle MS a delky cyklu vysla pravdepodobna ovulace na 16. cervence a ze cenu udelat si test ma 1. srpna - v ten den presne mi test ukazal // takze to snad odpovida :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Janey: Našim prďolkům (od sourozenců děti) to dělalo taky zle, když jim rostly zoubky. Na prořezanou tkáň to kyselý... Proto taky ládovali jogurt, banány a cokoliv neutrálního, co neštípalo v pusině... :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.